Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. pierwszy widoczek super :loveu: drugi to już przefotoszopowany na maksa :diabloti: aż oczy bolą :cool3:
  2. tak czy owak na pewno pójdziemy kibicować ;)
  3. jeszcze kilka zdjęć z seminarium :loveu::loveu::loveu: autorstwa [B]Tośki_m[/B] :loveu::loveu: [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8213/38649546.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7831/90543779.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4584/31886237.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5067/62079410.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1741/49667374.jpg[/IMG]
  4. radość widzów zza mmonitora - bezcenna :multi::multi::multi: dziękujemy!!!
  5. [B]Tośka[/B] - dziękuję za Tajuszke moją :loveu::loveu::loveu: może jeszcze jakaś Lira by się znalazła :cool3: [B]Gucia[/B] - filmik cudooooooo!!!! podziwiam pracowitość :p odbicia Weny od Pauli z jednoczesnym podskokiem zachwycają ciągle. Genialnie to wygląda! wpadło mi to w nos... to jest w oko :diabloti::diabloti::diabloti:
  6. relacja z obozu doskonała :loveu::loveu::loveu: piękne zdjęcia;)
  7. Królowa Kalma na swym dworze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: piękny widok!!
  8. [B]*zaba* [/B]powinnaś chodzić nad morze codziennie- za nas, czyli za tych co nie mogą bo nie mają :eviltong:
  9. [QUOTE]Gass ma takie[B] mądre sznupkowe[/B] spojrzenie [/QUOTE] a myślałam,że te dwa słowa wykluczają się wzajemnie :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  10. cześć Rudzinko!! cieszę się,że net powrócił ;) pokój już wygląda jak pałacowa komnata??:cool3: łóżko z baldachimem dla Biani jest ?:evil_lol: fajnie znów zobaczyć tą roześmianą mordeczkę!! pozdrawiamy
  11. ślimaki są super! można im farbkami pomalować skorupki :evil_lol:
  12. [B]*zaba*[/B] - jak szczeniaczek maluśki słodziutka. kwiat z wody zbiera niewiniątko ... :diabloti::diabloti::diabloti: [B]Agathee[/B] - 5,6 i 6,3 czyli totalna piwnica :shake: muszę czasami rozjaśnić coś w PS'ie odnośnie wody pisałam w poprzednim poście. [B]tasza1[/B] - Taszeńka to jest Dama przez duże [B]D[/B] :cool3: jej nie wypada się w szlamie pluskać :evil_lol: [B]weszka[/B], [B]eria[/B] - no co... trzeba sobie jakoś radzić :evil_lol: [B]Rudzia-Bianca [/B]- no oczom nie wierzę :lol: powróciłaś!! :evil_lol: pokoik wyremontowany?? obiektywu nadal się nie dorobiłam :shake: a cisza zapadła bo nic się nie dzieje. Czasu na nic nie mam to i opowieści nie mają z czego powstawać. Z Lirutkiem frisbujemy czasem ale wiem,że za mało i raczej na 99% nie damy rady na Wrocław się przygotować. potem kolejne zawody są w Sopocie a tam wygwizduwa bo na otwartym terenie... więc tylko Warszawa zostanie. Chyba nie dane nam po prostu to. trudno. dziś byłyśmy z Magdą i jej suczką beardedką Fridą ,pofrisbować w parku... no i gdy psy zmęczone przyczepiłyśmy na odpoczynek do drzew i same sobie rzucałyśmy przyszła jedna Pani bardzo zatroskana losem biednych skatowanych psów. Powiedziała,że jak my tak możemy - psy przywiązane a my się bawimy. Czy one nie mogą sie pobawić itd itp. Ze hałas na cały park robią i nie wiem co jeszcze