-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Rewelacja! :multi: Chociaż to jedno zmartwienie odpadnie, dzięki Ci, Olu, za sms:loveu: A ten Pan Nowy Domek to jakiś klient lecznicy czy ktoś z personelu? Mam nadzieję, że sunia wyrośnie na małego aniołka, jak jej mamusia. A może Pan Nowy Domek zechce już łożyć na utrzymanie szczeniaczka?:cool3: Tzn. na dzień dzisiejszy - na odpowiednią karmę dla Vivuni... -
Na allegro jest jeden obserwator. Elu, pisał ktoś, dzwonił, interesował się?
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Albo zapsienio- zakocenio - zamyszoskoczkowani;) -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Tragedia i koniec świata:placz: Na szczęście teraz zaczyna się okres Matki Boskiej Pieniężnej:oops: -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli:oops: Śliczna malutka, jak jakiś bullek wygląda:loveu: -
[quote name='brazowa1'] tzn?kazda jest inna.Ja tez nie odrozniam jednego czarno-bialego od drugiego,a juz czarne koty to dla mnie czarna magia. [/quote] Ciociu brazowa, ja miałam na myśli kotki torbowe:) Zdjęcia wklejcie, chętnie obejrzymy:)
-
A one wszystkie takie same te kotki czy różnorodne? Co wam powiem, to wam powiem, ale uwielbiam sterylki:loveu:
-
Miałam pierwsze zapytanie z allegro, podałam Eli adres e-mail. Może coś się z tego wykluje?
-
Piękne te Puckowe torby i marzy mi się taka z kotem. Jak na złość czeka mnie ciężki kwiecień, ale może w maju ciocia Pucka coś dla mnie wyszyje?:oops:
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
[quote name='pidzej'] Aleksandra a o jakich cenach myślisz? ja niestety nie dołożę kompletnie nic. szczeniak niby szybko znajdzie dom, ale musi być chyba z mamą parę tygodni?[/quote] Z tego co wiem - co najmniej 6 tygodni. Czy sunia była szczepiona w lecznicy nie wiem, chyba nie, ciągle walczyli z sutkami. A w to, że poprzedni właściciel ją szczepił śmiem wątpić:shake: Będzie dobrze...:oops: -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Domki, brać i kochać Fantusię! Bo jak się zdenerwuję...:mad: -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Nie ma sprawy:) Daj znać, co z Czarnulkiem, trzymam kciuki! -
Nie mogę oderwać od niego oczu, jaki to piękny pies! Uwielbiam wielkopsy, zwłaszcza takie szaro-bure, nie rzucające się w oczy:oops: Chociaż Borysek akurat się rzuca - to jego orzechowe, mądre spojrzenie... ach...:loveu:
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Też myślę, że hotelik to nie takie złe wyjście:shake: Szczeniusia powinna szybko znaleźć domek, ludzie lubią brać maluchy, nie pojmuję dlaczego, tyle z nimi roboty. A jaka ona jest? Cała czarna jak mamusia? -
[quote name='amelka0']Lemoniadko,Amelka jest tylko rzadko bo nie ma dostepu do netu.Guciu ma sie bardzo dobrze,jest radosny,zwawy,szczęśliwy:lol:[/quote] :multi::multi: Amelko!! Brakowało mi Ciebie, kochana, cieszę się że czasem tu jeszcze zaglądasz:calus: :lol: A że Gucio ma się dobrze w to nie wątpię, niby jak miałby się mieć w domku znalezionym przez Ciebie? Szkoda, że to tylko tymczasowy, ale wierzę, że los się w końcu do niego uśmiechnie!
