-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Jako pierwsza odwiedzam dziś Vivunię:) Ola, ona miała ździebko naderwaną dolną powiekę u lewego oczka, zagoiło się to już? -
młody, piękny KOT ma już dom stały!!!!!!!:):):):):)
Lemoniada replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Ja myślę, że warto. Nawet jeśli dziś powie, że nie, to jutro kotek, przykładowo, nasika jej w kącie i zgodzi się bez szemrania. W razie gdyby znalazł się DS można powiedzieć, że "dziś nie mogę umówić się na odbiór, bo..." i podać jakiś wiarygodny powód. Mama nie zgodzi się nawet na jednodniowe/ parogodzinne przetrzymanie? -
Wolę kotki 'sjamskie':diabloti:
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Aj, ja gapa i tyle... :oops:[/quote] Przy takiej ilości footer jaką masz Ty, Nerisku, to ja bym nie pamiętała jak się nazywam:lol: -
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Masz babo placek:( Ciotki z Ostródy, umówcie się z aisaK w sprawie Derusi, plisss:modla: -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Nie może, bo wątek założyła na jej prośbę Gamoń. Dobry pomysł z umieszczeniem zdjęć w pierwszym poście. -
Pomysł świetny, ale nie spodobała mi się forma ogłoszenia. Bardzo ciężko się czyta bez akapitów i pogrubionych czcionek. Jeśli ktoś nad tym popracuje (ja się nie zgłaszam na ochotnika, z allegro jestem jeszcze laikiem) będzie naprawdę super informacja. Lapso - śmiech na sali... Ja ostatnio na tablicy ogłoszeniowej w hipermarkecie znalazłam informację o owczarkach haskich:-? A na allegro był kot "rasy i maści szeklerskiej" - chodziło o szylkretkę.
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Pulpet jest niesamowity:loveu: I wcale nie wygląda wielkościowo na yorka, ale może tak mi się zdaje, nie widziałam:oops: Lavinio, ale zrobisz następnym razem fotkę Vivuni? To moja ulubienica... -
Przeczytałam czas temu część postów w wątku, pokiwałam głową i dalej zamierzam kastrować co mi wpadnie w ręce, a [B]ewidentnie[/B] wygląda na dzikie, chore, zaniedbane czy bezdomne. Co to? Przez jeden topik mamy nagle zrujnować to o co dogo i miau walczą latami? Mamy zacząć bać się kastrować? Nie popadajmy w paranoję.... Tamta sytuacja jest nieco inna od tej, bo ten konkretny mops siedzi w schronisku, a niektóre schrony sterylizują swoich podopiecznych i nie można się temu dziwić. Nawiasem mówiąc mopsik wygląda na zadbanego, jak dawno temu trafił do schroniska? Może ktoś go szuka, mam nadzieję.
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Vivunię i zabieram na spacerek:painting: -
Ludziom nie ufam, ale maupom i owszem;) Dobrze byłoby faktycznie najpierw go chwilkę przetymczasować i pozbawić klejnotów. A te telefony sensowne jakieś?
-
Coś podobnego. On się zgubił czy został porzucony? A nie można go wykastrować już w schronisku? Nie ufałabym ludziom:oops:
-
[quote name='Vitka'] Oglądałam filmiki Niki ze spacerku :-( Jaka ona bidulka strachliwa...[/quote] Też oglądałam, prawda, jeszcze dużo czasu minie zanim łagodność i spokój ją z tego wyleczą... A hop! ma na filmikach rewelacyjny głosik:lol:
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
A zdjęć nie masz? Chciałam zobaczyć ten mrówkojadzi pyszczek:cool3: -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Czy Brutusek już grzeje doopkę we własnym domku? -
Ciotko nie kracz, bo jeszcze się zdziwisz;) Jak mi ktoś powie, w jaki sposób na allegro zrobić akapity, pogrubienia i kolorowe czcionki, to zrobię. Na razie umiem tylko takie zupełnie prymitywne - coś na kształt postów na dogo. Mimo, że używam klawisza enter, nie robią się odstępy miedzy wierszami, nie wiem dlaczego, informatyka to nie moja działka:oops:
-
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Lemoniada replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']no dobra, mija druga doba a zwrotu nie ma :cool3: oczywiście żartuję, bo nie spodziewałam się zwrotu :lol: ale ponieważ charakterek Iwcia ma.... no... MA CHarrrakerek, to naprawde trochę się bałam o kota. Iwcia - od wczoraj Kropka (TO MA Być TA i KROPKA!!!) została moją sąsiadką. Mieszka jakies 50 m od mojego domu. Sąsiedzi do tej pory mieli 2 owczarki poniemieckie, które zeszły w odstępie paru miesięcy... ze starości. Iwa będzie tam rozpieszczanym kanapowcem. A ja będę mieć dodatkową robotę, bo na czas wyjazdów Profesorostwa będą sie zajmować Iwą i kocicą :roll: [/quote] Śpiące królewny:p -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Pidzej, jeśli chodzi o schronisko to faktycznie nie. Ja i zasadzkas dużo pracujemy, mamy szkoły, a schronisko otwarte jest do 16, nie mamy kiedy tam podjechać. Działamy inaczej, w miarę naszych możliwości - Vivunia na przykład została przeze mnie zgarnięta ze skierniewickiego dworca, gdzie leżała trzy dni w bardzo ciężkim stanie. Latam po piwnicach i sterylizuję dziczki, zasadzkas również przygarniała jakieś wałęsające się psiaki. Robimy tyle ile możemy, tyle że w godzinach nam pasujących, co schronisko już, niestety, wyklucza:shake: -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
A nick na dogo ta pani podała? -
[quote name='dorota1']To fajne i zabawne, że zaczynamy się na ulicy rozpoznawać po psach:lol:[/quote] Dorotko, ja tak właśnie mam!:lol: Czasami dziwię się moim kolegom z pracy - wyjrzą przez okno na parking przed firmą, rzucą okiem na samochody i już wiedzą, kto jest, a kogo nie ma. Dla mnie każde jedno auto jest takie samo - ma 4 koła i karoserię;) Ale za to znajomych na ulicy rozpoznaję po psach na pół kilometra, na długo przed tym zanim się do siebie zbliżymy. Samego człowieka zauważam dopiero gdy powie mi 'cześć':evil_lol:
-
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Lemoniada replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']a to jeszcze jedno na deser: Brunek robi za konika :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6443/mopa2hd1.jpg[/IMG][/URL][/quote] O rany, niesamowite! Brunonek jest urzekający:loveu: