Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. no to kilka zdjęć Dirki o Vesper było ostatnio powiedziane dużo więc teraz nadrobię o misiolu. Dirulka na żywo jest niezwykle sympatyczną i wdzięczną suczydlinką. Wesoła i rozbiegana. Bardzo bardzo wylewna w uczuciach. Razem z Kotem Totem stanowią bardzo zgrany duet :lol::loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6745-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6746.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6751.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6752-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6753.jpg[/IMG]
  2. o ! i to jest to!! :multi::multi::multi: zresztą zapraszałam i podtrzymuję ;) czekamy :calus:
  3. ja się nie orientuję za bardzo gdzie... chyba Chebzie o tu fotke jakąś znalazłam [URL]http://gfx.tvs.pl/turystyka/atrakcje/22/90.jpg[/URL] [url]http://gfx.tvs.pl/turystyka/atrakcje/22/89.jpg[/url] od strony torów wygląda jeszcze lepiej jak perspektywa podkreślona jest przez daszki na peronach. Piękny budynek. Ciekawe jak jest w środku ;) jakbyś miała kiedyś czas to bardzo proszę o zdjęcia ;) myślałam o Tobie zresztą całą drogę powrotną... o Was.
  4. wracając od Weszki pociągiem, przejeżdżałam przez Rude Śl. widziałam to schronisko przy torach. Fajnie poustawiane budy w kręgi.Choć i to nie umili ani trochę pobytu tam... widziałam też,że przepiękny dworzec macie!!!! może dałabyś się namówić na obfotografowanie go??
  5. Delisiek zmężniał i wydoroślał bardzo ale szaleństwo w oczach pozostało :lol: trzymam kciuki za zawody ;)
  6. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60005-1.jpg[/IMG] już znalazłam wymarzone autko dla siebie!! to zielone pośrodku :loveu::loveu::loveu: oczami wyobraźni widzę jak mkniemy z Lirutką z rozwianymi ogonami :lol::evil_lol: ech marzenia :p a ten Pan dostojny jak mówisz - w pierwszej chwili pomyślałam,że to kominiarz - bo podobnie u nas wyglądają :lol::lol: świetna impreza!!
  7. wow ale widoczki... raj na ziemi.... gratulacje ;)
  8. zaglądam i oglądam ;) fajna gromada spacerowa :lol: zaintrygowała mnie Afera - który to piesek?? ten najmniejszy ? :cool3::evil_lol:
  9. [QUOTE][B]Taniu[/B] ale super że ją wybrałyśmy! To takie słodkie stworzonko! Ma cudny charakter i ogromny potencjał :loveu:[/QUOTE] chyba nic nie dzieje się przypadkowo :lol: piętrzące się trudności przedwyjazdowe + noga szwagra + 500 km oberwania chmury na marne nie poszły ;) Widać byłyście sobie pisane i już :loveu::loveu::loveu: [SIZE=1]a cieszę się,że mogłam mieć w tym swój udział bo mam teraz jednego psa więcej w sercu :loveu: [/SIZE] a co do potencjału to już na Tobie spoczywa wielka odpowiedzialność by go wykorzystać :cool3: może spełni się Twoje marzenie o obidience :p (jak to się pisze?:oops::roll: ) a co do piłeczkowych psów - to nie tylko wygoda ale jak dla mnie podstawa w dalszym szkoleniu. jakimkolwiek , czy sportowym czy domowo-użytkowym. No i piłeczkowemu psu od razu trzeba wyznaczyć granice zabaw- rzucanie jest tylko wtedy jak człowiek zdecyduje. w innym przypadku będzie towarzyszył stale ten błagalny wzrok, i mokry nos, i mokra piłka z jakąś kudłatą mordą na kolanie... znamy to znamy...:lol: ale terroryzować się nie dajemy :p chce ktoś zdjęcia Dirusiątka?:cool3:
  10. filmiki bomba :lol::loveu: ależ się zmieniła dziewczyna! trzymam kciuki
  11. [QUOTE]I uwielbia aportować wszystko - patyczki, buteleczki, śmieci :loveu:[/QUOTE] brawooo :loveu::multi::loveu::multi::loveu: świetne zdjęcia :loveu::loveu::loveu: zdjęcia z przytulanek przed snem strasznie mnie wzruszyły:loveu:
  12. taki w typie Inki u Betel... piękny
