-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
I co teraz? Próbujecie nadal oswajać, czy kotuchy wracają na działki? Wiecie... najważniejsze, że są wysterylizowane i nie będą się rozmnażać. Jeśli nie uda się z nich zrobić domowych kotek będą wcale szczęśliwe na działkach - jeśli tylko zapewni się im ciepłe budki i będą co dzień dokarmiane. Szkoda i żal, ale niekiedy koty są szczęśliwsze na wolności, w końcu tam się urodziły i wychowały, jakby nie patrzeć są półdzikie. Ale najważniejsze, że wysterylizowane. Trzymam kciuki za socjalizację, mimo wszystko. Uszy do góry, dziewczyny!
-
[quote name='amelka0'] T[B]ak jak teraz 2dni temu znalazł domek Koksiu[/B]-najtrudniejszy pies z jakim miałam doczynienia,o tak zwichrowanej psychice,że nie dałabym nikomu go w ciemno,bo zwrot byłby murowany po dwóch dniach.Nawet wet,osiedlowy sugerował,że takie psy jak on to się powinno usypiać,że na zachodzie nikt nie trzyma takich psów.....Oczywiście chodzę z nim do behawiorysty,ale jeszcze długa droga przed nami. [/quote] Dwa dni temu. Dobrze się Nowy Rok zaczął:lol:
-
Basiu, jeśli coś stoi w miejscu to tylko wirtualnie - Amelka przez cały czas szuka psiakom domków w realu. I jak widać ze wspaniałym efektem! Nie mogę w to uwierzyć! Koksik ma domek??!!:crazyeye::multi: To jest najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia! Amelko, kiedy znowu tu zajrzysz zmień tytuł wątku, niech się Ciotki ucieszą:lol: Po prostu cudnie:loveu:
-
[quote name='anilla']jak się miewa Białasek?? [B]a Czarna jutro wraca...[/B][/quote] Jak to?:-(
-
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Lemoniada replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
A dlaczego nie tu? -
Super akcja, moje gratulacje:lol:
-
mix BASSETA-Buba-moze znajdzie swoje szczęście-MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Piękna jest! Zupełnie nie do poznania - inny pies:loveu: -
[quote name='anilla']Zgrabny to ten opis pewno nie będzie bo pisarz ze mnie żaden ;) Kicia jest bardzo fajna. Dośc szybko się ośmieliła, pozwiedzała całe mieszkanie, wybrała sobie ulubione miejsce do spania. Cały czas szuka z nami kontaktu, przychodzi do tego pokoju gdzie aktualnie jesteśmy, obserwuje co robimy ale wyciągniętej ręki jeszcze się boi;). Próbowała się poznać z moimi kocicami ale wredoty nie mają ochoty. Kuwetkowa 100% - nawet jak ją wczoraj męczyły wymioty po narkozie to poszła do kuwety. Będzie z niej super kot - tak sobie myślę. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/95/d87f23f3a4a00bda.jpg[/IMG][/URL] [/quote] O rany, co za ogon!:crazyeye: No, po prostu cudo, nie kota:loveu: Anillo, a co to za wymioty po narkozie? Malutka nie zjadła czegoś na dzień przed zabiegiem przypadkiem? Śliczne są obydwie, życzę domków jak marzenie.
-
[quote name='olenka_f']cholera jasna :mad: to nawet ładne psy brania nie mają:angryy:[/quote] Oleńko, a widziałaś kiedyś brzydkiego psa?:lol: Laluś jest taaaki śliczny!:loveu:
-
Ja również nie rozumiem sensu i potrzeby puszczania mnóstwa pieniędzy z dymem. Ani to bezpieczne, ani pożyteczne, można stracić rękę, a przecież kosztuje sporo. I z cała pewnością miasto zrobiłoby lepiej gdyby przeznaczyło te pieniądze na jakiś sprzęt lekarski, schronisko, czy cokolwiek, byle użytecznego. Mój Mocuś o mało nie dostał zawału, z dużego byka skulił się do rozmiarów miniratlerka, wszedłby mi na głowę ze strachu żeby mógł. Tylko kotka Kropka zachowała godność, tak w postawie jak i w spojrzeniu. Ona się boi tylko odkurzacza, suszarki i depilatora - krajalnicę za to kocha;)
-
[quote name='hop!'] Jeszcze w starym roku cztery zdjęcia Nikulinki... [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4420/165hk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/8356/163sv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/9906/161it6.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8101/160nc5.jpg[/IMG][/quote] Pięknota, jak sobie ślicznie śpi na tym tęczowym materacyku:loveu: Wszystkiego Naj-najlepszego w Nowym Roku! :BIG:
-
Filmy też rewelacyjne! Chyba już mam odpowiedź co się stało z grzankami:lol: Myślałam, że filmik z zabawką zakończy się happy endem:p Hop!, masz przepiękne stadko, aż miło popatrzeć na tą harmonię i spokój. Pomyśleć tylko, że te dwie śliczne sunie jeszcze nie tak dawno były bezpańskie... To tylko dowodzi, że warto adoptować psy z azylu, one są najwdzięczniejsze i najmilsze.
