-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ona jest mniej więcej jak Zośka/Petunia. Jak najbardziej trzeba poprosić Marcina z Bydgoszczy. A gdzie Hałabajówka mieszka ? Przepraszam, ale przez Pusię jakoś niby starałam się być na bierząco, ale jakoś słabo do mnie docierało to co czytam. -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No pewnie, że jestem na tak. -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
W dniu adopcji: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2554/14404083.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9584/45468838.jpg[/IMG] -
Zapomniałam się wpisać, bo umarła mi moja Pusia... Ale chciałam napisać, że odwiedziłam Misia i to naprawdę cudny psiak. Jest bardzo wielkim pieszczochem, wygląda młodo i jest w doskonałej formie. Ma naprawdę cudowny dom !!!
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Weszlam dzisiaj na kolejny watek... Toyota, jaka ty jestes fajna dziewczyna, niby nic, a ile robisz dla tych biedakow. I tak skromnie cicho, bez fanfaronady, az chce sie ci pomagac. super, tak trzymaj.[/QUOTE] Sama to bym nic nie zdziałała, to zasługa wielu ludzi, ale dziękuję. A kolejna kobietka to można powiedzieć- moja prawa ręka ;). -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Postaram się o lepsze zdjęcia tej czarnej. Wielkość taka sama jak Petunia. Petunia ma teraz na imię Zosia. Pani Basia ma suczkę rezydentkę 13-letnią Andzię. -
Beza już ma swój dom :). Dziękuję Stowarzyszeniu 4 Dogs !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jeszcze ta sunieczka jest bardzo fajna, wydaje się być spokojniejsza. Jakoś taka duża wyszła na zdjęciach, dlatego nie ma wzięcia, ale faktycznie to ona jest jak Nutka, może z 1 kg cięższa. Charakter też jak Nutka. Przynajmniej w schronisku tak samo się zachowuje - smutek i nostalgia. I jest młoda: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238703-Mała-smutna-sunia-czeka-na-domek-([/url] Beza jest przyjazna i wesoła, ale ma przynajmniej 4 lata. -
Gajos, tak napisałam, bo mój collie żył tylko 11,5 roku. Prawie do końca był w doskonałej kondycji. Ostatni rok jego życia był koszmarny. To przyszło tak nagle...
- 21 replies
-
- agresja
- owczarek collie
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gabi79']Przyłączam się do pytania, czy przyjęła byś Żuczka??????????????? [/QUOTE] Albo tę czarno-siwą staruszkę z jej boksu ? Wygląda na bardzo poczciwą, tak jak Petunia. -
Owczarek[B] szkocki, [/B]10-cio letni to jest już stary pies, któremu niewiele już życia zostało. Znęcasz się nad nim, pozwalając na ataki silnego młodego ON-ka ! I w dodatku nie próbujesz ich rozdzielić !!! Nie nadajesz się na właścielkę psa, skoro nie ufasz własnym psom. O jakiej wiedzy o psach tu mówimy ? Nie mówiąc już o tym, że to są wspaniałe bardzo pro-ludzkie psy, które nie nadają się do życia w kojcu. To zamknij go w domu, jak wypuszczasz ON-ka na podwórko, czy może mieszkasz w pałacu lub w muzeum ? Poniżej fotka colliaczki, której ON-ka odgryzła nogę. Chcesz mieć kalekę na podwórku czy trupa ?! Najważniejsze - sterylizacja suki ON oraz kastracja ON-ka. Szkockiemu dałabym spokój ze względu na wiek. Jeśli się nie dostosujesz do tych rad, to dopiero samce zaczną się gryźć jak suka będzie miała cieczkę. [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7234/6856809232_bd51631c66_z.jpg[/IMG]
- 21 replies
-
- agresja
- owczarek collie
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kabaja']Toyota bardzo współczuje odejścia Pusi .Wiem jak to jest ,bo moja sunia odeszła dwa tygodnie temu .[/QUOTE] Czyli niestety aż za dobrze mnie rozumiesz :(. A gdzieś można zobaczyć jej zdjęcie ? -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła p. Basia - Petunia jest już po kąpieli, trochę zjadła i odpoczywa. Z kotem super, za to sunia rezydentka obrażona i trochę się ciska. Ale p. Basia była na to przygotowana. -
Ja tam zawsze uważałam, że Antek jest od labka ładniejszy. Nie wiem dlaczego wszyscy, którzy dzwonili z ogłoszeń widzieli w nim labradora :razz:. I widać wyraźnie na fotach, że jest to pies w kropki :)!
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
W tym kojcu były tylko 4 psy. Petunia, ta staruszka czarna z siwym pyszczkiem, ON-ka bardzo dominująca i kaukazka w ciąży (zaciążona zanim tu przyjechała). Teraz po adopcji Petunii są 3. Ta kaukazka to umowne określenie, po prostu wielka i futrzasta. To są jej zdjęcia jeszcze z izolatki, bo nie widzieli gdzie ją ulokować. Wtedy jeszcze wszyscy myśleli, że to samiec. [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2013/26308199.jpg[/IMG] -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No niestety w tej chwili jest ok. 480 psów. Znajdowanie im domów to jest syzyfowa praca :(. Starszych psów (od 7 lat w górę) jest dużo, może nawet połowa. Takich bardzo stareńkich nie jest tak wiele, bo szybko umierają w takich warunkach. -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj jadę z panią z Grudziądza do schroniska. Na razie tylko pani chciałaby zobaczyć Petunię. Pani jest pełna dobrych chęci, ale mieszka w wieżowcu, ma jeden pokój. Ma suczkę miksa sheltie 13- letnią oraz kota. Uważam, że dla takiego psa jak Petunia są to warunki wystarczające, na pewno lepiej byłoby jej w jednym pokoju ze swoim człowiekiem niż w schroniskowej budzie. Jednak do końca nie wiadomo jak ułożyłyby się stosunki ze zwierzakami na tak małej przestrzeni. Pani jest osobą aktywną zawodowo. Jeśli Petunia schwyci ją za serce na żywo, to może się zdecyduje. -
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak, tu jest Pusiunia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223766-Pusia-w-DS-)-Pusia-umarła-dzisiaj-w-nocy-na-moich-rękach[/URL]-((((((((( -
Tu jest moja Pusia, w tym wątku :( :[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223766-Pusia-w-DS-)-Pusia-umarła-dzisiaj-w-nocy-na-moich-rękach-((((((((([/url]
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ja też ogromnie dziękuję :loveu:. Obiezyświat75 nie raz bardzo pomogła psiakom z "mojego" schronu ! Zdjęcia bardzo ładne, Joszka wygląda "poważnie", bo pewnie dostała opierdziel za te siuśki...? -
Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((
toyota replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pusia, ostatnie zdjęcia, która zrobiłam kilka dni temu: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5930/ppppppppp2r.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3931/ppppp4g.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5792/ppppppppppppp3.jpg[/IMG] -
[quote name='karolkamadry']My dzisiaj z Babcią Czesią przegrałyśmy walkę.....Biega szczęśliwie za TM.....Wam psiaczki malutkie życzę jak najdłuższego życia[/QUOTE] Współczuję, mi pękło serce na milion kawałków przedwczoraj. Umarła mi Pusia.
-
Zdredziały pies z odparzeniami- eutanazja- za TM !
toyota replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już dawno temu miałam zamieścić :oops:: [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1460/95671118.jpg[/IMG] -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jako mikrosunię to nie, bo waży jakieś 7 kg. Ma ok. 8- 10 lat.