-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Inka nie wyjechała, wybaczcie mi, ale nie mogłam ruszyć ręką ani nogą, nie miałam neta przez 3 dni i dodzwoniłam się do osoby, która transportowała suczkę z Bydgoszczy dopiero wczoraj po godzinie 22. Było już za późno, aby cokolwiek zorganizować. Schron otwierają w niedzielę o 9, transport z Bygdoszczy ruszał o 10. Wypisywanie papierów, spacer z psem + podróż to mnimum 2 godziny. Potrzebna byłaby zmiana godziny podróży na późniejszą. Nie miałam żadnych danych do adopcji Inki, nic nie zostało ustalone. Ja bez neta i z gorączka nie mogłam zrobić nic. Dzisiaj wróciłam do świata żywych, ale za poźno. No i kicha. -
Udało mi się wreszcie co nieco ustalić. Zoja jest bardzo "czystym" psem, nie załatwia się w klatce. Utrzymuje więc potrzeby fizjologiczne. Porusza się coraz lepiej. Była rzucana o mur, bita i kopana. Ktoś ją odebrał właścicielowi i zawiadomił policję. Nie wiadomo w jakim jest wieku, prawdopodobnie ma ok. 5 lat, ale nie ma niektórych zębów, możliwe, że zostały wybite. Żadnych badań w schronisku nie robią. Zadzwoniła do mnie Hope2, u której był sparaliżowany Frodo, że wzięłaby małą na BDT za zwrot kosztów karmy i weta. Hope2 mieszka w opolskim a Zoja jest w kujawsko - pomorskim, więc odległość spora, ale mam do niej 100 % zaufania, doskonale opiekowała się Frodem: http://www.dogomania.pl/forum/threads/235162-Postrzelony-jamniczek-Frodo-Dług-nadal-jest-POMÓŻCIE-SPŁaCIĆ
-
Nie chodzi o łapanie za taśmę, ale za obudowę smyczy, która w modelu Giant sporo waży ;).
-
Miałam fajny telefon ze Szczecina w sprawie Meli. Porta Nigra, prześlij mi proszę swój nr tel. na pw, to wyślę do tej pani, bo nie mam tutaj swojego notesu.
-
Koszmar !!!!!
-
Bardzo proszę o radę - jakie szelki dla psa, który jest "dziki", wycofany i nie ma możliwości by mu je ściągać po każdym spacerze ? Tereska jest socjalizowana, musi mieć szelki ze względów bezpieczenstwa +dodatkowo obrożę. Zwykłe guardy noszone non stop spowodowały odparzenia i otarcia skóry. Niestety psina nie da się dokładnie wymierzyć, bo wpada w panikę przy dotyku. Myślę o puppia: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/pupia/338611[/URL] Chodzi o tego psiaka: [URL]http://www.facebook.com/events/274621195982470/permalink/351308038313785/#!/events/274621195982470/[/URL] [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/535569_501873783187960_1234315396_n.jpg[/IMG]
-
LEDA uciekła w Świeciu, boi się ludzi i ucieka przed nimi :(.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dominisiu, kkasiiiar ma anginę, czy wysłała Ci nr konta ? -
[quote name='Martuchny']łoło, dwa psy, będzie ostro. [B]toyota[/B], ta staruszka ma jechać z Bydgoszczy, czy po drodze gdzieś byśmy miały ją zgarnąć?[/QUOTE] To już jak Wam będzie pasować. Inka startuje z Grudziądza, ale mogę ją dowieźć do Bydgoszczy albo na trasę.
-
Pozwolę sobie zacytować, jak pięknie p. Małgosia o Leosiu napisała: "Leonek zostaje u nas na zawsze,rozkochał w sobie wszystkich,nie ma z nim żadnych kłopotów,jest super też do mojej wnuczki,z Teśką leżą razem ,wychodzą razem,jedza razem,na spacerach puszczam już go w lesie -pilnuje się i przybiega na imię...także wiedziałam od początku,że nie dam rady go oddać i tak się stało. Gwarantuję ,że będzie mu najlepiej na świecie.....jest rozpieszczany,całowany." Szczęściarz z Leosia !!!
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Weszłam na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239806-Jest-nas-6-nie-mamy-imion-prosimy-o-wsparcie-finansowe-DT!/page16[/url] , ale z tego co wyczytałam, dziewczyny jadą małym autem, bez transporterów. Ta sunia ode mnie jest bardzo lagodna, no ale ta młoda jest bardzo wycofana, wiec nie wiem czy się zdecydują... -
Do Hałabajówki ma jechać jeszcze jedna średniej wielkości - ok. 15 kg, stareńka i spokojna suczka. Czy dałaby radę załapać się na wspólny transport z podziałem kosztów ?
