Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. [quote name='modliszka84']no alarm odwołany a Felek odebrany :)[/QUOTE] Super, wiesz coś więcej?
  2. Dzięki wszystkim za przybycie ;) Czy możecie podać link do profilu na fb gdzie jest Saba?
  3. [quote name='mmd']Zrobiłam alegratkę i szerloka[/QUOTE] [quote name='grzenka']Biedna sunia:-(, ludzie to potwory.Zrobiłam jej ogłoszenie, nie wiem czy jest ok, bo to moje pierwsze w życiu ogłoszenie na cafeanimal, na razie na 7 dni. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/SABA,31656[/URL][/QUOTE] Dziękuje za ogłoszenia :) [quote name='Bjuta']Jeśli będzie jakaś zbiórka na ogłoszenia w prasie - dajcie znać, dołożę się w miarę możliwości. Przepiękna sunia![/QUOTE] Dzięki! Z pewnością będziemy zbierać na jakieś ogłoszenia w prasie, tylko najpierw trzeba się zastanowić gdzie, jeżeli macie pomysły to piszcie. Ja na razie napiszę do gazet z łodzi, czasami drukują bezpłatnie informacje o psie jako artykuł...
  4. Zrobiłam plakaty dla Saby, dwie wersje, obie są robione w wordzie bo nie mam żadnego specjalnego programu do robienia. Jeżeli ktoś mógłby porozwieszać w swoim mieście, bardzo proszę. Nie pisałam w jakim mieście przebywa, gdyby coś pomożemy jakoś z transportem. Jeżeli ktoś chciałby porozwieszać a nie ma jak wydrukować proszę pisać do mnie na pw. - będę drukowała i wysyłała wam na podany adres pocztą. [U]Czy ktoś mógłby zrobić jej cafeanimal? [/U]Bo chyba tylko tak można dotrzeć do Metra, ja miałam kiedyś konto ale mam problem z logowaniem na tej stronie...:(
  5. [quote name='megii1']Zapisuję. Są jakieś aktualne fotki suni?[/QUOTE] Zdjęcia z pierwszej strony są z przed 2 lat prawie. Ja mam zdjęcia z zeszłej zimy, to jest luty 2010r. Bardziej aktualnych nie mam, ale możliwe że modliszka albo piechcia mają z ostatnich spacerów zdjęcia, jak się zjawią to na pewno wstawią, jeśli nie planuje jutro/w czwartek być w schronisku i zrobić aktualne. To są te z zimy rok temu [CENTER][LEFT] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3503/sabaa.jpg[/IMG] [/LEFT] [CENTER][LEFT] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1826/saba.jpg[/IMG] Właśnie dlatego pomyślałam o ogłoszeniach w gazecie, bo większość starszych ludzi którzy mogliby się zająć Sabą z internetu nie korzysta... A to właśnie do nich trzeba jakoś dotrzeć. [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER]
  6. [quote name='wiga138']Dziewczyny, może coś poradzicie..... sunia po ośmiu latach wróciła do schronu......w moim banerku[/QUOTE] Sunia przebywa w schronisku w Pabianicach. trafiła do nas jak była szczeniakiem, została adoptowana ale 2 lata temu z powodu przeprowadzki oddano ją :( Od tego czasu tęsknie patrzy na bramę schroniska. Bardzo podupadła na zdrowiu, przeszła pomyślną operację guza, ale niestety kondycja już nie ta. Typowa z niej babcia, na spacerku człapie wolniutko, stawy też już nie w tym stanie co kiedyś. Ma ok. 10-11 lat i nie zostało jej zbyt wiele czasu. Boję się, że zakończy swoje życie w tym samym miejscu, w którym spędziła dzieciństwo. Jeżeli macie jakieś pomysł, rady, kogo prosić o pomoc, gdzie ogłaszać itd. bardzo proszę o pomoc w jej imieniu. Tak wyglądała 2 lata temu, niestety nie mam aktualnych zdjęć ale na dniach wstawię, bo wiem, że któraś z dziewczyn od nas niedawno jej robiła na spacerze. [COLOR=black][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2161.jpg.jpg[/IMG][/COLOR][/EMAIL][/COLOR] wątek Sabci [url]http://www.dogomania.pl/threads/135463-Saba-mix.owczarek-ile-razy-jeszcze-trafi-do-schroniska-PSIA-TRAGEDIA[/url]!!
