-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
[B]Drogie ciocie i wujkowie, chciałabym Wam ogromnie podziękować za pomoc Atosowi, za wytrwałość, ogłoszenia, bazarki, pieniądze i za samą obecność na wątku i interesowanie się jego losem. Po 2 latach dobiliśmy wreszcie do brzegu. ATOS ma dom !!! Nie będę dziękować imiennie, bo tak wiele osób przyczyniło się do tego, że nie chciałabym kogoś pominąć, jednak muszę podziękować w szczególności Kasi77 za doskonałą opiekę, a także MarticeAischy za niezbyt wdzięczną funkcję skarbnika ;). [/B]
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jak będzie wysterylizowana, to może szybciej znajdzie się chętny. -
Cała 3 juz bezpieczna została Hela i prosi o pomoc finansowa !
toyota replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Soniu, zgłoś proszę Lucię do Skarpety: Gabinet weterynaryjny "Chiron" lek.wet. Julita Kopeć -Nowakowska 87-800 Włocławek cena zabiegu- ok. 180 zł Dziękuję ! Ps. Ja zgłoszę Helę, jak będzie jej kolej. -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ja ogłaszam (proszę o ogłoszenia) bez zgody schroniska nie podając miejscowości. Dopiero jak ktoś jest już konkretnie zdecydowany, to podaję. Niestety nie da rady inaczej :(. -
Stojaki bardzo mi się podobają i ceny przystępne !
-
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ludwik załapał się na kastrację. Kastrują latem, bo psy wracają po zabiegu zaraz do kojca. -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nie podajemy miejscowości publicznie, bo schronisko sobie nie życzy wolontariatu, ogłaszania psów i telefonów. Byłam już na dywaniku z tego powodu. Owszem, chcą, żeby psy znajdowały dom i nie robią problemów z wydawaniem do adopcji, ale nie chcą pokazywać warunków. Sunia przebywa w kujawsko - pomorskim, od Sopotu 130 km ;). -
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
toyota replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
Cudowna wiadomość !!! Tego to się chyba nikt nie spodziewał ! Teraz trzeba sie sprężyć i spłacić długi, które Leo ma u gos. -
Korek bez dziury już nie malutki ;) MA DOM!!!!!
toyota replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze, że nie ma już tego defektu, bo to jednak niosło ryzyko jakiegoś urazu. Teraz to już w pełni zdrowy i adopcyjny psiaczek. Ulv, czy masz wenę by sklecić jakiś tekst do ogłoszeń ? -
Kudatka ma obrożę i smycz, pan niestety nie miał transportera dla żadnej suni. Na szczęście obie suczki są bardzo przyjazne, ale musiały zostać przywiązane w samochodzie, bo próbowały biegać po aucie. Dołączyłam dokumenty Kudłatki (książeczkę zdrowia+ zaświadczenie o czipowowaniu). [B]Proszę ick, pamiętaj by to odebrać od kierowcy i przekazać drugiemu panu. [/B]Na kopercie jest napisane "Kudłatka", bo jest jeszcze druga koperta dla Igiełki ;).
-
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ludwik jest po prostu boski, a tak nieciekawie wygląda na tych zdjęciach :(. Psy bardzo się emocjonują jak wychodzą z boksu na 3 minuty, robią jakieś dziwne miny, wyrywaja się i efekty na zdjęciach są kiepskie, jak widać :(. -
[quote name='anitaj']Kuźwa, ale nie za taka cenę:diabloti::mad: znalazłam na allegro po 6,45 zł za sztukę [URL]http://allegro.pl/smycz-sznurowa-dla-psa-bardzo-mocna-linka-czerw-pl-i2940107611.html[/URL] -aukcjasię skończyła, ale smycze jeszcze są - zmówiłam :eviltong:[/QUOTE] Te smycze widziałam też w Tesco.
-
Chyba mam jakieś dziwne psy, bo moje wszystkie jak jeden, w tym podhalan i ON-ek wolą być w domu, a budę i 60-cio metrowy kojec omijają szerokim łukiem. Podhalan owszem lubił sobie poleżeć na śniegu, ale jak mu dobrze dupa zmarzła, to wchodził do domu razem z drzwiami ;). To samo berneńczyk mojej siostry. ON-ek (przygarnięty) nie wiedział, że można wchodzić do domu, ale jak go wciągnęłam na siłę (w sylwestra, bo obawiałam się, że oberwie petardą) tak już z domu nie da rady go wyrzucić, nie chce przebywać na zewnątrz bez ludzi.
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Przesłałam już konto liki do ulv. Mam nadzieję na szybką reakcję ;). -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']biedny Borysek, chociaz na sam koniec zaznal milosci, moze na to czekal i dlatego tak szybko odszedl... ale to smutne :bigcry:a nie napisalas jak sie ten starowinek zabawkami bawil, mowilas, ze pewnie pamietal z mlodych lat zanim go ktos porzucil, to zycie domowe, zabawki... a potem cos takiego.. jak tak mozna :-(:-(:-( zaloze babulince wydarzenie... szkoda, mi sie bunia bardzo podoba... to ostatnie zdjecie na budzie to nie ona...[/QUOTE] Na budzie jest ta dominantka, starowinka jest w budzie po prawej ;). Słabo widać, chciałam pokazać jak to wygląda. Dominantka lata po boksie jak wściekła, nawet wpada do budy i gryzie staruszkę :(. -
Tak, byl jeden jedyny telefon o Sabę. Dzwoniła fajna pani ze Szczytna, ma dużego psa ok. 40 kg i z nim Saba na pewno by się dogadała, ale przyjeżdża rodzina latem z jamnikami i nie mogłam ryzykować i wydać jej do adopcji. Pani ma tego psa w domu i Sabę też chciała do domu. Wzdrygnęła się jak zaproponowałam, żeby na czas gości z małymi psiakami, zamykała Sabę w kojcu i wychodziła na spacery lub wypuszczała pod kontrolą. Pani więcej nie zadzwoniła, miała przemyśleć.
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Bunia już jedna w schronisku jest. To jest Bunia: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/7962/dsc2199b.jpg[/IMG] Bunia była pogryziona i miała indywidualną opiekę, dlatego fotki spacerowe. Teraz Bunia siedzi od dawna w klatce: [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/6996/sc4490.jpg[/IMG]