Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. :oops: :p bardzo dziękujemy!!:megagrin: :Rose:
  2. Potter, masz jakieś wieści o ludziach z Legnicy?? będę tam ponownie w poniedziałek, wtorek (jadę leczyć zęby :placz: ) to mogę podjechać
  3. kurczakom wala tyle chemii,że nie wiadomo skąd kupować. tak karmiliśmy Lirke, ale doszło do tego,że tylko od jednego producenta można było brać. po kupionych gdziekolwiek indziej od razu rozwolnienie. myślę,ze sucha karma zadziała momentalnie. Bazyl do góry
  4. co ja widze?? Misiowe towarzystwo jada na dywanie w salonie??:cool3: zdjecia boskie!! a te z zakochanym spojżeniem zapierają dech po prostu.... och gdyby Lirka tak popatrzeć zechciała:placz: ale ona takim obdarza tylko piłeczke:evil_lol:
  5. nie bój nic, ten przepis pewnie wymyślił mężczyzna dając drogę do wysypiania się tatusiom :diabloti: no ale watpie zeby Moni Tatuś mógł spokojnie teraz zasnąć. POzdrawiamy serdecznie i trzymamy kciuki za szybki powrót Moni do zdrowia;) jeżeli to leczenie jej nie zaszkodzi!
  6. że to niby Kreoś?? nie wierze!!:crazyeye: do metamorfoz lec kochana!! chyba ,że już tam byłaś to przepraszam;) Może te upały tak sie jej dały we znaki i serduszko niedomaga. zwłaszcza,że ma się tak oaktywne zycie... latanie nad wodą albo chodzenie po niej.. nie do końca wiem gdzie są łapy:evil_lol:
  7. a tu jeszcze taka pamiątka z wycieczki do Niemiec. juz po stronie naszej... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/15/31f38accdbd5166a.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: arcydzieło-rękodzieło regionalne....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a ja dzis oddałam indeks z wpisami i innymi wyciagami z pięciu lat i teraz tylko pyk mykk prace dokończyć i obronic się we wrześniu i jestem freeeeeeeeeee:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: bardzo to przeżyłam. koniec wreszcie. tyle wspomnień. wlokłam nogi idąc na uczelnie myśląc ze to juz ostatni raz:placz: no wiem głupia jestem. jeszcze bedę biegać konsultować prace:cool1: no i pytanie co dalej??... nad odpowiedzią myśle całymi dniami:roll:
  8. to nie złudzenie optyczne!! to słodziakowy buziaczek:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/15/bf0824835a8d2512.jpg[/IMG][/URL] a tu dwa następne:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/15/3872ddd860d5ccee.jpg[/IMG][/URL] zdjeć Lirki lizanej przez krowe nie ma niestety:oops: ale może takie Ciotkom wynagrodzi strate:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/15/ff028749a28aad49.jpg[/IMG][/URL] o tu tez widać Lirki nosek:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/15/c46bcc5813b9ead4.jpg[/IMG][/URL]
  9. działa działa!! zatem lecimy :lol: pogawędki Ineczki ... na temat metod pozbycia się psa:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/15/ff0959ad47420757.jpg[/IMG][/URL] i kolejna śmieszna Inka czekająca na jedzonko ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/15/64341d58fa0a6584.jpg[/IMG][/URL] I wycieczka... oto Henio [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/15/c53a407efffac91b.jpg[/IMG][/URL] jego tatuś [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/15/c297fef9fe691598.jpg[/IMG][/URL] i mama [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/15/0dd7ea13669a942f.jpg[/IMG][/URL] i.... pasja [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/15/bf1109abbdf5ac4e.jpg[/IMG][/URL] kociaki.. niestety wszystkie szukające juz niedługo domów [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/15/620af608c3ce729f.jpg[/IMG][/URL]
  10. ha!! fotosik postrajkował i to po włosku... nici ze zdjęć od 2dni!! no ale przynajmniej się ich trochę nazbiera :p w czasie trwania wycieczki Lirusiatko poznawało nowe stwory. Konie które już zna nie zrobiły na niej wrażenia. ale były również krowy. Jedna w całości Lirke wylizała. a język ma jak papier ścierny no i ślinotok olbrzymi. poza tym były osły (pan i pani) i małe oślątko wyglądające jak bizon raczej bo strasznie kudlaste. z Cielakami gadać się nie chciało choć one bardzo przytulaśne i słodkie:razz: piesków nie było ale i tak ndmiar towarzystwa. weekend minął sielsko.... a dzis poniedziałek spędzony na uczelni pozwoliłten obraz spaprać zupełnie.... ale jak się uda wreszcie wrzucić zdjecia obraz ten na pewno uda się przywołać;) pozdrawiamy:multi:
  11. ominęła więc Białaska długa droga;) może państwo z Legnicy chcieliby innego szczeniaka w takim razie?