  7. Bardzo wam dziękuje za przybycie, za wrzucenie Sabci na fb, banerki, dalsze rozsyłanie i obecność! Jeżeli ktoś miałby chwilę na pomoc w ogłoszeniach to również byłby super. Może ktoś z was ma pomysł w jakiej gazecie można by Sabę umieścić? Które cieszą się sporym odzewem na ogłoszenia? Może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?
  8. Będę do was zaglądała. Strasznie smutna historia, dobrze, że mają chociaż siebie...:(
  9. Dziękuje za rady odnośnie fb :) Na psiegranemarzenia jestem zarejestrowana i swego czasu dodawałam tam nasze psiaki, ogłoszenia już wygasły ale mam zamiar teraz wrzucić tam wszystkie nasze dziadki. Jedna sunia właśnie dzięki waszej stronie znalazła dom. Wiekowa, duża, wydawałoby się nieadopcyjna a tu ktoś napisał ;) I co ciekawe dopiero teraz okazało się, że ta rodzinka jest też zarejestrowana na dogo! :)
  10. [quote name='Atomowka']Jestem na zaproszenie Poczytam jutro Ma ogłoszenia psica?[/QUOTE] Aktualnie tylko allegro. Tekst do ogłoszeń jest w 15 poście, można dowolnie go skracać, edytować. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w ogłoszeniach i wszelkie pomysły, co można z Sabą zrobić...:(
  11. [quote name='dineh']dziekuje za zaproszenie jak potrzebny banerek to mogę zrobić tylko jaki napis??[/QUOTE] Banerek bardzo by nam się przydał. Może coś w stylu '' Oddana po 8 latach, pomocy''? Ale to już twoja wena twórcza ;) [quote name='Poker']kasia14 mnie zaprosiła. Serce ściska od ilości tych biedactw, którym nie jesteśmy w stanie pomóc. Bezsilność dobija, a szczególnie świadomość ,że takich psów są tysiące ,a my nawet o nich nie wiemy.[/QUOTE] Dziękuje ze przybycie, niestety, psów takich jak Sabcia jest tysiące. Tylko tak mi jej żal, bo wiem, że nie ma żadnych szans na adopcję ze schroniska... A zdrowie już nie to co jeszcze rok temu. Taka z niej kochana spokojna sunia. [quote name='Selenga']jedyne w czym mogę pomóc to zrobić jej allegro[/QUOTE] Dziękuje bardzo, z tego co wiem piechcia15 mam ją na allegro :) [quote name='Evelka']Jestem i ja na zaproszenie... Tak jak myślałam - serce pęka mi z bólu i bezsilności... Że nie mam jak pomóc, że nie mogę Jej zabrać do siebie i dać ciepła i miłości... Tak bardzo mi przykro. Ale trzymam za Nią kciuki i wierzę, że się uda, MUSI się udać i w końcu znajdzie się ten JEDYNY, wymarzony dom![/QUOTE] Dziękuje że do nas zajrzałaś! ;)
  12. Bardzo dziękuje za przybycie ;) Mam nadzieję, że będzie nas tu jeszcze więcej
  13. [quote name='siekowa']Zapisuje się na wątek. Dużo jest u Was w schronie seniorków? Które z nich najpilniej potrzebują domów? Jeśli chodzi o profil FB to pamiętajcie, że trzeba go założyć jako stronę społecznościową lub oficjalną. Mi po paru miesiącach zablokowali na stałe konto adopcje starszych psów bo nie było założone jako strona.[/QUOTE] Właśnie już do tego doszłam, że musi być któraś z tych, jest jakaś różnica, którą lepiej wybrać? Staruszków mamy pełno....:( Ostatnio jest tragedia. Ja aktualnie staram się wypromować Sabę - ma 10 lat, od 2 w schronie oddana z adopcji po 8 latach - była wzięta od nas jako szczeniak - powód przeprowadzka...:( A Sabunia jest coraz słabsza... to jej wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/135463-Saba-mix.owczarek-ile-razy-jeszcze-trafi-do-schroniska-PSIA-TRAGEDIA[/url]!! Mamy też od 8 lat w schronisku Bumeranga. Sporo małych staruszków teraz przyszło na zimę. Tutaj jest nasza strona i psy do adopcji, właściwie prawie wszystkie jakie mamy [url]http://www.schronisko-pabianice.eu/index.php?option=com_rsgallery2&gid=2&Itemid=3[/url] Myślimy tez nad założeniem osobnego wątku dla staruszków...
