Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='Camara'] No cóż... Ajka jako pies rasowy, wystawowy z całą pewnością zdobędzie przychylność sądziów Grupy I :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Rozmnóż ją Camaro i rozkręć biznes, coś czuję że wystawowe niepieski pójdą za grubą kasę:cool3:
  2. O Boże, ta biedna kicia na trzech łapkach... Wyć się chce:placz: Bellunia wygląda za to znacznie lepiej.
  3. Gdziesz słyszałam o paście Kalopet, podobno to bomba witaminowa w sam raz dla takich chudzin z zerową odpornością. Tylko nie wiem ani gdzie się ją kupuje, ani jak ona w ogóle wygląda:oops: Może warto jednak poszperać?
  4. [quote name='Agnie Koty']Jeżyna, nieco mniej spięta....[/quote] Ale jeszcze troszkę najeżona;) Marmurek jest naj, Jagódka wygląda na sprytną dziewczynkę, a Oczko ma rozczulająco bezradny pysiol:loveu:
  5. [quote name='Agnie Koty'] Dzisiaj 16 urodziny mojego synusia. Przyjdą goście, powiem co i jak. Może siostra męża znowu się zlituje nade mną.... Ostatecznie przywiozłam jej pierniki z Torunia, :evil_lol:. A z Ustki mogę przytargać jakiegoś marynarzyka....[/quote] Rodzonego?:-? Byłam pewna, że masz tylko córeczkę. W takim razie wszystkiego najlepszego dla jubilata, a mamie jubilata życzę przyjemnego zmywania:evil_lol: Wyłazić z dołka, ras-ras!
  6. Pani licytnęła Alaskę na allegro. Ale ma sunia szczęście:lol:
  7. 7 lipca, 13 lat - no proszę, dwie magiczne liczby;) 100 lat, Gabi! Zdjęcie pod tytułem "Zwycięstwo" jest the best:lol:
  8. To uśmiechamy się ślicznie do wujka Zmysła [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG]
  9. A ja bym chciała zobaczyć grubolka:oops:
  10. A wiesz, że w piątek jeden z szefów powiedział, że mam tajemniczy uśmiech jak sfinks:evil_lol: Uaktualniaj nam na bieżąco galerię zdjęciową maleństw i mamusi, jak tylko znajdziesz czas, zawsze robisz takie ładne fotki :)
  11. Jak tam nasza słodzizna? Dobrze znosi tą duchotę i ciągłe ulewy?
  12. Ułaa, ale mi się chce spać. Chyba nawet kawa nie postawi mnie na nogi, a tu trzeba siedzieć, pracować, odbierać głupie telefony i jeszcze się do wszystkich ślicznie uśmiechać:roll: Agnie, jak tam kocia rodzinka? W czasie deszczu koty się nudzą?
  13. Ja się tylko boję, że kolesiowi nic nie zrobią, a jedynym efektem będzie odebranie i uśpienie psa...
  14. A on nie jest przypadkiem w szpitalu? Paluch chyba nie wydaje psów leczonych? Pytam, bo nie wiem :oops: Oleńko, jesteś wielka!! Niesamowita decyzja :loveu: :oops:
  15. Śliczna! Jak malowanie. I te oczy błękitne...:loveu:
  16. Niech jej nie oddają, bo potem będzie z nią jeszcze gorzej. Taki zawód strasznie zwichruje jej psychikę:(
  17. Mam nadzieję, że to nie był jakiś ważny dokument:roll:
  18. Marmurek:loveu: Wiedziałam, że druga strona będzie tak samo śliczna jak tylna:evil_lol:
  19. Piękna rodzinka! Najbardziej spodobała mi się dupka marmurka:lol:
  20. Uuuu, to sobie jeszcze poczekają:roll: Do 22 lipca daleko, chyba bym jajo zniosła przez ten czas.
  21. [quote name='Tweety'] Czy mnie dopadła demencja czy ja mogłam nie dostać jeszcze umowy od Ciebie?:oops:[/quote] Poczta polska jeszcze nie doszła do siebie po strajku, więc dosyć prawdopodobne. Miałam wysłać prezent urodzinowy przyjaciółce, ale wstrzymam się z wręczeniem do spotkania, jeszcze by zaginął gdzieś w akcji:roll: Borysku, może pokażesz nam znowu swój śliczny pysio?:)
  22. Domek się znajdzie na pewno i koniec. Kicia jest młodziutka i na pewno prześliczna, trzeba będzie ją tylko dobrze wypromować. Agnie, dajesz sobie radę finansowo?
  23. Cioteczko Hund, wypluj te straszne słowa!:placz:
  24. Jak się czuje Perełka w nowym domku?
×
×
  • Create New...