Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img358.imageshack.us/img358/3989/s5000393vc4.jpg[/IMG][/URL] Elencza wchodzi wszędzie.....[/quote] Ja moją Kropkę, w czasach gdy jeszcze była kocięciem, znalazłam pewnego pięknego dnia w garnku. Innym razem siedziała sobie dumnie na patelni. Smacznego:lol: A że Elencza jest prześliczna to ja mówiłam od początku:loveu:
  2. To straszne!! W naszym schronisku też była taka sunia, średniej wielkości i pokrył ją kaukaz:placz: Nie mogła urodzić, szczeniaki były zbyt wielkie i Miśka wygryzała sobie sierść z bólu. Sterylka aborcyjna uratowała jej życie, płody były już nadgniłe i pływały w zielonej wodzie:( Sunia jest piękna, mam nadzieję, że jej organizm jest wystarczająco silny i wszystko wróci do normy.
  3. Udał Ci się ten tymczas, długo nie posiedział. Może zrobisz dwupak z Elenczy i Syriusza? Mała czarna i murzynek dla państwa raz;)
  4. Ojej, a nie zaszkodzi jej to ciasto? Lepiej przestrzec przyszłych właścicieli żeby nie serwowali jej słodyczy, jeszcze cukrzycy się nabawi. Vivunia jest łagodna, spokojna, mądra i cicha. Może spokojnie zostawać sama w mieszkaniu przez jakiś czas - oczywiście w granicach rozsądku;) A co do dzieci miałam podobne spostrzeżenia, do kotów też nie jest agresywna:) Kto mógł się pozbyć takiego psa??
  5. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1086498_przepiekny_duzy_pies_szuka_domu_lodz.html[/url]
  6. Cóż mogę rzec? [B]Gratuluję słusznej decyzji!![/B]:loveu: To może jeszcze kotka do kompletu? Mam na zbyciu:cool3:
  7. Pidżejku, nie pożałujesz:) Ta sunia IDEALNIE nadaje się na tymczasowiczkę, jest absolutnie bezproblemowa:) Normalnie kocham Cię:loveu: I kocham Vivunię, tęsknię...
  8. Jest przepiękny. Ogłaszałyście go już gdzieś?
  9. A ja myślałam, że te kropki zniknęły:roll:
  10. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1082375_sunia_ideal_tylko_dla_konesera_wa_wa.html[/url] [url]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=13680[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=23578[/url] Na razie tyle. Jak się nazywał ten portal ogłoszeniowy, gdzie były ogłoszenia dotyczące tylko konkretnych dużych miast, np. Krakowa, Wawy? Wyleciało mi jakoś z głowy:oops:
  11. Ona ma piękne umaszczenie, taki mahoniowe. Hop!, czy ta zmiana w tytule ma oznaczać, że Joko zostaje u Ciebie na zawsze?
  12. Irysku, nie ma kotów brzydkich. Są tylko piękne i bardzo piękne;) Osobiście preferuję właśnie burasy.
  13. [quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2928/kociakivw6.jpg[/IMG][/URL] Oczywiście, sfotografowanie ich graniczy z cudem...:evil_lol:[/quote] Ja Ci dam najmniej efektowną! A właśnie, że czarna kicia jest prześliczna:loveu: Wszystkie cudne, ale coś czuję, że środkowy znajdzie domek najprędzej, jego szczęście, że jest rudy. Aaaa, i gdyby zgłosił się jeden dobry domek więcej niż trzeba... to wiesz co:cool3: A może to mi szczęście dopisze i urwie się telefon w sprawie małego? Oby.
  14. Kotek jest już u mnie w domu. Siedzi mi teraz na kolanach i mruczy:) Mama, o dziwo, wcale nie wzdrygnęła się z obrzydzeniem na jego widok, nawet śmiała się widząc jego harce ze sztuczną myszką;) Niezły z niego rozrabiaka! Moja kotka-jedynaczka obraziła się na śmierć i życie:oops:
  15. Straszne! Gaguciu, trzymam kciuki za małego. Mam nadzieję, że przyszły domek będzie miał dużo cierpliwości i wychowa rudziaka na porządnego psa.
