Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Mam nadzieję, że pojechała po nowe szczęśliwe życie:oops:
  2. [quote name='Panca']sliczny pies :loveu:mam nadzieje ze bedzie mial farta i ktos go wypatrzy[/quote] Powiedziałabym, że farta to będzie miał przyszły właściciel Borysia:) Takiego psiego ochroniarza to i ja bym chciała, nikt by się nie odważył zaczepić nas na spacerze;)
  3. Skoro nawet pańcio nie poznał na fotce własnego psa, czuję się całkowicie rozgrzeszona. Już mi głupio było, że nieznajomych ludzi po ulicach ganiam i zaczepiam:lol: Jaszka jest piękny, a wiesz, Alesjo, że na Nikę w schronisku wołali Aszka?;) Nika to moja forumowa ulubienica, chyba mam następnego faworyta;)
  4. [quote name='EVA2406']Zdecydowanie się z Wami zgadzam i nie było wciskania. Opisałam tylko fakt. Zawsze mówię, że nie każdy musi lubić i mieć zwierzę. Tylko jak ich nie lubi to niech chociaż nie krzywdzi. To moje motto.[/quote] Bardzo słuszne motto! Brzmi podobnie jak przysięga Hipokratesa;)
  5. [quote name='przyjaciel_koni']Przepraszam cię, ale to faktycznie tak z głupia... Przecież ta biedota została skopana przez imbecyla, gdy była w ciąży !!!! Małe nie przeżyły, [U]Fruzia musiała mieć sterylkę !!!!![/U] Pozostał paraliż !!!! To wszystko jest w pierwszych postach...[/quote] Przepraszam cię, ale nie mam niezawodnej pamięci ani twardego dysku w miejscu mózgu. O niezliczonej ilości wolnego czasu na czytanie po raz dziesiąty tych samych wątków nie wspominając.
  6. Taka długonoga modelka - i nikt się nie interesuje?:crazyeye: Toż ona jest ładniejsza od każdej jednej Heidi Klum.
  7. Nic się nie dzieje, wszędzie zastój w adopcjach, a bied przybywa. Ja już mam chwilami dość:( Może wykasujemy hopki z tego wątku?
  8. Ale jest, żyje i ktoś się nim zajmuje! To też ważne:oops: Wspólnymi siłami znajdziemy mu dom, zobaczycie, dziewczyny.
  9. Ines, wspaniale!:multi: Jak to dobrze, że są na świecie ludzie o tak wielkich sercach jak Ty, coś czuję, że jeszcze nadejdzie czas i nasza kocinka stanie na wszystkie 4 łapki:loveu: Tak się spytam z głupia frant - czy Fruzia miała (np. przy okazji jakiejś operacji) robioną sterylkę? Bo nie wyobrażam sobie w jej stanie rujki albo czegoś więcej...
  10. [quote name='EVA2406']Też tak uważam. Alr problem w tym, że facet nie chce wogóle psa. Nie rozumiem, jak można mieć dom z ogrodem i nie mieć psa........... to jakieś chore chyba ;). A może to ja jestem :crazyeye:?[/quote] Gdzieś się spotkałam z powiedzeniem "Nie każdy człowiek powinien mieć psa, ale każdy pies powinien mieć swojego człowieka". Nic na siłę... Skoro pan nie chce psa, to znaczy, że nie chce i wie co robi. Lepiej im nie wciskać, bo potem może być bieda:shake: Skoro nie lubi psów i nie są mu do niczego potrzebne - dobrze, że nie bierze. Bo znam wiele przypadków, gdy postąpiono wręcz odwrotnie i ucierpiało zwierzę.
  11. Hop!, która to Ty?:razz: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7039/aszka5vd7.jpg[/IMG][/URL] Wstrętna oszukanico, dam ja Ci lat dzieści-parę!:mad: Ja tu dwie laski widzę.
