-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Miały miały :) bo moje prywatne małe dziecko nie chce samo zostawać w domu :mad:[/QUOTE] Nie mogłam się powstrzymać przed wstawieniem zdjęć z Kluską- Maszą ;). -
LEDA uciekła w Świeciu, boi się ludzi i ucieka przed nimi :(.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak, tutaj jest informacja, że dotarło. Jutro zrobię rozliczenie w pierwszym poście. Jeszcze raz dziękuję ! [quote name='kkasiiiar']Dziękuje raz jeszcze 100 zł juz na moim koncie . Wczoraj Leda dostała advocate i antybiotyk, teraz kolejna dawka za mieciac, jest juz lekka poprawa. Na koncie Ledy zostało 130 zł , musialabym kupić jakas karme , poszukam czegoś. Rachunek : [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4253/wp000734.jpg[/IMG][/QUOTE] [quote name='dominikabankert']czy moje sto zlotych dotarlo dla ledy[/QUOTE] -
[quote name='Adzia123']Psinka czy smycz? :lol:[/QUOTE] Psinka :loveu:, a smyczka tyż fajna.
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jadą :) ! [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4390/psy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6569/psy4k.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6544/47570696.jpg[/IMG] -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak wyruszyły w drogę po lepsze życie: [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3085/psy2y.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3421/ps2ql.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2667/psyiv.jpg[/IMG] -
Super !!! I Nefi i fundacja :cool2:.
-
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak Łatuś tęskni za pańciem i kładzie się na jego bluzie jak pańcio jest w pracy: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3311/laki2t.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/954/lakif.jpg[/IMG] Jaki słodziak :loveu:!!! -
[quote name='annika']jest wątek? jakieś zdjęcia?:cool3:[/QUOTE] Andzia "ze śmietnika" :) : [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/380688_3413507658841_585173349_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/552351_3413507538838_1191012974_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/549098_3413507378834_469489805_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/418656_3413507138828_1491925627_n.jpg[/IMG]
-
Jaka śliczna :loveu:: [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-19RBvv8SEiM/UUIIvB8ykzI/AAAAAAAAB1k/e3nR6LqhnwU/s400/Adusia+064.jpg[/IMG]
-
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ja mam psa odebranego interwencyjnie z pseudo, była karmiona suchym chlebem i do dzisiaj uwielbia suchy chleb jakby to był jakiś rarytas. Suchej karmy nie ruszy żadnej, je tylko gotowane. -
Jest duży odzew z chętnymi DT, DS. Muszę dokładnie z każdym porozmawiać i coś ustalić. Wszystkie domki są daleko, więc to nie jest takie hop siup ;). Na razie nie ma chętnego domku, który by przyjechał sam po Małą. Jesli chodzi o DT to wiadomo, że psiaka trzeba dostarczyć, natomiast do DS - niekoniecznie ;).
-
Dalmatyńczyk Toy już pod opieką SOS Dalmatyńczyki.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Fundacja SOS Dalmatyńczyki weźmie go pod swoją opiekę. Na razie organizowany jest transport, bo to ok. 300 km w jedną stronę. -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Mam jak siedzą w w aucie, dzisiaj wstawię, bo w pracy nie mogę takich ruchów robić ;). -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia były z moim adresem mailowym i jak przychodzi powiadomienie, żeby wznowić bo wygasło, to jak oczywiście wznawiam. -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Żuczek jak zwykle leżał koło budy zwinięty w kłębek, a jak się zorientował, że wychodzi to się ożywił. To zawsze przebiega tak samo, najpierw pracownik łapie psiaka w boksie, żeby go wyprowadzić, wówczas pies się boi, bo nie wie po co (może szczepienie, może zmiana boksu ?), i kiedy zakładamy mu obrożę i smycz i glaszczemy, to widać, że pies już wie o co chodzi i tak się cieszy - to jest bezcenne - taki widok ! A pozostałe 500 psów szczeka, bo mu zazdrości, a niektóre próbują też dosięgnąć szczęściarza zza krat zębami :(. Żuczek może nie był aż tak bardzo długo w schronisku (od 2010 r.) , ale u nas psy nie wychodzą nigdzie na spacery, więc to jest naprawdę wegetacja- w ścisku na małej powierzchni prawie bez kontaktu z człowiekiem. -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Przekazałam Haabajówce wraz z psiakami całą kwotę 400 zł. -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Inka to