-
Gumiś zwany Cymkiem -zdrowy i odżywiony - już w DS :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3853/32988697.jpg[/IMG] -
[SIZE=5][B][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Zosieńka bardzo potrzebuje wsparcia na leki i specjalistyczną karmę: [/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][B]Leki : Benakor 5 mg (na serce) Epato1500 (na wątrobę) [B]Karma: RC Hepatic[/B][/B][SIZE=5][B][COLOR=#141823][FONT=Helvetica] Bardzo proszę o wsparcie dla Zośki ! Konto do wpłat dla Zoji Z DOPISKIEM "ZOJA"[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Fundacja MONDO CANE[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]ul. Grodziska 13[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]96-321 Żabia Wola[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]NIP 5291801195[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]konto Bank Pekao S.A. 58 1240 6348 1111 0010 4518 3305[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]zagranica : pay pal - [email protected][/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]om "ZOJA"[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]IBAN PL581240634811110010451833[/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]05[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]SWIFT:PKOPPLPW[/FONT][/COLOR] [/B][/SIZE] [B]Najnowsze zdjęcia Zoji czyli Zośki są na str.96 [/B] Suczka miniaturowa chyba w typie sznaucerka. Nie może chodzić, przebywa w klatce w ciągle otwartym pomieszczeniu. Jest leczona "na oko" jak to w schronisku. Waży 5 - 6 kg. [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/23/80606259.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8017/81090246.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6563/90309966.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/403/39955852.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]Udało się ustalić, że suczka została skatowana przez właściciela, który rzucał nią o murek, bił i kopał. Sprawą zajęła się policja. [/B][/SIZE]
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ok. 90 km. A ciekawe o której startują, bo u nas schron otwarty dopiero od 9 w niedzielę i jeszcze trzeba by dojechać (ok. 2 godziny). -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Az taka mała to nie jest, powiedziałabym, że średnia, tak ok. 40 cm w kłębie i 15 kg wagi. -
Śleputek wygrał milion $ w totka. Ma DS w Warszawie :)
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A najlepsze na koniec :): [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7950/azsx.jpg[/IMG] -
Śleputek wygrał milion $ w totka. Ma DS w Warszawie :)
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak jak mówiłam, Ślepek wygrał milion $, je tylko z porcelany i śpi w atłasowej pościeli :evil_lol:: [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3565/assssz.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8884/obraz011hh.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/622/aaaaasos.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1010/obraz019lr.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3826/obraz015lh.jpg[/IMG] -
Śleputek wygrał milion $ w totka. Ma DS w Warszawie :)
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ślepek ze swoją młodą dziewczyną :lol:: [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1923/obraz062ao.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2590/obraz043y.jpg[/IMG] -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Możesz mu trochę powycinać te kudełki pod ogonem, ja miałam to samo z moim pierwszym psem - owczarkiem collie i musiałam tak zrobić. Niestety taki już jest urok psów po przejściach, że nieraz przypominaja się im jakieś traumy i ujawnia się agresja lękowa...Ale z tego co piszesz Laki ma zaufanie do Was i to jest najważniejsze. -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Joszka jadła raczej gotowane. Myślę, że tego nie da się określić precyzyjnie. Lika powinna się wypowiedzieć jakiego wsparcia potrzebuje. -
Leoś ma się doskonale :): [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1582/zxxg.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6664/xx4io.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3471/xx3b.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1078/xx2g.jpg[/IMG]
-
Przypuszczam, że tak naprawdę to nikt nie wie, ile ten pies z Fundacji dr Lucy ma lat, jak prawie każdy ze schroniska czy fundacji. Ja też się opieram na ocenie weta jak wyadoptowuję psy lub sama oceniam stan uzębienia, bo muszę coś napisać w ogłoszeniu. To jest przecież zupełna zgadywanka. Mój collie miał rodowód i miałam go od szczeniaka, więc mam pewność co do jego wieku. Jakiś czas temu czytałam wątek stareńkiej ON-ki z wieloma guzami pochowanej żywcem, która umarła zaraz po operacji. Była oceniana na minimum 12 lat. Miała tatuaż i po jakimś czasie udalo się ustalić, że ma zaledwie 8 lat. Tak więc równie dobrze ten collie może mieć mniej lat i być bardzo zniszczony trudnym życiem i wyglądać na 15.
- 21 replies
-
- agresja
- owczarek collie
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Chyba Inka do niej dobrze pasuje, taka czarna kawa :). Frycia - ładnie, ale to dla " żółtego " i wesołego psiaka :cool3:. -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
W zęby jej nie zaglądałam, ale wygląda staro, bo ma siwy pyszczek. Pewnie z 10 lat.