-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
no właśnie ,też sie zastanawiałam, jaki masz aparat :eviltong: bo foteczki porywają do biegania! a flaciki we wrzosach jeszcze piękniejsze :lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dobciu, jak się mierzy "szerokość żuchwy po lini prostej" :oops: eghm.... -
[quote name='saga_86']Ja też pamiętam takie historie z czasów cieczkowania Sagi. To był jeden wielki koszmar!:shake: Wytrzymałam tylko 3 cieczki Sagi, później ją ciachnęłam:diabloti: A dziwię się ludziom którzy wytrzymują takie cieczki przez całe życie suczki, to naprawdę nie na moje nerwy! A sucz przy tym marudna i okropna, bo niewybawiona, na spacerki dłuższe nie można chodzić.[/quote] to pierwsza i ostatnia cieczka Lirki. potem sterylka. tak więc zabieg będzie miała w październiku bo wet zalecił odczekać jeszcze 2 miesiace. Tez nie rozumiem dlaczego ludzie tego nie robią, oczywiście zakładając,ze nie są to suki hodowlane ;) nie wymieniając zalet bo są chyba oczywiste, ale udręka dla właściciela i chodzenie na "sznurku" cały czas, a patyka rzucanie na 5 metrów (komu by się chciało po niego biec :roll: ) to wcale do przyjemnosci nie należy! dzisiaj byłyśmy na dworze już 2 razy i wilgasa nie było. ale wieczorem to na pewno TZ będzie musiał towarzyszyć :cool3: [QUOTE] A co do sexi szortow,to moze macie inne gusta poprostu i to co panci sie podoba,niekoniecznie podoba sie Liruni :-D[/QUOTE] no miała już czarne, szare i różowe:loveu:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Kamelku, specjalnie dla Ciebie :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/55/961dedd0abc0d481.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
uuu, doświadczyłam wczoraj koszmarku cieczkowego amatora... poszłyśmy z Lirka na spacer o 23 (TZ nie było bo pojechał na grila) doszłysmy do pobliskiego skwerku no nie tak daleko znowu.. odwracam się a za mną stoi NIEDŹWIEDZIO-POTWÓR !!:crazyeye: :eek2: wielgachny pies, wyżłowaty ale wielkości bernardyna conajmniej i kłaki też długie. Nie bał się mnie wcale. rzucał sie na Lire jak mógł. machałam wszystkim co wpadło w rece a jak nie wpadło to rękami. droga do domu była jedną wielką batalią a przy bramie rozegrała się juz prawie bitwa:Help_2: ale udało się wejść .... uff... właściciela psa oczywiście ani widu ani słychu!! chyba komuś uciekł bo nie wyglądał na zabiedzonego (co prawda było ciemno i byłam w "szoku" :roll: ) dzisiaj go nie widziałam. jeszcze tylko 4+ 9 dni i spokój. uch niech to szybko mija bo Lirka też ma już dość no i rozszarpała już 3 pary super-sexi szortów :evil_lol: nawt ja nie nosze takiej drogiej bielizny jak ona :lol:
-
[URL]http://img352.imageshack.us/img352/9472/s110807072bm7.jpg[/URL] bosssko!!
