-
Posts
1879 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Migori
-
[quote name='Tengusia']hej kobietko :hand: przyszlam bo moj tajemniczy nieznajomy jest jeszcze w pracy i nie mam z kim pogadac a humor mam podly :([/QUOTE] Czesc To witaj w klubie :p Ja dziś też mało rozrywkowa jestem :cool1:
-
Ten ONkowy szczeniak bedzie miał piękną długą sierść, w sumie to już ma :loveu: Czy takie obroże nie niszczą szaty ?
-
[quote name='ariss']dzięki:loveu::loveu::loveu: na pewno w przyszłym roku na 2xCacib:diabloti: i jak wtedy nie poejdziesz:mad:[/QUOTE] Na Poznaniu jestem zawsze. Choćby sie paliło :lol: Więc masz jak w banku, że sie zobaczymy. Pozdrawiam
-
[quote name='ariss']:mad::mad::mad:[/QUOTE] Bałam się Ciebie. :eviltong: :eviltong::eviltong: Może jeszcze bedzie okazja sie spotkać. Napisałam Ci PW.
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dlatego ja nigdy nie garnęłam sie do chemii...gdyby ktoś kiedykolwiek powierzył mi coś pobełtać to z pewnością budynek w którym byśmy sie znajdowali zniknąłby z powierzchni ziemi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Purple]Haha tak samo myślałam na początku :eviltong:[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='ariss'][URL]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/DSC01550640x480.jpg[/URL] słodkości:loveu:ja to jednak lubię takie leniwe foteczki:loveu:[/QUOTE] Witam w moich skromnych progach. :multi: Dziękuję. :loveu:
-
[quote name='ariss']No wiesz:mad:i nie podeszłaś:mad::angryy:[/QUOTE] Nie chciałam przeszkadzać, miałaś taką obstawę ;) Gdzie ja sie tam pchać bedę. Wypadła bardzo ładnie, nie zauważyłam też, żeby stawiała opór ;)
-
Też prawda, jak suka ma sie dławić, charczeć kaszleć to wygodniej bedzie jej na szerokiej obroży
-
[quote name='ariss']czy Ty tam widziałaś te saszetki???Bo ja ich nie znalazłam:angryy:w ogóle jak dla mnie nic tam nie było:shake:miałam kupić nowego rogza ale brak, miałam kupić bude usztywnianą na kółkach-brak, miałam kupić sensowny stół trymerski-brak:roll:[/QUOTE] Nie, nie widziałam ani saszetek ani nowego rogza, nie było też fajnych obroży. Kupiłam jedynie zwykłą czarną smycz Hamiltona i jestem z niej bardzo zadowolona. Coś biednie w tym roku było. Cieszę sie że Gass zdrowa jak ryba. Oglądałam końcówkę waszego występu. Gass świetnie sie prezentuje. Byłam zaskoczona tym, że ona sama w mig sie ustawia, tylne nóżki cyk - pozycja, przednie łapki - cyk- pozycja, główka cyk-jestem gotowa :loveu: To było świetne. Normalnie jak zaprogramowana. Gratuluje jeszcze raz.