  14. Dziękuje że przyszłyście. Tekst jest w poście 15, można dowolnie skracać, edytować. Saba ma cały czas jedynie allegro. Swego czasu miała dużo ogłoszeń, niestety bez odzewu a aktualnie większość już dawno wygasła... Co do jej wyglądu, Saba ostatnio według mnie dość mocno podupadła i aktualnie niestety wygląda na swój wiek. Te zdjęcia, które tu są były robione dość dawno temu...
  15. Proszę zajrzyjcie do Saby. Po 8 latach oddana z adopcji. [B]Czy śmierć będzie miała tak samą beznadziejną jak dzieciństwo - samotne w schronisku? Na powrót ''Pana'' czeka już 2 lata. Nie wiele czasu jej zostało, powoli gaśnie.[/B] Proszę... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135463-Saba-mix.owczarek-ile-razy-jeszcze-trafi-do-schroniska-PSIA-TRAGEDIA"]http://www.dogomania.pl/threads/1354...-PSIA-TRAGEDIA[/URL]!!
  16. Proszę zajrzyjcie do Saby, schroniskowej koleżanki Putinka. Po 8 latach oddana z adopcji. [B]Czy śmierć będzie miała tak samą beznadziejną jak dzieciństwo - samotne w schronisku? Na powrót ''Pana'' czeka już 2 lata. Nie wiele czasu jej zostało, powoli gaśnie.[/B] Proszę... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135463-Saba-mix.owczarek-ile-razy-jeszcze-trafi-do-schroniska-PSIA-TRAGEDIA"]http://www.dogomania.pl/threads/1354...-PSIA-TRAGEDIA[/URL]!!
  17. Proszę zajrzyjcie do Saby, koleżanki ze schroniska Dosi. Po 8 latach oddana z adopcji. Czy śmierć będzie miała tak samą beznadziejną jak dzieciństwo - samotne w schronisku? Na powrót ''Pana'' czeka już 2 lata. Nie wiele czasu jej zostało, powoli gaśnie. Proszę... http://www.dogomania.pl/threads/1354...-PSIA-TRAGEDIA!!
  18. Proszę zajrzyjcie do Saby. Po 8 latach oddana z adopcji. Czy śmierć będzie miała tak samą beznadziejną jak dzieciństwo - samotne w schronisku? Na powrót ''Pana'' czeka już 2 lata. Nie wiele czasu jej zostało, powoli gaśnie. Proszę... http://www.dogomania.pl/threads/135463-Saba-mix.owczarek-ile-razy-jeszcze-trafi-do-schroniska-PSIA-TRAGEDIA!!
  19. W podobnej, a nawet gorszej sytuacji jak Grzes jest nasza Saba. Tak samo beznadziejnej. Proszę, zajrzyjcie również do niej. Po 8 latach oddana z adopcji. [B]Czy śmierć będzie miała tak samą beznadziejną jak dzieciństwo - samotne w schronisku? Na powrót ''Pana'' czeka już 2 lata. Nie wiele czasu jej zostało, powoli gaśnie.[/B] Proszę... [url]http://www.dogomania.pl/threads/135463-Saba-mix.owczarek-ile-razy-jeszcze-trafi-do-schroniska-PSIA-TRAGEDIA[/url]!!
  20. Szkoda, że nikt poza nami nie zagląda do małych psiaków. Bardzo przydałaby się pomoc w ogłoszeniach....:(
  21. Niedługo miną 2 lata jak Saba ma wątek a ''dorobiła'' się jedynie 17 postów. Nie pozwólmy jej umrzeć w schronisku. Porozsyłam jej wątek. Potrzebujemy pomocy w ogłoszeniach bo te które robiłam już dawno wygasły, domu tymczasowego, stałego. Nie zostało jej wiele czasu, Sabcia jest w coraz gorszej kondycji. Wszystkie pomysły jak jej pomóc są na wagę złota.
