Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Allegro to też dobry portal. I zgadzam się z Agnie, e-ofert i ale.gratka też dają efekty. Krecia jest cudna:loveu: Oby szybko zwalczyła choróbsko!
  2. Mam namiary na panią z Grodziska Mazowieckiego. Ma 8-letniego synka, 10-miesięczną koteczkę, mieszka w bloku, jest za kastracją. Pracuje i dlatego szuka towarzystwa dla kotki, żeby nie czuła się samotna. Koleżanka posłała już jej namiary do osoby posiadającej szylkretową kociczkę, więc lepiej się nie nastawiać, bo szylkretka to jednak szylkretka:oops: Ale jak chcesz, magdysko, to przyślę Ci meila tej pani na PW, porozmawiasz, a nuż coś z tego wyniknie. Podesłałam też pani linka do tego wątku, może zajrzy.
  3. Pidżej, ale koty nie są tak problemowe (pod względem agresji) jak psy, może nie rezygnuj tak szybko?:cool3: Super, że wzięłaś do siebie Vivunię, przynajmniej wiemy, że sunia którą uważałyśmy za kryształową ma jednak swoje narowy. Szkoda tylko, że obyło się to kosztem nerwów Twoich i Karmelka:shake: W tym DT od eweliny - sds są dwa psy, czy państwo wiedzą, że może być problem? Tak na wszelki wypadek lepiej im powiedzieć. Guz koło sutka!:crazyeye: Ale niegroźny, prawda?? [SIZE=1]A ja myślałam, że to głupi wet mnie z zemsty jakimś nowotworem nastraszył...[/SIZE]
  4. Mogli pomyśleć o tym wcześniej, zanim puścili swoje psy samopas, żeby wałęsały się po okolicy. Kto mądry puszczałby swojego psa, wiedząc, że ginęły inne i nie było to dziełem przypadku? A temu potworowi oczywiście do głowy nie przyszła sterylizacja suki... Zapewne uznał, że to wbrew naturze. Ciemnogród:angryy:
  5. Dzięki za podpowiedź Irysku, spojrzę w te moje rachunki;) Aaa, i coś dobry domek dla Czarusia się kroi, na razie nie chcę zapeszać, ale trzymajcie mocno kciuki:lol:
  6. To nie flat, ma gęste, ale gładkie futro a uszy spiczaste i stojące, na fotkach tego nie widać. Jak to się pechowo złożyło, może Vivunia wyczuła że Karmelek się jej boi i dlatego chciała choć raz poczuć się silniejsza:( Dla dzieci i kotów myślę, że by się nadawała, lizała moją siostrzenicę, a na przechodzącego obok kota nie zwróciła uwagi. Ale była wtedy na smyczy i nie wiem, jak wyglądałoby to w domu, choć myślę, że w porządku. To taka słodziutka sunia...
  7. [quote name='hop!'] U Niki to cierpliwość połączona z lenistwem. Poza tym koniecznie i zawsze musi być w centrum zainteresowania. :lol:[/quote] To oczywiste, w końcu, w moim odczuciu, jest najpiękniejsza:loveu: Może ma w sobie coś z charta? One mają w sobie wiele kocich cech, są przepiękne, dumne, niezależne i egoistyczne. A Nika to jak mini wilczarz, tylko umaszczenie inne.
  8. Jaka zrelaksowana! Zasłużyła sobie na taką wspaniałą panią:loveu:
  9. Mina Gabiszona powala, suuper! Ten wytrzeszcz oczu jest niesamowity:loveu: A Nikunia to anioł cierpliwości, o:)
  10. Co u Vivuni? Mam nadzieję, że wszystko między nią a Karmelkiem w porządku. Pidżej, jesteś wspaniała, dziękujemy Ci za kąt dla suni:loveu:
  11. No tak, gdzie się nie ruszę tam czuję niekastrowane kocury. I jak to wszystko ogarnąć? :( Przecież się nie rozdziesięcioimy, a wszystko wskazuje na to, że powinniśmy:oops: Idę na miau adopcje. Aaa, i wykonałam dziś dla Czarusia moją pierwszą w życiu aukcję allegro;) Poza tym, że jest beznadziejnie nieprofesjonalna (nie umiem zrobić akapitów, wciśnięcie klawisza enter nie pomogło) to muszę zapłacić 65 groszy i nie wiem w jaki sposób to zrobić:lol: Przelewem? Wyśmieją mnie w banku... Wesołych Świąt, kochani!
  12. Gratulacje:lol: Jak zwykle robota na medal :thumbs: Ja coś nie mam dobrej ręki do adopcji, gdzie zawsze robisz ogłoszenia, na których portalach? Zamieściłam na ale.gratce, e-ofertach, stronie "Mojego Psa" i jeszcze gdzieś...
  13. Vivuniu, kochanie, życzę Ci Wesołych Świąt i szybciutko własnego domku! Mam nadzieję, że już zawsze będziesz szczęśliwa...
  14. Załamka i tragedia, w życiu bym się po niej nie spodziewała:( Może ta agresja to lęk przed gwałtem czy cuś:oops: Nie wiem czy suki wyczuwają kastratów i jak rozumują. Co będzie dalej? Czy Vivunia może wrócić do kliniki? Skoro panie tak za nią rozpaczały może zgodzą się przyjąć ją z powrotem:shake:
  15. O masz, no tego to bym się w życiu nie spodziewała:-? Vivunia? Ten skarb, ten aniołeczek? Może w lecznicy nie mogli się z nią rozstać i nam sunię podmienili?
  16. Cóż, ja otworzywszy oczy rano byłam pewna, że nadal śnię:roll: Czarek Pazura zrzucił z półki wiszącej nad biurkiem dwa bujnie rozrośnięte doniczkowe kwiaty - oba wylądowały na moim łóżku. Czekam teraz aż mama się obudzi i będę mogła odkurzyć, więcej ziemi mam na kołdrze niż jej w doniczkach pozostało:diabloti: A najdziwniejsze, że nic nie poczułam?
  17. Gdzie nie wejdziesz - same nieszczęścia. Ja już nie mogę.
  18. [quote name='hop!']Gabiszon i Joko po kąpieli... [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/2641/joko188wu6.jpg[/IMG] [/quote] No, nie mogę:lol::lol: Ten wzrok mówi "Za to, co mi zrobiłaś, umrzesz we śnie!":diabloti:
  19. Ja jak do tej pory zamieściłam ogłoszenia tylko w necie. Dziś po długich bojach udało mi się stworzyć ogłoszenie papierowe (choć dalej nie mogę zrobić tych zrywanych karteczek z numerem, brakuje mi opcji w wordzie). Wydrukuję je jutro w pracy, a potem porozwieszam. Kurde, przywiązałam się, jakoś mi się teraz nie spieszy z oddawaniem Czarka Pazury:oops: Ale zostać nie może...
  20. Super bannerek:) Wkleję jak tylko zwolni mi się miejsce.
  21. Ja na pewno wpłacę w kwietniu, tylko jeszcze nie wiem ile.
  22. Nikt tu nie wchodzi! A sytuacja dramatyczna!!:placz:
  23. Kochana Vivuniu co u Ciebie słychać? Poproś którąś z ciotek żeby wygłaskała Cię w moim imieniu. Kocham Cię malutka.
×
×
  • Create New...