Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. :multi::multi::multi::multi::multi::multi: ale wiadomość!! wspaniale!! Oby była tam szczęśliwa i szczęśliwsza i najszczęśliwsza na świecie!!!! Murko wielkie wielkie dzięki za szanse dla NIE-dzikuski :loveu: druga suczka od Erki ma dom :multi: jeszcze Bercia i Rudka
  2. Championka w wersji po godzinach bardzo mi się podoba :lol::lol::lol: zdjęcia na tle dereni przepiękne :loveu:
  3. może Bromba ? ;) imię przyniosło już szczęście innej czarno-nosej ślicznotce
  4. skąd Wy to wyciągacie? no serce ściśnięte :placz: ze wzruszenia
  5. poruszający ten film. to się nazywa pasja. jestem pod wrażeniem
  6. Delik jest zdolny, piękny, młody na pewno zechce się uczyć :lol:
  7. szkoda,że Was nie będzie w B. a jest taka druga metoda prowadzenia psa na torze - nie pamiętam oczywiście jak się nazywa :roll: - w każdym razie polega na wysyłaniu psa, przewodnik nie musi tyle biegać. Może to dla Ciebie będzie lepsze rozwiązanie. na pewno wiesz o co mi chodzi... ja nie umiem tego wytłumaczyć dziewczyny na pewno podpowiedzą ;)
  8. Puszek bomba! ciekawa mieszanka ras :diabloti: czuprynę ma cudowną :loveu:
  9. Asiaczku jak to w sierpniu?:crazyeye: ma być 18-19 kwietnia podobno. koleżanka namawia mnie do wyprawy więc pomyślałam,że się tam z Mudikami poznamy :cool3: znalazłam wątek tych zawodów;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f206/halowe-zawody-agility-w-bialymstoku-pt-miasto-przyjaciol-marzenie-18-19-04-2009-a-132198/[/url]
  10. jeżeli odpowiedź na moje pytanie już wcześniej padła to przepraszam :cool3: - będziecie na białostockich zawodach w kwietniu?
  11. Gasska do Katowic jedzie?? bo nie wiem czy kciuki potrzebne :cool3:
  12. no to trzymamy ;) powodzenia!
  13. a przepraszam,że tak wprost pytanie o DAMĘ RUDĄ.... czy ona taka roztyta :crazyeye:
  14. a już miałam nadzieję,że znalazłam :diabloti::diabloti::diabloti: PRZESKOCZYŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ma być pod postem Deer
  15. mnie :crazyeye:? oj nie widziałam wcześniej :roll: nowe oczy się przydadzą... aparat mam wspaniały - canon 40d za to szkła marne bardzo - ciemne i wolne ze światłem 5,6 :-o = piwnica ;) szukam sponsora na lepsze :cool3:
  16. e tam, wiosna... przereklamowane :eviltong: śnieg - to jest to! mam jeszcze jedno pytanie... czy startując w starters trzeba przygotować 2 osobne układy freestyle + obowiązkowo T&F ?? czy można się zapisać na tylko jeden freestyle? jak to jest ????
  17. :crazyeye: Weszku, fantastyczne te zdjęcia!! szacuneczek :cool3:
  18. taaa :cool3: dała Pańcia komendę siad > zostań i nie odwołała przez cały spacer :lol: ależ ten Kamel usłuchany :diabloti:
  19. Ewelinka w ogóle kwalifikuje się do przełożenia przez kolano :mad::mad::mad: ale serce ma dobre to można wybaczyć gburowatość :diabloti:
  20. i ciepło się robi, może pora na dłuższy spacer :cool3:
  21. bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ;) ucieczki z placu się nie boję bo w chwilach panicznego strachu siada przy mnie. Nic wtedy nie widzi i nie słyszy... i po zabawie. no ale nie ma co marudzić. jest jeszcze trochę czasu i wiele może się zmienić ;)
  22. ha! Boskie te zdjęcia! takie wesołe tłumy lubię oglądać. Kamelowi na pewno dobrze te spotkania robią. I Pańci bo może nowe znajomości zawiązywac ;) Kamel przynajmniej ie co trzeba zrobić po przyjściu ze spaceru - SPAAAĆ! moje od razu przystępują do kolejnych zabaw :diabloti:
  23. pierwsze koty za płoty! brawo :lol:
  24. nic ciekawego nie słychać. kochanego śniegu brak. sukcesów brak. planów brak. zdjęć brak. :p co ma być to będzie. co jest to minie :diabloti: Panienki grzeczne. Lira umiarkowanie, Tajga coraz bardziej. no i już widać wpływ sterylki na Tajgula. zmiany pozytywne.
×
×
  • Create New...