  22. Widzisz, nawet nie wpadłam na to, żeby tam sprawdzić, zawsze zapominam, że tam teraz też jest boks...:( Opisy do ogłoszeń, Aga wrzuć proszę do siebie na początek żeby nie ginęły, łatwiej będzie je znaleźć za kilka dni. [B]3078 Fusia[/B] Fusia ma ok 1-2 lat. Jest łagodną i przyjacielską suczką, której ciężko jest się odnaleźć w schronisku. Czuje się tu smutna i zagubiona, jednak wystarczy zabrać ją na spacer i poświęcić chwilę czasu, aby zdobyć jej zaufanie i wywołać uśmiech na pyszczku. Potrafi chodzić na smyczy. Bardzo lubi pieszczoty, wspólne zabawy, bieganie za piłką. Fusia jest psem w typie teriera, aktywna, ciekawa świata. Tęskni za swoim opiekunem. Jeżeli chcesz podarować jej miłość, nie wahaj się. Fusia czeka właśnie na Ciebie. [B]3071 Saba[/B] Saba w odróżnieniu do większości psów ze schroniska miała kochającego właściciela, dbającego o nią do samego końca swojego życia. Miłość tą przerwała śmierć. Nikt z rodziny nie poczuł się na tyle, aby zaopiekować się Sabą… I tak suczka trafiła do schroniska. Strach, przerażenie, niezrozumienie to emocje, które towarzyszą jej codziennie. Z ciepłej kanapy trafiła do betonowego boksu, z kochającego domu do zimnego azylu. Saba jest starszą, urodzoną ok. sierpnia 2002r. sympatyczką i łagodną suczką. Potrafi chodzić na smyczy, lubi chodzić na spacery. Saba zachowuje czystość w domu, została wychowana w mieszkaniu. Jest zgodna z innymi psami. Spokojna, bezproblemowa – taka właśnie jest Saba. Będzie idealnym towarzyszem dla starszej osoby. Jeżeli szukasz przyjaciela na samotne wieczory Saba z pewnością będzie odpowiednim psem dla Ciebie. [B]3013 Falkon[/B] Miejsce zapomniane przez świat, w którym czas się zatrzymał. Zamknięte za kratami setki istnień. Za to że są, żyją. Bo los nigdy nie był dla nich łaskawy. Jeżeli zatrzymasz się przez chwilę usłyszysz gwar, płacz. Zobaczysz wiele nieszczęśliwych psich istnień. Wśród nich stoi spokojnie piękny, dostojny pies. Z wyglądu przypomina dość nietypową mieszankę teriera z husky. Falkon jest łagodny i towarzyski. W swoim poprzednim domu wychowywał się z dziećmi, które bardzo lubi. Potrafi chodzić na smyczy, chętnie wychodzi na spacery, lubi się bawić. Jest zgodny z innymi psami. Wykastrowany, zdrowy, zaszczepiony. Niestety Falkon nie potrafi zostawać sam w domu – wyje z tęsknoty za swoim panem. Z tego powodu szuka właściciela wyrozumiałego, który pokaże mu, że zawsze wróci i nigdy go nie zostawi, najlepiej czułby się w domu z ogrodem, jednak nie powinien początkowo zostawać w nim sam bo może próbować się podkopywać. Falkon jest młody, ma ok. roku. Szybko się uczy. Czy pokażesz mu co to prawdziwa miłość? Jeżeli dostanie szansę z pewnością ją wykorzysta w Ty zyskasz pięknego, oryginalnego przyjaciela. [B]2833 Emma[/B] Emma to wesoła, łagodna i zabawna suczka. Ma ok 5-6 lat, jest żywiołowa, chętna do zabaw i pieszczot. Przyjazna i łagodna do ludzi. Chętnie wychodzi na spacery, bardzo lubi kontakt z ludźmi. Przyjacielska. Raczej nie powinna mieszkać z malutkimi dziećmi ze ze względu na swoją żywiołowość. Emma nie toleruje obecności innych psów. Najlepiej będzie się czuła w domu z ogrodem. Emma będzie wspaniałym przyjacielem rodziny, jeśli tylko da jej się szansę. Jest suczką w typie labradora, wykastrowana. Przebywa w schronisku. Czeka na nowy i odpowiedzialny dom. [B]2780 Żelka[/B] Żelka trafił do schroniska na początku czerwca 2010r. Początkowo była dość nieufna, wystraszona