Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. mam nadzieję,że nie przewijasz nam galerii od nowa?? i za 3 lata zobaczymy fotki z 2009 :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: z tego IPO możesz przywieźć jakiegoś maliniaczka a najlepiej dwa - poproszę czarnego :lol::loveu:
  2. podrzucę do góry ślicznotkę, choć to niepoprawne politycznie ;)
  3. trzymam kciuki za Berte-Belle ;) strasznie mnie urzekła ta sunia bo taka Tajgowa trochę! poszukam czegoś na bazarek dla niej Jaaga- wielka buźka!! kolejny raz pomagasz bez mrugnięcia okiem :loveu::loveu::loveu:
  4. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_8721aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_8774aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_8784aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_8889aa.jpg[/IMG] dla erii ;) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_8911aa.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/17023.html"]*zaba*[/URL] - co Ci się stało z poprzednim banerkiem??
  5. noo, prace na dogo chyba wreszcie zakończone ;) przybywam więc z kolejną porcją zdjęć z zoo :p [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_7845.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_7869.jpg[/IMG] głodomor !! wiecie kto to?? :cool3::cool3: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_7919.jpg[/IMG] i to? [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_7924.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_8532aa.jpg[/IMG]
  6. ja nie urlopuje ale dogo urlopowało za to :razz: oj jak Ci zazdroszczę tego Helu :placz::evil_lol:
  7. jakie ona ma łagodne i mądre oczyska :loveu::loveu:
  8. no wreszcie wiqaryna coś dobrego powiedziała :diabloti: bo ostatnio ciągle słyszę o nowych pomysłach na kolejnego psa > przeciwieństwo retrieverów :evil_lol:
  9. bratanek przyciężkawy :diabloti::cool1: kuruj się Kamciu!
  10. no popatrz wiq, a moje tak właśnie śmierdzą po kąpieli :diabloti::diabloti::diabloti: z braku możliwości dojazdu na wody o wyższym standardzie zadowalają się byle breją :evil_lol:
  11. no i weekend przeleciał :shake: za szybko, za szybko... w niedzielę wybraliśmy się do zoo na poszukiwania białego tygrysa. niestety chyba się wyprowadził albo pożarły go wilki :diabloti: bo to one teraz urzędują na wybiegu, w którym rok temu mieszkał biały. zdjęć natrzaskałam nieprzyzwoitą ilość :evil_lol: ale ponieważ czasu brak będzie teraz jedno. Lemurek, to chyba moje ulubione zwierzaki w zoo :loveu::lol: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_8666aa.jpg[/IMG] jak poprzebieram będzie więcej ;)
  12. ja jednak wolę szybsze tempo a labeczki jakby w zwolnionym pracują za to pięknie wymiatają maliniaczki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::diabloti: edit i Ada na tym filmiku! :-))))))
  13. [url]http://i25.tinypic.com/33m8n01.jpg[/url] co jej sie tu stało :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::loveu: szkoda,że nie macie w planach Wrocka :cool1: poszliśmy do zoo i niestety ale tygrys biały się wyprowadził gdzieś... bo go nie uświadczyliśmy. Byłam też w motylarni którą tak zachwalałaś.... no gorąco i tłoczno...aha i kilka motylków też było :diabloti::diabloti::diabloti:
  14. FILUŚ JEST KOBIETĄ??????????????????????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: no to są jaja!! a raczej jajniki :diabloti::diabloti::diabloti: [QUOTE]cioteczki ochajace i achajace [/QUOTE] tak to jest w "tym" świecie... a Kamelek coś tu przestraszony jakby?? jaką mu minę pokazałaś po przebudzeniu :eviltong: [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1040594.jpg[/url]
  15. no kiedy przyjeżdżacie do Wrocławia???? :cool3::cool3::cool3: idę dziś do zoo zapolować na białego tygrysa i od razu o Was pomyślałam :evil_lol: kiedy kiedy??