  13. [QUOTE]dzisiaj maleństwo zaliczyło wizytę w centrum handlowym gdzie w sklepie zoo została zakupiona grawerowana adresatka i nowy komplecik obrożowo-smyczowy :p Maleństwo przedreptało przez parking, weszło przez rozsuwane drzwi i podrypcioliło do sklepu gdzie zaczepiało wszystkich ludzi. A czekając na wygrawerowanie adresówki lekko się zdrzemnęło :loveu: Proces socjalizacji przebiega zatem w 100% prawidłowo.[/QUOTE] ciocine serce pęka z dumy!! WSPANIAŁA MAŁA WESZ :loveu::loveu::loveu::multi::lol::lol: uch ach och... brak mi słów. najdzielniejsza gapa świata :lol: zdjęcia zabaw boskie!! zwłaszcza Dirki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: będą razem dorastać :diabloti: to zdjęcie bardzo mi się podoba - szkoda,że przed nimi nie stoi telewizor :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img197.imageshack.us/img197/8311/dsc0807.jpg[/url] nie wiem jak doczekam do września by ją zobaczyć....:placz: jeżeli chodzi o zdjecia to bardzo dziękuję za dobre słowa :loveu::loveu::loveu: które w takiej ilości nawet zawstydziły;) ale,żeby zasłużyć na nie dodam 2 zdjęcia ach te szczególne momenty :diabloti: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6813.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6816.jpg[/IMG] więcej zdjęć chyba w weekend....
  14. oho... chciałam wpaść złożyć życzenia pierwsza a widzę,że na szarym końcu :diabloti: Ewelinko kochana - kończ szkołę, zakochaj się, znajdź pracę swych marzeń, kontynuuj i rozwijaj swoje pasje, przyjaciół miej w koło sporo i niech uśmiech zawsze na Twojej twarzy gości - tego życzymy Ci bardzo całą bandą :calus::new-bday::BIG::laola:
  15. Ewelinko a jak w ogóle sprawuje się aparacik? bo mam nadzieję ćwiczysz dzielnie i wytrwale ;)
  16. poza minami mała Vesper jest też szalenie intelYgentna :evil_lol: umie już siadać, aportować piłeczkę. takie wieści mam z wczoraj może dziś już umie więcej komend. kto wie , kto wie :cool3::loveu::loveu:
  17. Ewelinkooo -wielkie dzięki za zdjęcia :loveu::loveu::multi::multi::multi: Lirutkowe radosne oczy najpiękniejsze! wielką radość sprawiłaś nam tymi zdjęciami :loveu::loveu::loveu: a te drzewa to robinie :cool3:;)
  18. kolejny dowód niegapowatości :cool3: Dirątko wzięło sobie jeden z gryzaków darowanych przez hodowczynię... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7462.jpg[/IMG] mała cap - i w nogi. BO TO PRZECIEŻ JEJ BYŁO :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7467.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7468.jpg[/IMG] mina Dirulki - bezcenna :evil_lol::loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7472.jpg[/IMG] domowych tyle, następne w kolejce będą zdjęcia z "wyborów" u hodowczyni ;) c.d.n.
  19. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7456.jpg[/IMG] Totuś zaklatkowany za obgryzanie moich pięt :diabloti: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7460.jpg[/IMG] ktoś miał zresztą chęć podgryźć i jego :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7473.jpg[/IMG] wolał więc oglądać świat z wyższej perspektywy :cool3: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7475.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7476.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7449.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7451.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7452.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7453.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7457.jpg[/IMG]
  21. no to ciąg dalszy zdjęć ;) zaklatkowane węgierki :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7440.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7441.jpg[/IMG] Uszy... no co to za uszy!:roll: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7446.jpg[/IMG] o tak już jest lepiej :cool3: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7447.jpg[/IMG] a tak ?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7458.jpg[/IMG]
  22. oglądam oglądam :razz: to jeszcze nie koniec mam nadzieję :loveu::loveu::loveu:
  23. o nieee te filmiki są poniżej pasa :evil_lol: wspaniałe!! ale już więcej nie będę filmików oglądać :angryy: zdjęcia to jednak inaczej a na filmiku widać tą jej radość, szczeniakowatość... tęsknie za nią i już!! te kilogramy Mała pochowała chyba w uszach :evil_lol::evil_lol::evil_lol: więcej więcej więcej!!!!
×
×
  • Create New...