-
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Wolontariuszki z Palucha jakie udało mi się odnaleźć: justynaz87, magdyska25, zonia i jeszcze nie jestem pewna, ale chyba APSA tam zagląda Biedny, śliczny Czarnulek, na pewno wszystko jest w porządku, na pewno! -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
A jak pozostałe kociaki w schronisku? Trzymają się mniej lub więcej dzielnie czy też panuje pomór? :( Nie chcę myśleć co odczuwali weci, którzy dwoili się i troili, robili wszystko żeby pomóc, a tu jeden za drugim wszystkie koty odchodziły im na rękach... Borysek musi żyć, musi - dla wszystkich ludzi którym na tej siódemce zależało! -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Cuda na kiju po prostu. Jak się dowiedziałam od Oli szczęka mi do samej ziemi opadła:0 Nie znam się na porodach u suk, ale chyba przeważnie jest tak, że jedno szczenię jest mniejsze i słabsze od pozostałych. Może tak było w tym przypadku? Może ten maluszek był jakiś "niedorobiony" (przepraszam za paskudne określenie:oops:) i urodził się później? Mam nadzieję, że te antybiotyki nie zaszkodzą malutkiej:shake: Pilnie potrzebny tymczas!!!!!! Też coś dorzucę finansowo, ile będę mogła. Błagamy, pozostanie w lecznicy jest dla mamy i córci bardzo niebezpieczne!!!! -
Aj waj! Nie wiem dlaczego, ale to najpiękniejsze zdjęcie wyszło na aukcji malutkie:oops: Macie linka, kobietki: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=337961760[/url] Jak mówiłam - pełen nieprofesjonalizm, ale myślę, że i tak podziała:evil_lol: Trzymam kciuki!
-
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Jaki on jest śliczny... -
Ok, tylko że ja będę wieczorkiem, teraz idę na zakupy, a potem zabieram mojego Mocusia na spacer. Musimy się kiedyś spotkać, dam Ci pen drive'a i zrzucisz mi tamte fotki, ok? Jeśli sie bardzo postaramy i Krecia znajdzie domek na 6, to może uniesiemy nasze głowy w całości:oops:
-
[quote name='Agnie Koty']Najpaskudniejsze jest to, ze nie ma Kreci jeszcze na Miau adopcje! Niby jest napisane, ze czeka się 1-5 dni na zamieszczenie ogłoszenia ale ja niecierpliwa jestem.:oops: Co z tym Allegro? Lemuś, byś wysmażyła może... Mogę się dorzucić bo jakieś opłaty chyba są z tego tytułu.[/quote] Ja za allegro Czarusiowe mam do zapłaty 0,65zł, to raz;) A dwa - ja do tej pory wiszę Ci 10 zeta za ten transport do Strykowa co to w końcu do skutku nie doszedł:oops: Mogę wysmażyć, tylko potrzebuję namiary na Elę i jakiś tekst niedługi. Ja dziś nie mam weny:oops:
-
Dwie ofiary ludzkiego okrucieństwa-Tofik i szczeniak Amik/ mają domy!
Lemoniada replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Cudny Tofik! Jaka uśmiechnięta ta mordka na Twoim avatarku:loveu: Miał chłopak szczęście. Czekamy na info a Amiku, musiał pójść do naprawdę dobrych ludzi, skoro nie zraziła ich jego nieufnosć:) -
młody, piękny KOT ma już dom stały!!!!!!!:):):):):)
Lemoniada replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Zaraz prześlę, ale czy aktualne to ja naprawdę nie wiem:oops: Wczoraj dzwonił do mnie jakiś pan w sprawie czarnego kocurka, którego wydałam do adopcji. Proponowałam mu waszego, ale uparł się, że chce czarnego. Jeśli napiszesz jakiś niedługi tekst zrobię kotuszkowi allegro, ale takie nieprofesjonalne, nie potrafię zrobić akapitów i kolorowych czcionek. -
Dwie ofiary ludzkiego okrucieństwa-Tofik i szczeniak Amik/ mają domy!
Lemoniada replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
O matuchno, zapomniałam zupełnie o tych szczeniorkach:oops: Fantastyczne wieści, a fotki będą?:multi: Któryś był chyba dzikawy, dobrze pamiętam?