Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. dostałam od clo zdjęcia Bardzika :p niestety imageshack leci sobie w kulki :angryy: więc na razie tylko kilka zdjęć. resztę wstawię wieczorem bo nie mam czasu [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4109/p1060094.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6479/p1060093i.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5130/p1060095.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1166/p1060102.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1130/p1060103.jpg[/IMG]
  2. był tu mój post... i zniknął!! znowu się zaczyna!! no to jeszcze raz: [B]Erko [/B]- przelałam właśnie na Twoje konto dochód z bazarku [B]775 zł [/B]:multi::multi::multi: jak dojdą, proszę potwierdź na wątku bazarku ;)
  3. nie prawdopodobnie, tylko na pewno!! dlatego i ten maluch i szczeniaki z Matką z Tumlina trzeba gdzieś rozlokować pilnie :-(:-(:-(
  4. clo, wysłałam CI na pw coś ;) oby było dobrze.....
  5. Lirutut to tak lubi się wtulić właśnie :p normalnie płochliwa sucz jak osika... ale jak się wtuli i chce człowiek ją przesunąć to nic nie słyszy i nie czuje. Śpi jak kamień nagle :diabloti::diabloti::diabloti:
  6. Direczka to się chyba bardzo rozkręciła przy małej :cool3: w końc do tej pory to ona była "tą młodszą" a teraz obie dokazują jednakowo :diabloti:
  7. to całe towarzystwo tam nie śpi :lol: to jest tak, ścielę łóżko, idę do łazienki a jak wracam zastaję oblepione psami i kotami... jak się kładę towarzystwo czmycha: Figa - do budki, Inka na fotel, Lira na drugi fotel, Tajga na drugą kanapę :p w nocy ktoś się wkradnie.... ale nie całą bandą :lol:
  8. podpisuję się pod Weszką wszystkimi domowymi łapami :p
  9. boskie zdjęcia!! Franuszka cud miód i orzeszki :loveu::loveu::loveu: dziki dzik!:diabloti: kogoś mi przypomina tralalala la la :diabloti::cool3: dawać mi tu woofiarzy do diaska!! :evil_lol:
  10. u głów pantery, u stóp wilki :diabloti::diabloti::diabloti:
  11. to się dopiszę od razu ;) ma allegro, gumtree Kraków, alegratke prosimy o pomoc w ogłoszeniach!! [B]DT ma zaledwie na tydzień!!!!!!!!! [/B]co dalej...
  12. zrobiłam mu gumtree na Kraków i alegratke;)
  13. pierwszy krok już zrobiony :multi::multi::multi: super!! to teraz do roboty :diabloti: Magdo założysz mu watek??
  14. to serdeczne gratulacje!!! Idziecie do przodu jak burza w tym sporcie!!! :multi::multi::multi::multi: w następnym sezonie rozłożycie Czechów na łopatki :diabloti: czekam na zdjęcia, choćby nic nie było na nich widać, tylko smugę po pędzącej Kali :evil_lol::loveu: brawooooooo :lol:
  15. chętnie przygarnę... zajączka jeszcze nie miałam :diabloti::p
  16. dziękujemy Mudiku:loveu::loveu::loveu: zdjęcie się pojawi wreszcie jakieś ale też z małego aparatu... to się nazywa "pościelone" łóżeczko :diabloti: widok baaaardzo rzadki kiedy wszystkie 4 futra razem w łóżku. przeważnie przemyci się tylko 1 góra 2.... [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4901/img0161yb.jpg[/IMG]
  17. Sunieczka zupełnie odmieniona ;) prześliczna jest. Mam małą prośbę trudną w realizacji... jakieś zdjęcie portretowe do ogłoszeń udałoby się zrobić??:cool3:
  18. mam nadzieję,że ten piesek od Magdy będzie tam jeszcze...
  19. wow, dużo miejsca mieliście! myślałam,że będzie ścisk i płacz. a pytanie podstawowe... było siu??:cool1:
  20. z behawiorystą się skontaktowali??
  21. na allegro ma obserwatora ;) chyba,że ktoś dodał sobie do obserwowanych, przyznawać się :cool1:
  22. może na początek niech chodzą z nią tylko w jedno i to samo miejsce. teren dla niej obcy zupełnie... nadmorskie powietrze :cool3:
  23. nic się nie znasz na kynologii!! kupiłaś sobie podręcznik "Hodowca w weekend" i chciałaś zaszpanować :diabloti::diabloti::diabloti: a tu się wydało!! zajączek polny!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. aniołeczek :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: a może zając?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/844/dsc0196uy.jpg[/IMG]
  25. o, wreszcie można zobaczyć psy sąsiada :diabloti: Aleszko jest gigantyczny :razz: te galopady też najbardziej lubię!! a w ogóle po tych Twoich dziewczynkach.... do dla mnie jak sznaucer - to tylko pieprz i sól!! :loveu::loveu::loveu: oczywiście olbrzym ale to w obu maściach oczywistość :diabloti:
×
×
  • Create New...