  16. a zrobiła się już "pieprznięta" czy dalej beżyk :cool3: Wy już chyba jutro ruszacie na wakacje? :cool3: bawcie się dobrze!! uczcie ile wlezie :lol: no i zdjęć proszę przywieźć miliony bo jak nie to :mad::mad::mad::diabloti:
  17. eee nie boli wcale, grzeczne dziewczynki były :evil_lol: :eviltong: dyskusja o dyskach zażarta! nie spodziewałam się,że te eurablendy takie drogaśne :crazyeye::crazyeye::crazyeye: szok jeżeli chodzi o kontakt na dyski to nasz jest na większe ilości, jeżeli chcecie 1-kilka to lepiej skorzystać z podanego przez Gusie ;) *zaba* - witam serdecznie ;) można się w tym pogubić ;) Bellalab - czekam na dogodny termin :cool3: [B]a jutro ekipo galeriowa trzymamy kciuki za Gusie i Magde[/B] od beardedki (której zdjęcia tu się pojawiały!)[B] bo dziewczyny jadą do Brna złoić skórę Europie w zawodach flyballowych[/B] :diabloti::diabloti::diabloti: :Poland::Poland::Poland::terazpol::terazpol::terazpol:
  18. my "zadu nieświadome" wiec wychodzi normalnie :diabloti::diabloti::diabloti::lol::lol::lol: edit: a co do tych umiejętności, to żeby nie było tak różowo - rzuty wciąż do kitu i zupełny brak talentu do połączenia sekwencji z różnych elementów :shake: więc jakikolwiek freestyle przerasta moje możliwości :evil_lol:
  19. [quote]Aaaa dzięki:smile: Ja mam kółeczko (w prawo) i square (w lewo). :lol: jak można mieć na obrót komende kwadrat:evil_lol:[/quote]dobre :diabloti: jak można tak psu wodę z mózgu robić :evil_lol::lol: edit: koleżanka uczy teraz swoją suczkę stania na plecach zgodnie z radami tego chłopaka [url]http://www.youtube.com/watch?v=EOUzhZUIQ9E&feature=channel[/url] muszę się dowiedzieć jak im idzie :-)
  20. o chętnie chętnie, przyczynisz się dla dobra nauki :diabloti:
  21. [B]Kinia[/B] - to jako team movement - człowiek i pies robią obrót najpierw w jedną potem w drugą stronę ;) czyli człowiek w swoje prawo, pies swoje lewo i potem odwrotnie tylko ja mam komendy na to "kółeczko" ( prawo) i "rolka" (lewo) :evil_lol: [B]Mudik [/B]- no normalny zig-zag, nie wiem jak to się jeszcze nazywa... ciepiesz 4 dyskami po liniach litery "Z". to na zawodach było zamiennie z dookoła świata bo w tej samej kategorii punktowej normalny passing rozumiem jako: pies przebiega koło ciebie z prawej albo lewej strony. A my robimy też taki między nogami,że raz rzucam przodem raz tyłem. oo, skoku na plecy zazdroszczę :p
  22. wciepało mi gdzieś klikerek :diabloti:
  23. [B]ewelinka_m[/B] - wierność różowym świnkom :evil_lol: ale jak się zużyją następne będą błękitne ;) [B]Kinia [/B]- raz jeden jedyny rzucałam eurablendami na seminarium i bardzo mi się podobały, co prawda jakoś są ciężkie do rzucania jak dla mnie ale latają stabilnie. a cenowo zupełnie się nie orientuję jak stoją. [B]Mudik [/B]- napiszę Ci na pw ;) Lira robi flipy też na prawo (moje prawo;) )ale to nie dlatego,że nie umie na drugą, tylko mi tak było wygodniej i już zostało. Z takich podstawowych elementów to chyba robimy już wszystkie tylko w każdym oczywiście dużo do poprawienia :evil_lol: mamy 2 voulciaki, overów niezliczoną ilość bo skacze przez wszystko, zig-zag, dookoła świata ( tu musimy popracować bo na razie robiłyśmy takie z niskimi rzutami,żeby ładnie kreśliła okrąg a teraz chcę z rzutami wyżej,żeby wyskakiwała), flipy, passingi (normalne i miedzy nogami), rock & roll, dog catch na 2 sposoby i pewnie jeszcze coś ale nie pamiętam. Za to zupełnie nie robimy overów ... jakby to powiedzieć "od tyłu" ani voultów od pleców ani nic co wymaga od Liry bycia za mną !! Lira po prostu musi mieć cały czas kontakt wzrokowy ze mną i koniec. Ale jakoś natrętnie nad tym nie pracowałyśmy więc nie narzekam :lol: jeszcze przyjdzie na to czas a i "zepsuły" nam się multi coś tam... wcześniej Lira ładnie stała,siedziała w miejscu i łapała a teraz napiera na mnie. Pewnie za wolno rzucałam. Teraz ćwiczymy te segmenty na kanapie w domu :evil_lol: A co do voultów to nam Melissa Heeter na seminarium powiedziała,że by w ogóle nie robiła voultów z Lirą, bo ona jest tak skoczna,że z miejsca przeskakuje nade mną (174cm :cool1:) i to jest widowiskowe. A jeżeli już voulty to spróbować się potrudzić nad takimi płaskimi ale bardzo rozciągniętymi - ponoć przy takim psie właśnie to byłoby wyzwaniem. Raz próbowałyśmy to zrobić....ale powiem Ci masakra... trzeba by dysk wyciepać ok 3-4 metry od siebie,żeby lecąca płacko Lira go wyłapała. jakieś to za trune na razie, ale będziemy kombinować ;)
  24. no, tą ważką pobiłaś samą siebie :diabloti::loveu::loveu::loveu:
  25. [url]http://i30.tinypic.com/dh3m10.png[/url] piękne to zdjęcie :loveu: kasztany najbardziej lubię ;) [B]deer_1987[/B] - ja też chcę taką stronę!! tylko nie mam nikogo kto by mi zrobił. Sama robiłaś??
×
×
  • Create New...