-
[quote name='hop!']Jak się bawić torebką po grzankach? [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1334/069tb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2789/071zl5.jpg[/IMG][/quote] A grzanki gdzie?:evil_lol: Hop!, muszę powiedzieć, że imię Gabiszon jest rewelacyjne, bardzo mi się podoba. Niewykluczone, że kiedyś też tak nazwę jakiegoś swojego zwierzaka - mam nadzieję, że nie masz patentu;)
-
Seaside jak tu zajrzy to się chyba zapłacze... Keniusiu, Skarbie, odeszłaś niczyja, ale wiedz, że na zawsze pozostaniesz w naszych sercach:( Ilekroć ktoś szukał starszego pieska zawsze wspominałam między innymi o Tobie. Żegnaj, śliczna czarna kruszyno [*]
-
Rafik-mały i śliczny a taki samotny-odszedł samotnie za TM
Lemoniada replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O Boże... Myślałam, że na parwo zapadają głównie szczenięta, ale jak widać nie ma reguły...:( Raficzku, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach jako mały śliczny piesek [*] Spij spokojnie, Skarbie. -
Ja się zaraz zastrzelę:crazyeye::placz::mdleje::flaming: Czyli, że karcia była w schronisku?? Ale czy to na sto procent chodzi o Keniusię, może się nie dogadały z kierowniczką o którego pieska chodzi?? Keniusiu, nie rób nam tego!:placz:
-
Fotoreportaż świetny, najbardziej spodobał mi się Brutus z resztkami piłki:lol: A gdzie takie cudniaste kocie kocyki sprzedają?:loveu: Uwielbiam koty i kocio-rzeczy. W przyszłości, jak już będę miała własny dom, urządzę cały po kociemu;) [quote name='wachura'] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5637/img3219og1.jpg[/IMG] [/quote]
-
Przypominamy Koksia! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1128/schronisko5032os6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img45.imageshack.us/img45/4561/p1011046eu3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/7491/misiukaziu1xi8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5083/misiukaziu7sg9.jpg[/IMG][/URL]
-
Keniusiu... gdziekolwiek teraz jesteś i cokolwiek robisz - życzę Ci, żebyś już zawsze była szczęśliwa, żeby Twoje gorące psie serduszko miało kogo kochać i samo było kochane. Żebyś nigdy już nie zaznała bólu tułaczki i poniewierki. Gdziekolwiek teraz jesteś i cokolwiek robisz - kochamy, pamiętamy, myślimy.
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Dzięki, Lemoniadko! Lemuś pojechał do Twojego szefa. Rzeczywiście miły człowiek i wygląda na odpowiedzialnego. Umowa podpisana, instrukcje dane. Mam nadzieję, ze wszystko się dobrze ułoży w nowym domu! :lol:[/quote] On wygląda, ale na patyczaka:lol: Takiej chudziny jak mój szef to ja chyba w życiu nie widziałam. W piątek jestem w pracy więc dowiem się jak się miewa Lemuś w nowym domu. Aga, jesteś boska:loveu: Wesołych Świąt kochana dla Ciebie, Twojej rodziny i wszystkich czterołapków! -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Fantuniu, oby Nowy Rok przyszlo Ci powitać juz w swoim własnym domku:loveu: -
ODRATOWANA OD SADYSTY NUKA w nowym domu, ale facet ma kolejne psy!!
Lemoniada replied to LittleMy's topic in Już w nowym domu
Super! A Nuce życzę wspaniałego, kochajacego domu - oby Nowy Rok przyszło jej spędzić juz z własnym człowiekiem:loveu: -
[quote name='hop!'][SIZE=6][I][COLOR=SeaGreen]Pozdrawiam świątecznie!!!:tree1: [/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black]Pędzę[/COLOR][/SIZE][/I][I][COLOR=SeaGreen][SIZE=1][COLOR=Black] poukładać prezenty pod naszą sztuczną choinką... [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/I][/SIZE][/quote] U nas też zawsze jest sztuczna:) Rodzice preferują sztuczne ze względów oszczędnościowych, ja - z szacunku do tego kawałka natury, który tyle czasu potrzebuje żeby urosnąć. I nieważne, czy choinka była hodowana w tym właśnie cel uczy nie. Nigdy nie będę mieć żywej. W tym roku jednak pod naszą choinką wiało pustkami, brat mojego szwagra wystapił w roli Mikołaja i przyszedł z pełnym workiem:lol: Życzenia Wesołych Świąt, wszelkiej pomyślnosci i łask Bożych całemu psio-ludzkiemu stadu hop!, składają: Lemoniadka + Mocuś, Kropka, Bury, Frotka (oraz Frytka i Dropsik zza TM)