nie jest żadna staruszka. Nie mogłam jej się przyjrzeć, ciągle siedziała w budzie, myślałam, że nie ma już na nic siły, a była po prostu zastraszona i nie mogłą się ruszyć. Wczoraj nie było kaukazki w boksie - właśnie zaczęła rodzić i ją przenieśli. Inka wyskoczyła z kojca i odstawiła taki taniec radości jak zupełnie młody pies ! Na zębach ma sporo kamienia, więc młódką nie jest, może lepiej Hałabajówka się wypowie co do jej wieku. Moim zdaniem mieści się w przedziale 5- 7 lat. Inka wygrała szansę na lepsze życie ! Na pierwszy rzut oka to wesoła, łagodna i bezkonfliktowa suczka. Będziemy jej szukać DS. Jeśli rzeczywiście okaże się być w sile wieku, to będziemy chciały ją wysterylizować przed adopcją. Niestety Sterylkowa Skarbonka nie finansuje sterylek psom będącym pod opieką fundacji także trzeba będzie uzbierać na ten cel :p. W dodatku Inka jest dużo mniejsza niż myślałam, waży co najwyżej 12 kg ! -
LEDA uciekła w Świeciu, boi się ludzi i ucieka przed nimi :(.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cały czas był w tym samym boksie z małymi suczkami. Jedna dostała cieczkę i zaczął ją gwałcić, że aż piszczała. Dla mnie to szok, przecież to nie jego " wina, to instynkt. Nie mieli gdzie go przenieść, warczał jak próbowali go strofować, żeby jej nie męczył, poza tym nieadopcyjny i dlatego go uśpili. Powinni raczej go wykastrować. Nie był agresywny i nie tak strachliwy jak Leda, ale nie garnął się do człowieka, tylko spokojnie obserwował. -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
To prześlij na mój adres : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Trzeba pomniejszyć fotki ! -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka'] Zrozumcie przeciętny człowiek nie jest w stanie podporządkować całego życia pod psa, nie dlatego,ze go nie kocha, tylko dlatego bo jednak człowiek niż pies jest ważniejszy[/QUOTE] Raczej jest dokładnie odwrotnie. Decyzja o posiadaniu psa wiąże się z tym, że całe życie trzeba poukładać pod psa. Przynajmniej 3, 4 spacery dziennie, wybieganie, brak spontanicznych wyjazdów, no chyba, że z psem. Cały czas trzeba myśleć, że pies (psy) zostały same w domu, trzeba wrócić na czas, trzeba pomiętać by miały wodę, jedzenie, zabawę, bo inaczej zdemolują mieszkanie, do tego nierzadko problemy wychowawcze, pies sam z siebie nie jest "ułożony", jeden sika w domu, inny kradnie jedzenie ze stołu, grzebie w śmietniku, je kocie kupy, goni zwierzynę w lesie, goni pojazdy, rzuca się na przechodniów, psy, i jak już to wszystko opanujesz i masz psa idealnego, tak mniej więcej w okolicy jego 10 roku życia ;), wtedy okazuje się, że choruje i znowu problemy, tym razem z jego zdrowiem, po czym pies umiera i zostajesz z żalem i poczuciem, że straciłaś cudownego przyjaciela, z którym rozumiałaś się bez słów. Państwo zostali uprzedzeni o tym, że Sonia jest psem bardzo wymagającym, nadaje się tylko do domu aktywnego. Pani miała biegać z nią codziennie (teningi do maratonów). Sonia podobno biega idealnie, nic ją wtedy nie rozprasza, nie zwraca uwagi na przechodniów, zwierzęta, nie ciągnie, biega równo (info z obecnego DS). Ponadto państwo podjęli decyzję rok temu, że Sonia zostaje. Zwlaszcza pan był przeciwny by ją oddać. Daśka rok temu miała chęć zaadoptować Sonię. Pani wówczas nie odpowiedziała na mojego maila, który miał na celu zorientowanie się w sytuacji Soni. -
Dalmatyńczyk Toy już pod opieką SOS Dalmatyńczyki.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Może Dolar ? Takie mam skojarzenie: "adoptuj Dolara i zamień jego życie w Amerykę" ;) ? -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Atomowko, mam kontakt z trzema domami szczeniaków od Soni i wszystkie 3 są właśnie takie jak ona, pewnie pozostałe też. Czy uważasz, że każdy z tych ludzi miałby mi teraz złożyć reklamacje i oddać psa, bo nie pasuje do ich wyobrażeń i nie zachwuje się jak przysłowiowy labrador ? Jakoś w DT u daśki nie rzucała się na każdego, ja również chodziłam ją dokarmiać w towarzystwie różnych osób i swojego dziecka i nikogo nie ugryzła. Wystarczyło być stanowczym. Moje psy nie dziamgają, ale gryzą obcych ludzi. Dla mnie to nic nadzwyczajnego. Sonia jest teraz starsza o 1, 5 roku i przyzwyczaiła się do tych ludzi. Pokochała ich i jest dla nich lojalna. Trudno jest wyadoptować psa, który nie toleruje obcych, bo potencjalnym adoptującym Sonia pokaże zęby. TO JEST PROBLEM. -
Co do tej smyczy z Hurtty, to wiele nie powiem, bo to nowy nabytek. Jest dosyć miękka i można ją łatwo zwinąć i schować np. do kieszeni. Mam tą o dł 150 cm.