zaistniałą sytuacją. Przerażał ją tutejszy gwar, hałasy, psy. Z czasem zaczęła się przyzwyczajać. Żelka oswoiła się ze smyczą, polubiła wychodzić na spacery. Jest suczką towarzyską i przyjacielską, bardzo ludbi kontakt z ludźmi. Łagodna, uwielbia pieszczoty, głaskanie. Tęskni za normalnym życiem, swoim niezwykłym spojrzeniem prosi o chociaż chwilę zainteresowania. Niestety jej boks jest w takim miejscu, że właściwie nikt poza pracownikami tam nie zagląda. Z tego względu jej szansę na adopcję są minimalne. A Żelka to sympatyczna, grzeczna suczka. Młoda, ma ok. 2 lat, zgodna z innymi psami. Jeżeli chcesz zyskać wyjątkowego przyjaciela, nie każ Żelce czekać. Pamiętaj, dając dom psu ze schroniska ratujesz mu życie. [B]2889 Klementyna[/B] Klementynka jest psem wyjątkowym. Wyjątkowym chociażby z tego względu, że budzi szacunek, respekt a jednocześnie podziw dla jej niecodziennej szaty i urody. Klementynka jest miła i towarzyska w stosunku do ludzi. Chętnie wychodzi na spacery, jest aktywna i wesoła. Klemen nie jest zgodna z innymi psami więc w nowym domu powinna być jedynaczką. Klementynka to młoda sunia (ok.4lata) w typie kaukaza. Jest wysterylizowana. Łagodna, przyjacielska w stosunku do ludzi. Będzie idealnym obrońcą i jednocześnie maskotką rodziny. Nie zostanie wydana na łańcuch ani do kojca, jeżeli miałaby być w nim cały czas zamknięta. Piękna, inteligentna i dostojna – taka właśnie jest Klementyna. Szuka dla siebie mądrego, dobrego i wyjątkowego domu, którego z pewnością stanie się chlubą. [B]1724 Dallas[/B] Dallas to starszy, spokojny piesek. Urodził się ok. 1998r. Dallas jest towarzyski i przyjazny. Jest wielkości owczarka, ma piękny, siwy pyszczek. Łagodny w stosunku do ludzi. Zgadza się z innymi psami. Dallas bardzo ładnie chodzi na smyczy i chętnie wychodzi na spacery. Jest pieskiem bardzo sympatycznym i grzecznym, lubi pieszczoty a kontakt z człowiekiem sprawia mu dużą przyjemność. Dallas czeka na nowy dom od 4 lutego 08r. W schronisku jego szansę na adopcje są bliskie zeru. Jedynie Ty możesz odmienić jego życie, dając mu schronienie na ostatnie chwile. On nie wymaga wiele, a w zamian ofiaruje bezwarunkową miłość i oddanie. Nie zostało mu zbyt wiele czasu. To czy odejdzie sam, w betonowym, zimnym boksie, niechciany i zapomniany czy jednak w otoczeniu rodziny, ciepłym domu pełnym miłości zależy tylko od Ciebie. Śpieszmy się pomagać nim będzie za późno.
  23. [quote name='modliszka84']Ale tu ruch..... hoho Śledztwo przeprowadzone, właścicielka zlokalizowana. Jutro ma go odebrać...o ile uzbiera 50 zł na odbiór :/[/QUOTE] Ruchu nie ma bo trochę się pośpieszyłam z zakładaniem wątku i czekałam teraz na rozwój sytuacji... aż tak źle? Byłaś tam?
  24. [quote name='piechcia15']zakładać:) tylko z głową:) aaaha to Pewnie Paulina z mamą. Takie dwie małe drobne?:) no i wyprowadziły je?na wybieg czy spacer?[/QUOTE] Tak, właśnie one:) Jedną sunię wzięły na wybieg ale obiecały, że jeszcze do nas wrócą :) Ok, to założę. Będę oczekiwała wsparcia i pomysłów. Nie wiem co to znaczy z głową ;p
  25. W Pabianicach jest Emma, mix. labka, wesoła, symaptyczna, żywiołowa sunia. łagodna i towarzyska. Ma ok. 5-6 lat. Nie lubi innych psów. [CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2833c.JPG"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2833c.JPG.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2833c.JPG"] [/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...