-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/129/b693a241f3f667ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/83/8bc10ed3603d190b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/83/06ac0ece43590398.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/83/01ac5dc3c395583f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/83/70218554081d1848.jpg[/IMG][/URL]
-
w "łapach bezpieczeństwa" :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/84/ece5b64770b0a05d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/84/ca317f7866a4c331.jpg[/IMG][/URL] majtek na dziobie :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/83/4d3c68fa12161047.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/129/648dbd268f1f98e9.jpg[/IMG][/URL] wodować-nie wodować.. oto jest pytanie! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/83/e5319376a05b0a53.jpg[/IMG][/URL]
-
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: 1000 stron mordek, ogonów, upadków i wzlotów. Pikna okazyja!!:multi::multi::multi:
-
wypływaliśmy daleko na jezioro.ona na takiej otwartej wodzie przecież wcześniej nie pływała. jakby jej przyszło do głowy wyskoczyć to przecież nie dopłynęłaby do brzegu. a w kapooku i lżej i łatwo wyciagnąć ją z wody (bo miał takie uszy zrobione:cool3: ). panie z psiego ratownictwa bardzo nas pochwaliły.Bo niby każdy pies pływać umie to jednak i one czesto toną w wypadkach żeglarskich (:razz:) bo ludziom się wydaje,ze da sobie rade.a jednak nie dał. Lirusia trafiła na wariatów co za rok sprawia jej profesjonalny kapoczek w wersji mini z niufka :evil_lol: lecimy dalej z fokami... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/127/98e5b602787019c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/83/9ef34be40eb1dcc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/84/e91543e5d148ef32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/129/c14fc711b45ef24c.jpg[/IMG][/URL]
-
oddalający sie suchy ląd... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/83/df7345efcfed5b33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/83/40d77b77d23df77d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/128/cc76c61c46842a6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/129/9d744025bcbb2167.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/84/c1854e0496a37746.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.;)
-
Szanowni Państwo, ponieważ większosć z Was pełni już zapewne dyżury kuchenne :cool3: kręcąc,lepiąc, marynując... zapraszam na sesje kapokowo-krajobrazową :loveu: w ramach światecznego prezentu :p będzie ona długaaa ;) zaczynamy!! ostatnie chwile na suchym lądzie :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/129/0c2032b1b551c6e2.jpg[/IMG][/URL] a potem hyc na pokład i płyniemy! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/78b42870d15b5c56.jpg[/IMG][/URL] a ląd tak dalekoooo [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/83/ca4392c22abf06b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/a323a63d15608d00.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/83/78cd2748e4abb097.jpg[/IMG][/URL] c.d. za chwileczke ;)
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
może używasz tych perfumowanych? z mydlarni? one są słodkawe i pachną częśto owocami. więc i dla psiakoów atrakcyjne. Moja zlizuje na przykład ze mnie balsamy . musze się chować przed nią:cool3: a Kamcio niezłe brzuszysko wychodował!! i to przed świętami:crazyeye: co będzie po? -
no to pomogę :cool3:
-
ja kupowałam w sklepie normalnym. ale z internetowych są na przykład [URL="http://animalia.pl/produkt.php?id=5896"][COLOR=red]tutaj[/COLOR][/URL]
-
Towarzystwo śpi. Lirunia wczoraj miała wreszcie zdjęte pozostałe szwy. Bardzo powoli sie zrasta. Dziś z tej okazji troche było biegania. ale tak czy owak ciągle się obawiam. Koty jak to koty, świrują, mruczą, przelatuja jak tajfun przez dom albo śpią. Śmieszne te ćwoki na prawdę. Polecam każdemu kto się nie zakocił takiego przyjaciela domu. teraz dobranoc :p
-
jakkolwiek do góry.Ingrid ma allegro, ale się kończy za 2 dni. tylko tam ani słowa o szczeniakach nie ma...
-
Ewelinko :loveu: dziekuję bardzo za te zdjecia.mam wszystkie zdjecia Liry jakie znalazłam na szczeniakowym zapisane ;) a to jedno jedyne w które sie wpatywałam przez tydzień czekając na powrót TZ i reszty rodziny przebywających w tym czasie na nartach poza granicami i zasiegiem -żeby wspólnie zadecydować czy tak czy nie (oczywiście ja już miałam dawno podjęte :cool3: ) chyba straciłam wątek... co to ja chciałam?? aaa to to zdjecie [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9222/45828540zm2.jpg[/IMG]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/128/f6955b0944f2facb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/128/ac585b69dc0ead6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/83/0cc5c472632be05b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/83/b93b605822aeaecb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/128/7e2a331ce6779b99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/127/829df9bdea10f2ad.jpg[/IMG][/URL]
-
*zaba* , ta minka to wyraz zdziczenia, zadziwienia,niezadowolenia i olbrzymiego napiecia u psa uczącego się startowania do patyka za pozwoleniem :evil_lol: nadgonie troche jeziornych bo jeszcze sie nie wyrobie z kapokowymi do nowego roku :cool3: "popłyne daleko daleko i nie wróce!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/126/2531d94ef7e4d943.jpg[/IMG][/URL] "oj robi się głęboko..." [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/129/735dc0445e0dc8d7.jpg[/IMG][/URL] "choduuuuu" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/129/1b13713c5d7b9382.jpg[/IMG][/URL] z patysiem... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/129/31c967f673c3ee4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/129/54a95da728c1f45d.jpg[/IMG][/URL]
-
SZIP-olbrzym łagodny jak baranek ma dom w Łowiczu!!- Sochaczew
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
juz chyba tylko pozostaje na każde województwo osobno wstawiać :evil_lol::evil_lol: Ziutko wielka robota!:multi::multi: -
cicho ciii, pewnie fociii :evil_lol:
-
:diabloti::diabloti: a pewnie że tak. no jak się oprzeć... :loveu::loveu:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
do góry na dzień dobry hooop!! -
SZIP-olbrzym łagodny jak baranek ma dom w Łowiczu!!- Sochaczew
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
pewnie ,że poszczęści!!już się szczęście zaczęło ,ze go ktoś dojżał ;) do góry pokazywać się!! -
kangurek :diabloti: śmieszne te zdjecia... takie spotkanie oko w oko :lol: edit: przybijam bezrobotną łapke. u nas też koniec roku tragedia na wielkim minusie. Oby ten nowy rok przyniósł wiele dobrego dla wszystkich!! mocno przytulam.Nie trać ducha!
-
SZIP-olbrzym łagodny jak baranek ma dom w Łowiczu!!- Sochaczew
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
ja też ja też ja też:loveu::loveu::loveu: ale skoro dom z ogrodem się nie wybudował to podrzucam do góry!! może ktoś będzie szybszy z budową :razz: -
nie wiem od czego zacząć.... NIE MA PIERNICZKA PSA :mad::mad::mad: a Koda zabawowy wariat bardzo ładny!! zresztą jak niebieskie kapciuszki:cool3:
-
6 szczeniaków.... Boziu kochany ile to domków potrzeba.... Do góry do góry!! jak będziesz miała zdjecia to możesz na mnie liczyć.