-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
na święta wybyliśmy do rodziny ale już koniec świętowania... lodówka wciąż pełna a w piekarniku nadal siedzą tłumy ciast... chyba Suczydłom dam bo kto to przeje :evil_lol: bardzo dziękujemy za wszystkie życzenia :loveu: zdjęć mam trochę ale wstawię 2 bo czas do pracy. no to siup rozgadane towarzystwo :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0055.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0088.jpg[/IMG]
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Biedny Syrenek boski :diabloti: dostałam pw ze Śnieżką, niestety z tymczasem pomóc nie mam jak. -
Sagusiu świetne zdjęcia :loveu: zapisałam sobie wspólne zdjęcie córeczek :loveu::lol:
-
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
to ja też spóźniona składam życzenia :lol: i podziękowania za zdjęcie uśmiechniętej Taszy ze spaceru :loveu::loveu::loveu: (jak potrzebujesz bardzo pena to wpadaj, przekażę TZ w razie czego ;)) -
JIM [QUOTE]no a my bedziemy [ja + siostra] bez psow tym razem ;-) Musimy sie jeszcze same doszkolic :oops:[/QUOTE] no już widziałam po listach,że nie zobaczę Daisy :cool1: na razie zapowiada się,że i Wy nie zobaczycie Lirki. TZ chyba nie będzie mógł pojechać a wtedy sprawy strasznie się komplikują. Więc może się okazać,że też sama przyjadę :shake: najgorsze,że przepowiadają deszczowy weekend :cool3:
-
*zaba* dzięki za życzenia!!:loveu::loveu: a dlaczego teraz jest inna karteczka? wcześniej była z transparentem i strasznie mi się podobała :evil_lol:
-
takich prostych pytań to nam nie zadawaj :eviltong: p.s. my będziemy (na wyrost) w niedziele ;) też zabieram aparat ale liczę na Ciebie :diabloti: na Was
-
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
czy wybiera się ktoś zmotoryzowany z Wrocławia na to seminarium?? -
a my się za tydzień spotkamy :cool3: i poznamy :lol:
-
[B]ewelinka_m[/B] - na tych zdjęciach nie widać chyba,że Lirutnik cały w błocku upaplany :evil_lol: bo chwilę wcześniej pławił oponkę w kałuży :diabloti: mam już spory zapas zdjęć ale czasu czasu, czasu brak :cool1: [B]weszka[/B] - dziękuję :lol: na wyjazd czekam jak na szpilkach :megagrin: [B]anitaaa i bartis[/B] - :p [B]ariss[/B] - ja też ale trudno o fotografa zawsze :lol: [B]Mudik[/B] - dziekuję :loveu: jak to się stało,że nugdy nie byłaś?:crazyeye: przecież mieszkasz w Wawie, masz ten klub tam na codzień ;) ja bym oblegała :evil_lol: [B]*zaba*[/B] - w rzeczy samej :p [B] rotek_[/B] - o już święta? dziękuję bardzo :lol: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I]no tak. przyszła pora Wielkiej Nocy [COLOR=Green][B]Wszystkim naszym Drogim Gościom życzymy spędzenia ich w towarzystwie bliskich. W miłej atmosferze i przy pełnym stole. Oby przyniosły wiele radości, spotkań, rozmów... i prezentów od zajączka :cool3:[/B][/COLOR][/I][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
-
wiosna wszędzie pracowita :lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
DObeczka CI brak? jakiego Dobeczka?? mówisz o psie? bo to co widzę na zdjęciach to jakaś górska kozica :lol::evil_lol: piękną ma linię chłopaczek!! pozazdrościć ja Ci już daruję to "kujoństwo" widać to nieuleczalne i ukochane. ucz się więc ile wlezie :diabloti: -
no proszę jaki miły gospodarz :lol: a ja myślałam,że to pierwszy koci morderca !!
-
na początek zamówiłam zieloną ;) małe kawałki i smak przyprawiają suczydła o tańce na uszach :lol:
-
w dyskusje o obiektywach się nie mieszam, dla utrzymania nerwów na wodzy :diabloti::diabloti: ale wiosnę macie piękną :loveu: a! i mieszkanko po remoncie teeeż!!:p
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Odmieniony na wiosnę Kamelek :loveu:wiosenne wcielenie bardzo mi się podoba!! a co tam słychać u pieska który trafił do Twoich rodziców? (przepraszam nie pamiętam imienia :oops:) -
fantastyczne te maluchy! Oby szybko im się udało znaleźć domy ta ma podobno fantastyczny charakter [url]http://images43.fotosik.pl/99/ffe193c416721abf.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Mudik to Ty już mieszkasz w Łodzi teraz ? bo się zgubiłam ;) ja chciałam usłyszeć o przeżyciach z debiutu z Delim!! domagam się bardzo!! :lol: świetne te filmiki!! gratuluję serdecznie -
[B]eria[/B] - a ja nadal nie :lol: wszystkim gościom poodpisywałam na poprzedniej stronie ale ponieważ już do świąt czas bardzo napięty i nie wiem czy będzie w ogóle na zaglądanie czas napiszę,że [SIZE=3]w sobotę miną 2 lata jak łapa w łapę sobie życie pędzimy[/SIZE] z Lirutem :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9013aakopia2.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9015aa.jpg[/IMG] a w weekend po świętach jedziemy do Poznania na seminarium frisbee z Darkiem Radomskim :multi::multi::multi::multi::multi: czyli spełnienie marzeń ! edit: ha! na zdjęciu nawet widać,że jak nie dysk, to zawsze co innego się znajdzie :-) a oponki bardzo lotne!
-
Mała Bera wreszcie ma swój własny dom i kochających opiekunów
Od-Nowa replied to betel's topic in Już w nowym domu
chciała się pozbyć konkurencji do miski....:lol: ileż to już czasu.. taka mała śliczna mądra suczynka a ciągle czeka...