-
może zrobisz zdjecia Kreonikowych oczu :loveu: bo jego mordka to jeden wielki nos :lol: dzień dobry tak w ogóle:eviltong:
-
:-o pająkom - nie dziekuje!! ale ostatnio nad jeziorem widziałam sobowtura Bystrej tylko płci odmiennej. Bardzo fajny,żywiołowy natręt. byliśmy tam kilka godzin a on przez cały czas dręczył swoich właścicieli żeby rzucali patyka! ani na chwile nie przestał :evil_lol: czy Bystrateż tak ma??:lol:
-
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
na dzień dobry też podniose, moze ją domek wypatrzy! -
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
podniose na dobranoc!! wysłałam maile na kilka ogłoszeń. oby były tylko pozytywne wiadomości.... -
no i to walka tym trudniejsza,gdy się wie,że nic za to okrócieństwo ludziom nie grozi! bardzo przepraszam za błędy ort.. ale tak się zdeneerwowałam....:mad:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
le lepiej nie rób dowcipów ludziom na ulicy :diabloti: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
wiq , bardzo nieładnie :roll: ale masz drugą szanse..:razz: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
moje 2 stworki sa w podpisie :loveu: Lira- córka Misi z Kielc a kotka Inka z Krakowa. zapraszam na nasz wątek... co prawda ostatnio zaniedbany bo nuda (cieczka) i dużo pracy...;) ale za 4+ok. 9 dni będzie normalne ganianie i wariowanie więc sie zapełni już nie zaśmiecam !! Kieleckie psiaki do góry !! -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Szukaj Azusia, tó słodkie :loveu: -
to tez dorzuce do kącika strasznych historii... Do adopcji z Jedrzejowa wydane były 2 siostry-6 miesieczne sunie. Były w nowym super domku 3 dni!! Trzeciego dnia gdy właściel wrócił do domu okazało się że ktoś otruł psy!! Jedna umarała tego samego dnia, drugą odiózł do przytuliska bojąc się,że stanie się je cos złego :placz: :placz: :placz: gdzie są LLLLLudzie?? poprawiłam, przepraszam za błędy!!
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
no dobra to jeszcze wtrące prywate... najbardzej pobudzająco działa na Lire jak mówie "PSSSSikkk" gdy kot coś broi!! w pół sekundy jest na miejscu i zaprowadza porządek!! raz zrobiłam dla jaj tak na dworze (oczywiscie nie było kotów, powiedziałam tylko to słowo) AZ podskoczyła :diabloti: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
brawo!! może by skorumpować jakiegoś lekarza,żeby zalecał takie leczenie :evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
jak mówie Lirce "spacerek" to się chowa na swoim posłaniu, a jak " chodź tu parówko" to przybiega i zakładamy obroże :cool3: więc z tymi sówkami to różnie bywa:evil_lol: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ech z babciami to różnie, przecież nie każda ma siły na wychodzenie z psiakiem choćby te przysłowiowe 3x dziennie (moja babcia na przykład ;) ). -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
a jakie to magiczne słowo??:cool3: -
Znalazłam jeszcze takie ogłoszenie, moze ktoś skorzysta... Witam --> przygarne nieodpłatnie szczeniaka owczarka niemieckiego długowłosego. Pies będzie miał fajne warunki --> dom z ogrodem a więc możliwość wybiegania się. Jeśli ktoś chciałby oddać takiego pieska w dobre ręce to proszę o kontakt. [B]Autor: [/B]Kamil [B]Adres: [/B]woj, mazowieckie [B]Email: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Telefon: [/B]505666161 [IMG]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/4/id/graf/dots2.gif[/IMG][IMG]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/4/id/graf/dots2.gif[/IMG][IMG]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/4/id/graf/dots2.gif[/IMG]
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
tak mi jest przykro z powodu kufy!! nie moge przestać myśleć o Mufie. Oby jej się udało. [SIZE=1]gdyby nie obecna nasza sytuacja finansowa na pewno mocno bym się zastanawiała ...:placz: [/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] Saguś właśnei siedze i robie różne ogłoszenia. kogo ogłaszałaś a kogo nie?? na razie wstawiam Kaje. I szukam ogłoszeń w necie i wysyłam zdjecia Kaji i Mufy. [SIZE=1][/SIZE] -
a ja widze wszystko i bardzo te widoki fajne ;) a najbardziej ten: "Skok przez obręcz.... ale zmieścił się tylko nos" :evil_lol: [URL]http://i11.tinypic.com/5zbdiy9.jpg[/URL]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[URL]http://images28.fotosik.pl/54/5e7c8dfc8d97efef.jpg[/URL] Dobciuch tu wygląda jak osioł ze Shreka : " wybierz mnie !! wybierz mnie!!" :lol: Azus dzielny maluszek!! [SIZE=1]a ile ma lat??:oops: [/SIZE]