-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
nie no, myszki nie mam w domu! przecież koty by ją natychmiast wymordowały!! jest w bezpiecznym miejscu. tylko domu potrzeba !
-
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
mi się udaje czasami zalogować i napisać jeden wpis albo wcale... czy jakieś telefony były w ostatnim czasie?? -
witam serdecznie - teraz tylko przelotem na chwilę , popołudniu poodpisuję. natomiast sprawę mam pilną :-) [B]jest do adopcji myszka czarno -biała, śliczna ,młodziutka. jeżeli ktoś chciałby przygarnąć to bardzo proszę o kontakt[/B]. uratowałam tą małą i muszę znaleźć jej dom :-)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
cudną macie córeńkę :-) jeszcze raz serdecznie gratuluję :-) -
reklamę masz też na wątku u Weszki :-)
-
zainteresowanym mogę podać namiary do Gusi na pw - można się kontaktować i zamawiać wszelkiej maści i wielkości szarpaczki!! :-)
-
dzień dobry wszystkim ;) [B]Agathee [/B]- nie bardzo zadowolone:cool3: ale grzeczne więc nie pozjadały skarpetek :diabloti: [B]Rudzia-Bianca[/B] - smaruję wspaniałą maścią od Babci. to weterynaryjny specyfik przeznaczony do smarowania wymion krowom :lol: jest doskonały! :p [B]weszka[/B] - Lirututce też smaruję profilaktycznie - bo wynikiem działania tej maści jest uelastycznienie opuszków więc się przyda każdemu. Za to Tajdzi pękają na potęgę! smarować trzeba na noc, zapakować w skarpetki,żeby uchronić dom przed obtłuszczeniem i grzecznie spać... :evil_lol: [B]*zaba* [/B]- ha! Lirutut w swetrze też pięknie wyglądała :lol: ten suczy urok osobisty :lol: [B]gusia1972[/B] - jak nic się nie dzieje to nie ma potrzeby pewnie ;) Kala odporna dziewczyna! nawet styczniowe kąpiele jej nie ruszają to co tam dopiero byle lód pod łapami :lol: [B]Mudik[/B] - no kto jak kto ale Ty powinnaś wiedzieć :eviltong: ze sklepu dla dzieci :evil_lol: najlepiej jak kupowaliśmy je.... dyskutowaliśmy przy wyborze jak je zamocować, sznurkiem obwiązać czy jak... a Pani sprzedawczyni robiła coraz większe oczy :diabloti::diabloti::diabloti: [B]wiq[/B] - godność zszarpana... ale zdrowe łapy od godności psiej ważniejsze w tym domu :evil_lol: zdjęcia jeszcze będą!! [B]wiska[/B] - tak ;) też kiedyś Was tam widziałam. to mój ukochany park i często tam chodzimy;) zaraz wstawię więcej skarpetkowców:lol:
-
Weszku! dzięki za reklamę :-) to pracowite córeczki Gusi plotą :-)
-
zima trzyma :-) trudno w to uwierzyć ale nie mam obfotografowanej szalonej miejskiej zimy. w tym roku po prostu wymiękam :-) za szybko przyszła i od razu z takimi temperaturami! eghm... pieski się dzielnie trzymają, choć łapki czasami odmawiają posłuszeństwa. trzeba łapki wspomagać :-) tu kuracja maśtykami. skarpetki oczywiście z napisem "sport" :diabloti: [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/261/img1193aa.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7888/img1187aa.jpg[/IMG] ciąg dalszy skarpetkowców wkrótce... :-) pozdrawiamy wszystkich gorąco!! Aguś trzymamy kciuki za szarpaczki! trzeba je rozreklamować :-)
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ale wiadomości!! super!! czyli jeszcze tydzień będziesz musiała Amigo wytrzymać z Lineczką. trzymam kciuki !! -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
bo to skandal trzymać choinkę do tej pory :-) ma dziewczyna zasady!! :-) a tek serio.. to bardzo dziękujemy za nieziemską cierpliwość do ancymonki -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
kciuki są jak najbardziej :-) -
ale boski spacer!! cały weekend przepiękny był,to się spacerzysko udało :multi: muszę jutro nadrobić spacery bo przez weekend słońca nie widziałam :roll: wszystkie zdjęcia świetne ale jedno.... mina Fridy poprawiła mi nastrój!! bezcenne zdjęcie :-) :-) [url]http://images8.fotosik.pl/180/b4d1b769cbc65e3b.jpg[/url]
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ja niestety cały weekend spędziłam w pracy więc o potrzebach wizytowych dowiedziałam się wieczorem przepraszam,że nie mogłam pomoc mam nadzieję,że jutro będzie bez takich atrakcji! i zarówno wizytujący jak i wizytowani będą mieli wesołe wieści dla swoich bliskich :-) -
trzymaj fanty :-) może w przyszłym tygodniu mi się uda! przepraszam za brak wieści... brak czasu :-)
-
tylko,że nikt nie ma czasu obskakiwać 10 wątków.... jeden ale czytelny będzie ok moim zdaniem
-
rzeczywiście nie bardzo można się tu połapać. nowego wątku nie ma co zakładać tylko może jakies podsumowanie typu: imię - gdzie jest co potrzebuje i tak wszystkie wypisać. chciałam na przykład dowiedzieć się więcej o Koniczynce - gdzie jest, jaki kontakt, jak się sprawuje w hoteliku itd czego jej potrzeba itd a tu nic nie można odnaleźć ;-) chciałam objąć patronatem tą szaroburą :-) lirutusiowatą.......
-
nie czytałam całego wątku. szczeniaki koniczynki pojechały dziś na dt do Krakowa tak? a co z Koniczynką??
-
a co jest nagrodą w tym konkursie?? hym hym?? sprzęcik?
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
taaa, jak zwykle! długo długo nic a jak się worek z domkami sypnie to głowa boli :-) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ok, to napiszę Ewie że już ktoś do wizyty się znalazł :-) trzymam kciuki z całego serca za wielkoucha :-) -
znalazłam chwilę,żeby tu zaglądnąć ale po kilku dniach nieobecności na wątku już zupełnie nie ogarniam psów. ciągle nowe się pojawiają... trzymam kciuki za wszelkie działania :-)