  12. Może się jej córcia dała we znaki? I postanowiła wyrwać się choć na chwilę. Charakter może nie tyle się zmienia co dopiero ujawnia. Ja ją i tak zapamiętałam jako samą słodycz:loveu:
  13. [quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/7990/s5000396ks9.jpg[/IMG][/URL] Tu Syriusz na pierwszym planie...[/quote] Rewelacyjna fotka:lol: Super, że Twoje koty są tak przyjaźnie nastawione do innych. Ja po Czarusiu wiem, że nie mogę powiększyć kotostanu ani o pół tymczasa, moja Kropka-jedynaczka fatalnie to znosi:shake:
  14. Jak to nie zagląda - ja myślę o Vivuni cały czas!! Śliczna, czarna królewna, tęsknię za nią, ale nie mogę przygarnąć, no, nie mogę:oops:
  15. Mieszkam w Skierniewicach, pracuję w Grodzisku Mazowieckim, a w Warszawie studiuję;) Aczkolwiek i pracę w Wawie chętnie przyjmę:roll: Popatrz, popatrz, na Twoich fotkach Nikunia taka zrelaksowana, po minie od razu widać, że to pani domu i przywódczyni stada. Naprawdę ma w sobie jeszcze tyle lęku?:sad: Słowa dziewczyna nie użyłam w kontekście 'nastolatka' a 'młoda kobieta' bo to w zasadzie była młoda kobieta, tylko jakoś tak to głupio brzmi;) I przestań pisać głupstwa! Nie widziałam Cię nigdy na zdjęciu, ale jak to mówią "Młodość odeszła - uroda została'' i nie wątpię, że tak właśnie jest:cool3:
  16. A ja mam, Akuszko, alergię na dym papierosowy, i piwsko. Alkohol to zło!:shake: Kotusia jest prześliczna, tak czy inaczej, dobra robota Cioteczki:loveu:
  17. To ja się pośpiesznie dopisuję i idę doczytywać od początku. Kocham afgany, są takie piękne, moja ukochana rasa i skryte marzenie:oops:
  18. Jak mu dobrze z oczu patrzy, przepiękny, poczciwy pychol:loveu:
  19. [quote name='akucha']Ale ładna czarnuszka. Ale imię ma trudne do zapamiętania... Będziemy ją wystawiać?[/quote] Dla mnie tam łatwe, to nazwa zespołu metalowego, a ja w takich gustuję:ylsuper:
  20. Ale mnie dziś spotkała zabawna sytuacja, a raczej ja ją spowodowałam. Już myślałam, że będę miała okazję poznać osobiście hop! i Nikę;) Szłam akurat przejściem podziemnym na Śródmieściu, kiedy nagle zobaczyłam dziewczynę z dużym jasnym szorściakiem w kagańcu - na pierwszy rzut oka wyglądał identycznie jak Nika! Dogoniłam właścicielkę i pytam: "Przepraszam, czy to Nika?" Okazało się jednak, że to był pies i to też z dogomanii;) A żeby było śmieszniej miał na imię Jaszko - skojarzyło mi się zaraz z Aszką:lol: Przy dokładniejszym przyjrzeniu się faktycznie widać było różnicę, miał o wiele dłuższą sierść i ciemniejszy grzbiet. Ale uszy i w ogóle sylwetka niemal identyczne! Może to sobowtóry??
  21. Moja śliczna suniu, jak tam, Ci dzionek mija?:loveu:
  22. [quote name='zdrojka']Co to było?!? Kalendarz Goździkowej? :diabloti: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4571/joko562mh8.jpg[/IMG][/quote] Może terminarz z zapisanymi wizytami u weta;)
  23. [quote name='Agnie Koty']czyli Pulpecik jedną nóżką w domku.....[/quote] Trafnie ujęte:lol:
  24. Jak to?? Z Synkiem niedobrze?? :crazyeye: O Boże, zaglądałam kiedyś na ten wątek, ta psina ma tak urzekająco łagodne spojrzenie, Nerisku, trzymajcie się!
  25. A jak! Drzwi wejściowe obstawione, a pokoje na widoku. Czujne psy, nawet we śnie, nic im nie umknie;)
×
×
  • Create New...