bo mi krew z wściekłości do skroni udeżyła.... zapamiętała nas z zeszłego tygodnia, że tak samo było. Psy katujemy pod drzewami.... jeszcze Lirut na łańcuchu przecież. no koniec świata! mówię Wam... i to było w tym parku w którym mają być zawody w czerwcu. Jak zobaczy całą masę biednych skatowanych psów w klatkach wyjących i czekających na swoją kolej chyba opikietuje i przypnie się gdzieś na środku w ramach protestu....... masakra jakaś.... no i park na treningi spalony. :cool1: [B]na poprawę nastroju przekleję ostatnie wspomnienie radosnych chwil z seminarium[/B] (na którym grupowo katowane były psy:diabloti:) oto one, uciśnione i nieszczęśliwe:cool1: [URL="http://img41.imageshack.us/my.php?image=grupowe.jpg"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/751/grupowe.jpg[/IMG][/URL] zapomniałam dodać - poza frisbee czasami próbujemy swych sił we flyballu. Lira musi ćwiczyć tylko i wyłącznie z siatkami po bokach, bo po co skakać jak można bokiem obiec :cool1: za to Tajgusi idzie pięknie! co szczerze powiedziawszy mnie zdumiewa ale i bardzo cieszy!. nie spodziewałam się nono. brawa dla dziewczynki! postaram się następnym razem o filmiki ;) edit: a tymczasem niespodzianka: filmik z seminarium - autorstwa nieocenionej [B]Guciek [/B]:loveu::loveu::loveu: [url=http://www.youtube.com/watch?v=Spq6GgpXmDU]YouTube - Seminarium Frisbee 18-19.04.2009 POZNAŃ[/url]
  13. i ta poduszka - "jestem foczką z Helu" :diabloti::diabloti::diabloti: w każdym razie ssak to ssak ;)
  14. aaaaaaa!! :multi::multi::multi::multi::multi: jeeeeeeest :multi::multi::multi::multi::multi: super!! taka pamiątka najlepsza na świecie!! Dzięki Tośka :loveu: p.s. [SIZE=1]można przekleić sobie na wątek?:razz:[/SIZE]
  15. byłoby wspaniale.tylko kiedy Rudka znajdzie dom nie wiadomo.Mam nadzieję,że szybciutko!
  16. bunkier i orzeszki - miodziooooo ;) właśnie mówiłam Weszce,że przyjeżdżasz do Wro we wrześniu :cool3: Weszka też będzie ( no będzie no... :razz:?) to koniecznie wycieczkowe spotkanie!! nocleg się znajdzie!;)
  17. wspaniałe tereny spacerowe :loveu: Totek mentalnie bez jajek - dobre:evil_lol:
  18. a kto chodzi karmić tamte psy? nawet jakby raz dziennie sypnąć więcej suchego . to kilka dni...
  19. tak to jest. Po moją Inkę - kituche dzwonią do dziś podobno do jej byłej opiekunki tymczasowej. A Inka u nas już 2 lata jest ;)
  20. kto może podjąć decyzje o tym,żeby Birma trafiła na działkę?? to niby zaledwie 10 dni ale jeżeli ucieknie znów.... Musi przecież cała i zdrowa dotrzeć do nowego domu. to jej wielka szansa
  21. balkon na uprawę zieleninny wymarzony :lol: trzymam kciuki za powodzenie upraw :lol: i za Totka by się powstrzymał od ich szabrowania :diabloti:
  22. Od-Nowa

    DCDC Chorzów 2009

    [url]http://i227.photobucket.com/albums/dd85/vievioor/Zawody/DCDC_Chorzow_2009_640px/KAR_8408.jpg[/url] genialne ujęcie! :lol: szansa złapania takiego ujęcia jest jak wygranie w totka ! tak więc gratuluję :lol:
  23. bardzo poproszę na maila ;) dziękuję!!
  24. a dalej masz weekendy zatkane?? bo byłoby najłatwiej chyba :cool3: denerwuje mnie to umawianie już!! trzeba się po prostu spotkać!!
×
×
  • Create New...