  12. dzisiaj poniedziałek. mam nadzieję,że Monia już w domu??:razz: a może nawet na spacerze z psiskami;) trzymam kciuki
  13. burza szaleje u nas o chyba macie piękna pogode!! jak tam płynie czas?? fajni gośćie??:cool3:
  14. ciekawe w co oni są tak wpatrzeni??:evil_lol: u mnie filmik się nie otwiera ale znowu internet chodzi jakby chciał a nie mógł... wiięc spróbuję za kilka dni!:cool1: ale zdjec dawno nie było;)
  15. o dzieki dziewczyny. takie objawy to oczywiście znam. ale ciekawa jestem takich w charakterze. bo Lirka od 3 dni zachowuje się dziwnie na spacerze. nie chce iść dalej.siada, staje dęba jak młody konik. jest bardziej strachliwa troche i szczekliwa. to tak od 3 dni. psów spotykamy mase i tylko jeden się zainteresował nią ale za to BARDZO!! :mad: dlatego jestem cieakwa czy takie to też mogą byc objawy nadchodzącej cieczki... a Inka łobuz mówie Wam. wczoraj poszła ze mną się kąpać. miała siedzieć grzecznie na "brzegu" a ona siup na mnie jak na wyspe. no i było śmiesznie bo bawiła sie kapiącą wodą!! a poza wskazówkami to namiętnie tarmosi lisią kite zdobytą kiedyś w czasie hubertusa przez TZ:mad: hyhy igra z ogniem! jedziemy teraz z Lirką na wycieczke!! bedziemy wieczorem ze zdjeciami:cool3:
  16. świetny banerek:loveu: dziękuję za wstawienie wycinka szarego stwora kilka stron temu :multi: niesamowite jaka to skomplikowana konstrukcja . tyle żyłek, pręcików no i szalone kolory. taki Popiełło :evil_lol: Buszujące w zbożu śliczne!!
  17. buuu zwariuje z tymi zaliczeniami... ta bieganina bezsensowna:angryy: :mad: ech... niedługo się skończy. Inka łobuzuje, notorycznie wygryza wskazówki wszystkim zegarkom!!:evil_lol: A Lirutek być może bedzie miał cieczke:roll: ale znowu nie wiem, bo u niej jakoś dziwnie to... już 3 razy był alarm ze to już a nic z tego... hyhy. no nic.. może podpowiecie jakie są objawy typowe i bardziej ukryte nadchodzącej cieczki??;)
  18. szczeniaki jak marzenie!! do góry!!
  19. wakacje czterech ozorów na 14 łapkach!!:lol:
  20. niesamowity!! a mozna zrobić taki wycinek tego pancerzyka na przykład i powiekszyc??
  21. o nie napisałam i nie ma mojej wiadomości!!:placz: napisałam ,że uff i że spokojnia musi chodzić i że nerwosolek albo melisa.. ale teraz powtarzanie sensu nie ma!! dbajcie o siebie dziewczyny i dajcie znać jak tylko będą wieści. a że upały straszne to nie ma się co dziwić że takie kłopoty :roll:
  22. a Lira ma nową koleżankę dobermankę, z którą szaleją straszliwie... ale wiesz co..... jej pupa w porównaniu z Negrowa to klapa!! nie ma to jak wypolerowana sarenka z nad potoku!! Negro górą :evil_lol: :lol: :multi:
  23. Eruś zaglądam tu mało ostatnio a u Was zawsze tyle nowego, strony pędzą jak oszalałe i nie zawsze mam czas czytać wszystko!! nie wiem jakim cudem umknęła mi wiadomość o Foxiowym serduszku!!!!:-( strasznie mi przykro kochana!! jakie rokowania, sa diagnozy?? jakie były objawy?? co wiesz i jak jest. bardzo mocno trzymam za Was kciuki!! pisz pisz pisz
  24. o nie tylko nie Foxiowe serduszko!! już do Was lece!!
  25. Potter ja mogę pomóc!! tylko nigdy czegoś takiego nie robiłam i nie mam pojecia!! ale mam Babcie w Legnicy i na pewno w najbliższym czasie może w weekend albo zaraz po weekendzie tam pojade!! tylko,że nie znam miasta wcale!! proszę o kontakt na pw. mało jestem w necie teraz ale proszę się nie zrażać!!
×
×
  • Create New...