Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Jako pierwsza odwiedzam dziś Vivunię:) Ola, ona miała ździebko naderwaną dolną powiekę u lewego oczka, zagoiło się to już?
  2. Ja myślę, że warto. Nawet jeśli dziś powie, że nie, to jutro kotek, przykładowo, nasika jej w kącie i zgodzi się bez szemrania. W razie gdyby znalazł się DS można powiedzieć, że "dziś nie mogę umówić się na odbiór, bo..." i podać jakiś wiarygodny powód. Mama nie zgodzi się nawet na jednodniowe/ parogodzinne przetrzymanie?
  3. Wolę kotki 'sjamskie':diabloti:
  4. [quote name='Neris']Aj, ja gapa i tyle... :oops:[/quote] Przy takiej ilości footer jaką masz Ty, Nerisku, to ja bym nie pamiętała jak się nazywam:lol:
  5. Masz babo placek:( Ciotki z Ostródy, umówcie się z aisaK w sprawie Derusi, plisss:modla:
  6. Nie może, bo wątek założyła na jej prośbę Gamoń. Dobry pomysł z umieszczeniem zdjęć w pierwszym poście.
  7. Pomysł świetny, ale nie spodobała mi się forma ogłoszenia. Bardzo ciężko się czyta bez akapitów i pogrubionych czcionek. Jeśli ktoś nad tym popracuje (ja się nie zgłaszam na ochotnika, z allegro jestem jeszcze laikiem) będzie naprawdę super informacja. Lapso - śmiech na sali... Ja ostatnio na tablicy ogłoszeniowej w hipermarkecie znalazłam informację o owczarkach haskich:-? A na allegro był kot "rasy i maści szeklerskiej" - chodziło o szylkretkę.
  8. Pulpet jest niesamowity:loveu: I wcale nie wygląda wielkościowo na yorka, ale może tak mi się zdaje, nie widziałam:oops: Lavinio, ale zrobisz następnym razem fotkę Vivuni? To moja ulubienica...
  9. Przeczytałam czas temu część postów w wątku, pokiwałam głową i dalej zamierzam kastrować co mi wpadnie w ręce, a [B]ewidentnie[/B] wygląda na dzikie, chore, zaniedbane czy bezdomne. Co to? Przez jeden topik mamy nagle zrujnować to o co dogo i miau walczą latami? Mamy zacząć bać się kastrować? Nie popadajmy w paranoję.... Tamta sytuacja jest nieco inna od tej, bo ten konkretny mops siedzi w schronisku, a niektóre schrony sterylizują swoich podopiecznych i nie można się temu dziwić. Nawiasem mówiąc mopsik wygląda na zadbanego, jak dawno temu trafił do schroniska? Może ktoś go szuka, mam nadzieję.
  10. Podnoszę Vivunię i zabieram na spacerek:painting:
  11. Ludziom nie ufam, ale maupom i owszem;) Dobrze byłoby faktycznie najpierw go chwilkę przetymczasować i pozbawić klejnotów. A te telefony sensowne jakieś?
  12. Coś podobnego. On się zgubił czy został porzucony? A nie można go wykastrować już w schronisku? Nie ufałabym ludziom:oops:
  13. [quote name='brazowa1'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/187/fbf0c27c469b72ad.jpg[/IMG][/URL][/quote] Po raz pierwszy widzę takie łapki u psa:crazyeye: To jest CUDO!
  14. Ależ ta sunia ma pod wiatr:( Czy psy z chorymi stawami też potrzebują specjalistycznej karmy, jak np. nerkowe albo alergiczne?
  15. [quote name='Vitka'] Oglądałam filmiki Niki ze spacerku :-( Jaka ona bidulka strachliwa...[/quote] Też oglądałam, prawda, jeszcze dużo czasu minie zanim łagodność i spokój ją z tego wyleczą... A hop! ma na filmikach rewelacyjny głosik:lol:
  16. A zdjęć nie masz? Chciałam zobaczyć ten mrówkojadzi pyszczek:cool3:
  17. I robicie bardzo, bardzo dużo, jestem pełna podziwu, dziewczyny :) Szkoda, że nici ze spaceru. Tak sobie pomyślałam, że może zdjęcia na zielonej trawce pomogłyby Kolejareczce znaleźć wymarzony domek? Dla mnie jest prześliczna, ale nie oszukujmy się, za bardzo w oczy to ona się nie rzuca:sad:
  18. Czy Brutusek już grzeje doopkę we własnym domku?
  19. Dianeczko, czy wolontariuszom wolno zabierać psy na spacer?
  20. Ciotko nie kracz, bo jeszcze się zdziwisz;) Jak mi ktoś powie, w jaki sposób na allegro zrobić akapity, pogrubienia i kolorowe czcionki, to zrobię. Na razie umiem tylko takie zupełnie prymitywne - coś na kształt postów na dogo. Mimo, że używam klawisza enter, nie robią się odstępy miedzy wierszami, nie wiem dlaczego, informatyka to nie moja działka:oops:
  21. [quote name='Camara']no dobra, mija druga doba a zwrotu nie ma :cool3: oczywiście żartuję, bo nie spodziewałam się zwrotu :lol: ale ponieważ charakterek Iwcia ma.... no... MA CHarrrakerek, to naprawde trochę się bałam o kota. Iwcia - od wczoraj Kropka (TO MA Być TA i KROPKA!!!) została moją sąsiadką. Mieszka jakies 50 m od mojego domu. Sąsiedzi do tej pory mieli 2 owczarki poniemieckie, które zeszły w odstępie paru miesięcy... ze starości. Iwa będzie tam rozpieszczanym kanapowcem. A ja będę mieć dodatkową robotę, bo na czas wyjazdów Profesorostwa będą sie zajmować Iwą i kocicą :roll: [/quote] Śpiące królewny:p
  22. Pidzej, jeśli chodzi o schronisko to faktycznie nie. Ja i zasadzkas dużo pracujemy, mamy szkoły, a schronisko otwarte jest do 16, nie mamy kiedy tam podjechać. Działamy inaczej, w miarę naszych możliwości - Vivunia na przykład została przeze mnie zgarnięta ze skierniewickiego dworca, gdzie leżała trzy dni w bardzo ciężkim stanie. Latam po piwnicach i sterylizuję dziczki, zasadzkas również przygarniała jakieś wałęsające się psiaki. Robimy tyle ile możemy, tyle że w godzinach nam pasujących, co schronisko już, niestety, wyklucza:shake:
  23. A nick na dogo ta pani podała?
  24. [quote name='dorota1']To fajne i zabawne, że zaczynamy się na ulicy rozpoznawać po psach:lol:[/quote] Dorotko, ja tak właśnie mam!:lol: Czasami dziwię się moim kolegom z pracy - wyjrzą przez okno na parking przed firmą, rzucą okiem na samochody i już wiedzą, kto jest, a kogo nie ma. Dla mnie każde jedno auto jest takie samo - ma 4 koła i karoserię;) Ale za to znajomych na ulicy rozpoznaję po psach na pół kilometra, na długo przed tym zanim się do siebie zbliżymy. Samego człowieka zauważam dopiero gdy powie mi 'cześć':evil_lol:
  25. [quote name='Camara']a to jeszcze jedno na deser: Brunek robi za konika :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6443/mopa2hd1.jpg[/IMG][/URL][/quote] O rany, niesamowite! Brunonek jest urzekający:loveu:
×
×
  • Create New...