-
Ależ nagadane no! Za wami nadążyć ! Kurdem! Wracam zmęczona a tu co? fot ni ma :evil_lol::evil_lol::evil_lol: To widzę, że nie tylko ja mam wixę na punkcie psiaka. Całe szczęście :eviltong: Hodowlę wybrałaś? Ja już mamuśkę wybrałam ;) Tatusia wybierze pewnie właścicielka. :razz: Tengusia? Ty normalnie otwarcie, świadomie romansujesz na naszych oczach i żeś wyrwała niezłe ciacho ci powiem! ekhm ma brata bliźniaka?:cool3:
-
Matko, jaka ja jestem zmęczona. Starzeję sie. Takie zajęcia to nie dla mnie. Weź ogarnij 20 szalejących chemików w laboratorium, gdzie wszystko może sie zdarzyć, gdzie jak nie dopilnujesz to Ci budynek w powietrze wysadzą i jeszcze bedą patrzeć zdziwieni, jak to sie stało?:crazyeye: ehhh mowie wam... jak w przedszkolu... zostaw, nie rusz, postaw, popraw, dolej, nalej, zakręć , dokręć :p Pies obrażony, bo wyszłam rano , wróciłam wieczorem i na takim fochu suczersa zastałam [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/DSC01010640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/DSC01544640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/DSC01545640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/DSC01550640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/DSC01553640x480.jpg[/IMG] Jak jeździłam na rajdy samochodowe to brałam statyw, ale to do kamery. Wygodniej, bo sie ustawiasz na jakiejś hopce i filmujesz. Na wystawie nie ma jak sie ruszyć, a co dopiero przemieszczać sie z tym całym majdanem
-
Dziewczyny, o jakich wy kulkach mówicie? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nic nie piłam, jestem trzeźwa (i pewnie to błąd) ale i tak was nie rozumiem... Kulki wyszły świetnie.
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] no to się wygrzej i stawaj jutro na nogi jak nowo narodzona bo studenci na Ciebie liczą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] nie wolno Ci ich zawieść branoc :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Ta liczą, że nie wywalę ich z ćwiczeń :diabloti: [quote name='gusia1972']a ja myslałam że to o springer spanielki chodzi :) fajne są :) choć ja zakochuję się w rudych tollerach :loveu: a latem to już wpadnę po uszy :loveu: dzięki za fotki Kali :)[/QUOTE] No ja zakochałam sie w caviśkach po uszy. Springery też fajne, ale jednak to nie to. I nawet wiem kto bedzie mamusią mojej caviśki :p [quote name='RCookie']Fajnie Ci te fotki wyszły, nie wiem czemu tak jęczysz i narzekasz :evil_lol:. Ja o cavikach już wcześniej wiedziałam :cool3: :eviltong:.[/QUOTE] Fajnie ? :crazyeye: Ciemne, zaszumione, poruszone, paskudne. Brzydkie. Tak nie było w ogóle warunków, żeby zrobić ładne zdjęcia. Hym pewnie sie gdzieś wygadałam... jak zwykle [quote name='Tengusia']alez tu duzo roznych rozniastych psiakow :loveu::loveu::loveu: a u nas szaro - buro i ponuro :mdleje: ale wazne ze lampka na suficie slicznie swieci i jest jasno i pieknie :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] Poświecisz mi też ;> ? U nas też szaro, buro, zimno i pada. Nic tylko iść spać i obudzić sie wiosną. Idę na ćwiczenia :roll:
-
[quote name='Tengusia']bo i kompan do gadania wydawal sie milutki ... dzieki czemu nic a nic sie dzis nie wyspalam hihihi :diabloti:[/QUOTE] w wersji męskiej :cool3::cool3::cool3::cool3: ? Siem cioć Idę zaraz na ćwiczenia, a tak mi sie nie chce. A Wy sobie pewnie w domecku, jecie obiadek i pijecie siorbatkę :eviltong:. W nocy sie nie wyspałam, sucz sie wierciła jak nie wiem co, co chwile właziła na mnie, kazała sie przykryć, potem chciała moją poduszkę! Za dobrze w dupencji ma, dziś bedzie spała na legowichu! O! :evil_lol::diabloti: Niech mnie ktoś przytuli :placz:
-
[quote name='Agnes']czemu meczy?[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Agnes, a Twoja suka jakie obroże nosi? ManMat ma chyba 3cm nie? Powiem szczerze nie widzę mojego psa w czymś takim, szerszym niż 3cm obroża. Normalnie jak kołnierz ortopedyczny :evil_lol: Bora zasuwa w 2cm obrożach i widzę że jej w czymś takim najwygodniej, miękkie, lekkie, nie ściska, suka może wywijać na spacerze jak chce. Taka 4cm by ją ograniczała.
-
[url]http://img262.imageshack.us/img262/3112/p1160536.jpg[/url] - ale potężna budowla :crazyeye: a Wy takie malusie. Świetne fotasy
- 1176 replies
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Migori replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']kurde czuje sie jakby ktos na mnie wylal kubel zimnej wody. Musze zamknąć ten rozdział życia raz na zawsze.[/QUOTE] Taki kubeł wody to dobra rzecz. Od razu człowieka do pionu ustawia, wreszcie można chłodno pomyśleć i kurde - przyznać innym rację, że ten związek to była farsa. Tak sobie myśle o Mayce. Nie możesz jej wziąć do siebie? -
[url]http://i35.tinypic.com/5kq26w.jpg[/url] - Patrzcie ją jaka elegancka :loveu: [url]http://i37.tinypic.com/r1cv0o.jpg[/url] - "phi... Niech ta osoba zabierze ten aparat :obrazic:" :eviltong: Jaki wiewór fajny :evil_lol: [url]http://i36.tinypic.com/2s9owzp.jpg[/url] [url]http://i37.tinypic.com/24b0qb5.jpg[/url] - Genialnie uchwycony moment [url]http://i37.tinypic.com/ad1254.jpg[/url] - Buzi buzi w usteczka :loveu: Ceść tak w ogóle :loveu:
-
[quote name='gusia1972']ale nakazano (logicznie) bez flesza coby psom po oczach nie dawać błyskami [/QUOTE] No właśnie. Ja też robiłam jakieś, ale są strasznie ciemne. :-( Jeszcze raz ogromne gratki. Byłyście bezbłędne.
-
Kala przed startem. Cóż za skupienie :cool3: [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Wystawa%20Psow%20Rasowych%20Poznan%202009/Na%20dogo/DSC01134800x600640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Wystawa%20Psow%20Rasowych%20Poznan%202009/Na%20dogo/DSC01136800x600640x480.jpg[/IMG]
-
[quote name='CASIA&ttb']są takie szerokie żeby rozkładać siłe i naprężenia na wiekszą powierzchnie a oprócz tego latwiej psem sterować są bezpieczniejsze(nie zmiażdżą krtani np. :razz: , nie werżną się pieskowi w gardło jak zobaczy kotecka,pieska czy inne cuś) bo [B]TTB mają troszkę więcej mocy w kurdupelkowatych ciałkach niż inne pieseczki [/B]:evil_lol: PS. obroża nie ma być tylko ładna ale funkcjonalna i bezpieczna przede wszystkim/to tak w ramach tej kolii :cool1: [/QUOTE] Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. TTB to napakowane torpedy i mają bardzo dużo siły. Ale owczarek niemiecki to nie TTB. Zwłaszcza taka drobna sunia jak Rasta. Nie jestem pewna czy jest jej wygodnie w takim kołnierzu, czy wygodnie jest jej sie nachylać i np. podnosić aport czy nawet coś powąchać. Często jest też tak że TTB mają taką szeroką szyję jak łeb, wielkie napakowane karczycha. Onki takie nie są i chyba nie potrzebują takiego sprzętu. I żeby nie było, Peja, ja do Ciebie nic nie mam ;) Wróciłam z wystawy w Poznaniu i sie tam naoglądałam różności. Piękne mają obroże skórzane, natłuszczane z takimi ozdobami w kolorze miedzi (chyba). No przepiękne, takie eleganckie, klasyczne. Cena też była przepiękna :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Migori replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Foteczki :loveu: Jak ja lubie tu przychodzić, bo zawsze foteczki są :loveu: a wiesz koleżanko Marto, że coraz lepsze foteczki Ci wychodzą? wiesz? :cool3: -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] nie zaczynaj z fotami, wczoraj były :mad::mad: następne pewnie będą w przyszły weekend :) albo może w środe bo wolna ale to się zobaczy :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Sie wymigujesz i tyle! To jakaś kpina, skaaanddaaaal Idem nynać. Branoc