Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-za-darmo-suczke-buldozka-francuskiego-ID1wV3L.html#bf9c55e9;r:;s:[/url] Ręce mi opadły :( Da się coś z tym zrobić??
  2. Ale nędza wszędzie... Ktoś w ogóle dzwoni o Ronka, pyta?
  3. Ja też się przeogromnie cieszę! Dużo szczęścia, Soniu! Trzeba zmienić tytuł wątku i przenieść do działu "Mają dom, ale potrzebują pomocy" :)
  4. Polecam Ci kurnik.pl, ja bardzo lubię grać tam w scrabble i kalambury :) W karty też można. Tyle ogłoszeń, może wreszcie ktoś po Pako zadzwoni?
  5. Ja Wam też :) Mysza, graj, 3zł raz w miesiącu to nie jest jakaś ogromna strata ;) Tylko żeby w przesadę nie popaść.
  6. [quote name='hop!']Wygrana by się przydała - to fakt. Mnie by też urządziło cofnięcie czasu. ;) Nigdy w życiu nie miałabym tylu psów, domu, kłopotów i problemów finansowych. Wystarczyłoby mi mieszkanie. Tak naprawdę, nie mając swoich psów, mogłabym dużo więcej zrobić dla "bezdomniaków". Zapsić się to nie sztuka. Potem brakuje kasy i czasu dla innych, potrzebujących pomocy zwierzaków. Zawsze to powtarzam ;) Ale z drugiej strony - weź tu się człowieku nie zapsij i nie zakoć, jak co chwila jakaś bida kradnie serce... Już nie mówiąc o dzikusach i zwierzętach z różnymi lękami i problemami socjalnymi, które zostają w DT, bo nikt by takich nie wziął. A te Twoje przynajmniej mają ciepły i kochający dom do końca swoich dni - i to też jest budujące :)
  7. Kupiłabym sobie mieszkanie, samochód, wzięłabym jakiegoś tymczasa, zainwestowała w siebie kursami i szkoleniami, zabezpieczyła swoją przyszłość, pomogła bezdomnym zwierzakom i rodzinie :) Akurat by starczyło ;)
  8. Bueee, nie wygrałam 30-stu milionów w totka...
  9. Bafi ma pupę taką jeszcze wyliniałą, czy taka już jego uroda? Jaki to ładny psiak :)
  10. To na różowym włochatym kocyku :)
  11. Śliczny, puchaty miś do przytulania...
  12. Jacy tam obcy, na swoim terenie byli ;) Uszy Ronka świetne :)
  13. [quote name='mysza 1']Możesz na razie puścić :) Okazało się, ze Piasek nie ma jajek :) Dzisiaj nic nie zrobili, trzeba umówić się na usg i sprawdzić czy nie jest wnętrem.[/QUOTE] A to nas Piasek zrobił w jajo...:lol:
  14. Wczoraj wysłałam deklarację na wrzesień :) Mam tylko nadzieję, że Kacperek z niej zbytnio nie skorzysta, spakuje manatki i szybko pojedzie do domku ;)
  15. [quote name='hop!']Fajnie, że zajrzałaś. :lol: Wymusiłam to smutną, niebieską buźką - prawda? ;). Nie ma za co całować Fortuny. Ostatnio jest uparta i psotna. [/QUOTE] No, powiedzmy, że tak, ja jestem bardzo tkliwa ;) A Fortunie należy się buziak choćby za samą urodę :) Reksia nie kojarzę, co to za piesek?
  16. Ojej, tamb... Zobaczyłam podpis, tak mi przykro... Cieszę się, że, choć króciutko, miałam okazję poznać Gerdę, to była wyjątkowa sunia. Bardzo Ci współczuję tej straty...
  17. Ja zajrzałam i w pychol ucałowałam :)
  18. [quote name='3 x']brawo ;) w nagrode dostaniesz cos słodkiego :evil_lol:[/QUOTE] Pewnie Rona ;)
  19. Błogie kocie lenistwo. Uwielbiam takie widoki :)
  20. [quote name='mysza 1']Powiem Ci, że życzę Ci częstych wyjazdów ;) Nie tyle jesteśmy tajemnicze ile adopcja Kredki była ekspresowa :) [/QUOTE] Życz mi jeszcze worka pieniędzy ;) Faktycznie, nie wygląda to źle w porównaniu z innymi :) Jeszcze trochę i może uda nam się wykaraskać psiaki z długów ;)
  21. Dlaczego właśnie Joko? :)
  22. Aleście tajemnicze ;) Bardzo się cieszę z domku dla Kredki! :multi: Znowu jakiś psiak znalazł dom podczas mojego wyjazdu i mam niespodziankę po powrocie, super. Kredka króciutko była u ronji, więc pewnie nie zdążyła "narobić" jakichś strasznych długów?
  23. Nie wygląda na zbytnio odchudzonego ;)
  24. Też jestem ciekawa :) Pako już dawno powinien spakować manatki i wyprowadzić się na swoje...
×
×
  • Create New...