  16. Kamusia, Perełka, Jagoda, Kawusia, Frotka... Ta sunia jest tak słodkim stworzeniem, że pasują do niej tylko pieszczotliwe imiona:oops: Lubi dzieci i nie zwraca uwagi na koty (przynajmniej na dworze). Gwarantuję, że człowiek, który ją przygarnie, odkryje w niej same zalety.
  17. A mnie się najbardziej podobają te dwa ostatnie zdjęcia:evil_lol: Skoki na główkę do piasku mogą być niebezpieczne:-o
  18. [quote name='Neris']Małe jakieś te zdjęcia... ale może można zwiększyć?[/quote] Tak, klikając na nie:)
  19. Bardzo prosimy o pomoc, ta sunia to przeurocze stworzenie - tyle wycierpiała, a nadal jest tak ufna i słodka. Nie ma dużych wymagań, załatwia się na dworze, można z nią zrobić dosłownie wszystko. Kto pokocha tą mądrą czarną królewnę?
  20. [quote name='Agnie Koty']A nie możesz chodzić na rekolekcje do kościoła w G.? Tego w centrum miasta?Dzisiaj albo jutro się zaczynają. Wiem, że o 20tej też są. No i przy okazji modlić sie do św.Franciszka o szybkie i udane adopcje, :cool3:.[/quote] Nie wiem, gdzie jest kościół w G. (ani centrum miasta), a zresztą już chyba za późno, skoro zaczynają się dziś:oops: O udane adopcje to ja się modlę co wieczór, powaga:lol:
  21. [quote name='Agnie Koty']Ja też ja mogę rozwiesić u siebie. A zdjęcie jej zrobiłaś ?:lol:[/quote] Zrobiłam, choć przyznam się szczerze, że taki ze mnie fotograf jak ze świni tancerka:oops: Nie mam natomiast kiedy wybrać się do kociaka. Pani praktykantka, która zastępuje moją wetkę zamyka gabinet o 18 i idzie do domu. A ja albo dopiero wychodzę z pracy o tej porze, albo jestem już w Skier, ale i tak nie dojdę. W dodatku teraz przez parę dni będę jeździć na rekolekcje do Wawy, bo przegapiłam te w rodzinnym mieście. Będę się tłuc z powrotem nocnymi pociągami. Pogadam dziś z Najwyższą Domową Instancją na temat malucha.
  22. [quote name='Figa Bez Maku']Ojej Lemoniado ...a co bedzie z ta sunią? chora biedna to i szansa na domek nieduza........a jak wygląda? duża , mała, itp? spróbuję popytać wśród ludzi......[/quote] Figo, dziękuję Ci za zainteresowanie:) Sunia jest już bezpieczna i ma wspaniałą całodobową opiekę lekarską. Jak będzie wiadomo coś więcej napiszę Ci sekretnego priva;) Na razie możemy być spokojne o jej zdrowie, ale domu trzeba szukać faktycznie na zaś. Sunia jest spora, cała czarna z o ton jaśniejszym podpalaniem (niemalże niewidocznym), a co najważniejsze - ma niesamowicie łagodny charakter! No, pies - ideał, po prostu:crazyeye: Jest superłagodna, można z nią zrobić dosłownie wszystko. Badania bardzo ją bolały, ale ani jej w głowie było gryźć. Ślicznie trzyma sioo i kupkę, pięknie chodzi na smyczy, jest spokojna, nie hałasuje, przejechała dwie godziny samochodem leżąc grzecznie na tylnym siedzeniu zupełnie sama. Je wszystko co jej się poda. Na kota nie zwróciła uwagi, dziecko wylizała przyjaźnie. Ona jest boska:loveu:
  23. Dopisuję się tylko i będę kibicować po cichu. Zdrowiej, piękna koteczko.
  24. Amen, siostro:) Oby Polska wreszcie zasłużyła na miano cywilizowanego kraju.
  25. Jeszcze co do informacji o psach w mediach - bardzo lubię te wszystkie reportaże, o właścicielach, którzy zostali ukarani za znęcanie się nad zwierzęciem. Nie dlatego, oczywiście, że sprawia mi przyjemność słuchanie o cierpieniu niewinnych istot. Ale może dzięki temu do niektórych zakutych pał dotrze, że nie pozostaną bezkarni w tym co robią:angryy: Inna sprawa, że te wyroki czy grzywny są z reguły śmiesznie niskie, echhh... Jednak niech będzie i to, tak na dobry początek.
×
×
  • Create New...