[quote name='Agnie Koty']
Dzisiaj 16 urodziny mojego synusia. Przyjdą goście, powiem co i jak. Może siostra męża znowu się zlituje nade mną.... Ostatecznie przywiozłam jej pierniki z Torunia, :evil_lol:. A z Ustki mogę przytargać jakiegoś marynarzyka....[/quote]
Rodzonego?:-? Byłam pewna, że masz tylko córeczkę. W takim razie wszystkiego najlepszego dla jubilata, a mamie jubilata życzę przyjemnego zmywania:evil_lol:
Wyłazić z dołka, ras-ras!