-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
poprosiłam o przeniesienie tego wątku do działu " już w nowym domu" czytam wszystkie wieści ale ciekawi mnie bardzo jak w kolejnych dniach wygląda zostawanie Birmola pod Waszą nieobecność. Czy jej aktywność nei obfituje w ogryzki . Mam szczerą nadzieję,że nie ;) co do sportu - macie czas. Poznawanie się to dłuższy proces ;)
-
a myślałam,że innej sprawy nie możesz się doczekać... :diabloti:
-
[B]weszko[/B] fotki są - czasu brak ;) och jak CI zazdroszczę tej wyprawy na Węgry. zawsze marzyłam o wycieczce do Budapesztu ;) [B]Mudiku[/B] ona albo pracuje pięknie alebo się zawiesza i nie ma mowy o pracy. nic po środku albo czarne albo białe :lol: [B]Dobcia[/B] - taaaa, zapchlone lizusy :evil_lol: ale tylko się cieszyć z takich sytuacji
-
[QUOTE]Na pewno w skoku wzwyż lub w dal byłaby dobra :lol: A w biegach najlepsza! Ona niesamowicie biega! :diabloti:[/QUOTE] jest to przepis na sukces i wspaniała dla Was droga - frisbee :multi::lol: o takim domu marzyłam i śniłam w nocy dla Czarnej Gadziny Kochanej :loveu::loveu::loveu: jutro napiszę więcej
-
Ewelinka już w drodze do domu... a kilka godzin wcześniej było tak... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6068aa.jpg[/IMG]
-
wieści przeczytane ;) Ewelinka wyruszyła w drogę powrotną do Kielc ale udało jej się przeczytać na szybko wiadomości. nawet nie wiesz ile radości sprawiły nam Twoje słowa. i to wszystko co spotkało Birmę w ciągu ostatnich kilkunastu godzin. Co do jej urody to przecież uprzedzałyśmy,że zdjęcia nie oddają jej uroku!! a po zdjęciach waszych wspólnych - stwierdziłyśmy,że bardzo pasujecie do siebie wizualnie :lol: widok Birmy w takim szczęściu jest największą radością!!!!! pisz nam o niej dużooooo :lol: mam nadzieję,że i Twoja Mama szybko się przekona! może to pora na zmianę tytułu :cool3:
-
też czekamy tu z Ewelinką na wieści :cool3:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
i my pamiętamy ;) -
ta zwieszona mina oznacza koniec kąpieli :evil_lol: ??
-
my w tym podłym klubie jesteśmy od początku. i tak jak najpierw Lira miała niekwestionowaną "jedynkę" tak po tych 2 latach spadła na dwudzieste miejsce. ale tak czy owak są rzeczy , których się nie przeskoczy. Wierzę wciąż w cuda i w to,że się uda ;) jutro przyjeżdża do nas Ewlinka_m :lol: będzie więc powtórka z szalonego weekendu tyle,że tym razem bez Sagusi!:-( ale i Saga będzie miała w końcu wakacje i mam nadzieję zawita ;) Ewelin na pewno dostarczy dużo zdjęć bo będzie przechodziła przyspieszony kurs foto - to jest przeczytanie instrukcji do swego nowego aparatu :diabloti::diabloti::diabloti: pozdrawiamy Ciotki , które o nas pozapominały :eviltong:
-
nagotuj Misiowi galaret , wyjdzie mu na dobre ;) kciuki trzymam dalej, za dobrą codzienność ! pajęczynki - bez pająków piękne!!:loveu:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Rudeczka się przypomina :loveu: -
Weszko,jeżeli work ma bez porównania lepszy charakter to ją bierz. Sylwetka ważna sprawa ale przecież i tak można ją kształtować przez sport :cool3: i zmienić nie do poznania!! i u psów u ludzi jak i koni. więc wybór jak dla mnie prosty :evil_lol:
-
rosną jak na drożdżach :loveu::loveu::loveu: bardzo im się pyszczki zmieniają. Wychodzi z nich wreszcie sznaucer :evil_lol: a relacje Totko-Dirkowe są niesamowite! u mnie to jedynie wczodi w gre wspólne picie z miski albo wspólne wylizywanie kubeczka po śmietanie. W przypadku lepszych smaczków psy pogonią koty :evil_lol:
-
mocno trzymam kciuki za Kreonika!
-
[QUOTE]ja zastanawiałam się tylko :hmmmm: Taniu od ilu ja Ci trułam? pół roku? :evil_lol::evil_lol: i przeglądałam setki, tysięcy modeli najróżniejszych...najgorsze jest to, że jest za duży wybór, bo człowiek się zdecydować nie może :razz: a jak już się zdecydowałam to...albo tam gdzie chciałam kupić, brakowało tego akurat modelu..albo zmieniałam zdanie ... ale nareszcie mam to za sobą..bo chyba bym zwariowała do reszty :eviltong:[/QUOTE] [B] i ja też się cieszę,że już go wybrałaś, kupiłaś i masz[/B] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: zmieniłabym numery kontaktowe niedługo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Od-Nowa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
popłakałam się . pięknie.. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
i od nas wytarmosić proszę serdecznie :loveu::loveu::loveu: gratulujemy!
-
było wcześniej pytanie o zdrobnienie :cool3: wszak wiadomo,że szczeniorek Weszki podstępnie będzie [B]Ves[/B]zką :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote]Wystartujcie plossssęęęę - to przyjadę z małą Vesper Wam kibicować :eviltong:[/quote]to podchodzi pod szantaż emocjonalny!! :diabloti::diabloti::diabloti: a tak na serio to poza małymi umiejętnościami jest ta największa z przeciwności - czyli strachy Liruta. W parku ćwiczymy w odludnych miejscach przeważnie a nawet jeżeli chodzą sobie ludzie to Lira nie zwraca uwagi. Nawet jak ktoś się zatrzyma żeby sobie popatrzeć - nie ma problemu. Na terenie klubu w którym ćwiczymy, też się czuje już jak u siebie więc jest dobrze... ale na przykład wczoraj poszłam z L. poćwiczyć w inne miejsce w którym nie ćwiczyłyśmy. z boku leżała sobie jakaś Pani i się opalała. Była tam przed nami. Po chwili zaczęła się kręcić, usiadła sobie, wyciągała coś z torebki, czasami się oglądała na nas itd... i to wystarczyło,żeby Lira zamknęła się w sobie. siedziała i patrzyła na mnie. Nie pobiegła za ani jednym dyskiem. Obracała się tylko nerwowo na tą panią. Wszak wiadomo,że opalające się kobiety mają tendencje do mordowania szaroburych piesków goniących za dyskami.... no załamka powiem Wam... i co tu począć... na seminarium przy tylu osobach dała sobie radę... może to tylko chwilowy kryzys... mam nadzieję.
-
to już tak niedługoooo Weszko ale radość@! gratuluję podjęcia decyzji!! będziesz miała pełny dom i pełne ręce roboty i ... ręczników papierowych do wycierania :diabloti: mi też się zielona dziewczynka bardziej spodobała :loveu::loveu::loveu: ale radość... no nie wytrzymam chyba!!:evil_lol:
-
no nie mów!!!!!!!! ale wiadomość!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: powiesz nam o nich coś więcej??