Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. ooo i czarny sie załapał,super stado,pozdrówka:multi::multi::multi::loveu:
  2. Śliczne ptice,gratulacje cierpliwości ,opłacało się;):loveu:
  3. [quote name='Magda.P'][B][COLOR=blue]Filmik z wczoraj[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Dość długo się ładuje, ale to ponad 70MB[/COLOR][/B] :diabloti: [URL]http://www.esnips.com/doc/3b329e74-2442-43fe-a516-c5d9f6ea6e72/Deli[/URL][/quote] Są szanse wrzucić to na youtube??? Za diabła mi się nie otwiera to:shake::placz::placz::diabloti:
  4. To wypoczywaj Ewa, M&T nie bo aussie to australian shepherd, a kelpie to kelpie:lol:
  5. Nie wiedziałam,że Ty taka zapalona wędkarka;):evil_lol:, a zdjęcie boćka świetne:multi:
  6. [quote name='Bzikowa']małe kelpie Mokki ? :razz::loveu: [SIZE=1]wiesz, na paru innych forach bywam i gdzieś ktoś już to zdradził :lol:[/SIZE][/quote] Cwaniara,ja bez odwiedzania for zgadłam jak mała w Krakowie zlukałam ;):eviltong:
  7. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/100_4911.jpg[/url]
  8. Dzięki :lol:cudna jest:loveu::loveu:
  9. nie odpowiem dopuki Bzikowa nie napisze co wymyśliła bo nie chcę jej podpowiadać
  10. Dopiero na fotach widać jak już ciemno było:roll:, filmik wrzucać jak najbardziej czekam niecierpliwie:multi::multi::multi:
  11. Toż to czysta pornografia:diabloti:,nie masz stojącej małej bez dodatku Delika:razz::mad::lol::evil_lol: [url]http://img103.imageshack.us/img103/3687/obraz117hh4.jpg[/url] Wiesz to napisz Aniu ciekawe czy zgadłaś?:cool3::cool3:
  12. [quote name='Marta&Karmen']co to za rasa ten czekoladowy szczeniak ze stojącymi uszami??[/quote] To przyszła gwiazda agility,import z Czech,sunia rasy Kelpie:loveu::loveu::loveu: należy do jednej z naszych trenerek,dziś dopiero co miziałam to małe cudo:loveu::loveu:na treningu. Fotka następna z czarną krótkowłosą sunią to mix Monia należąca do tej samej osoby co Bambi(kelpie):multi:
  13. Kociambry:loveu::loveu::loveu:, Ramzio:multi::multi: A owoców juz niet? miały być jeszcze z Moskwy?
  14. [quote name='yuli_']A to widziała [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10401585&postcount=729[/URL] ?[/quote] Nie dzięki tylko chyba zanim wykorzystam foty to siebie wytnę strasznie w tej kiecce wyszłam , bedę go na stojąco pokazywać,albo jak kleknę to na oba kolana,inaczej tragedia ale dzięki:multi::multi::multi:
  15. A będziesz w Cavano jeszcze?? Przepraszam ,że nie wysłałam tego cholernego maila,ciągle zapominam:oops:napisać, ale o Was nie zapominam:lol::lol::loveu:
  16. Dobre! Wtedy to go jeszcze W OGÓLE N I E czesałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. A mudika nikt nie ma? Nie starczy,jeszcze !
  18. Mogę ukrasc i podesłać mojej hodowczyni fotę z wyboru BOB w maliniakach,będzie szczęśliwa z takiej pamiątki,tym bardziej,że wzięła rasę.
  19. Znam Gafi,widziałam ją na drugi dzień jak ją Aga z Palucha przywiozła,cudna jest:loveu::loveu:
  20. Witamy,witamy!:multi::multi: Szyji to on nadal nie ma,ale jaki on łysy Alesja był!:crazyeye::crazyeye:
  21. Nie mordercy tylko,konkurs kto ma większe zęby,Tajga chyba wygrała:evil_lol::evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/304/084266ad40002a78.jpg[/url]
  22. [quote name='Bzikowa']To jest szczeniaczek który przyszedł się socjalizować z... eee.. nie pamiętam imienia właścicielki :oops: ale już kiedyś u nas była chyba... z taką borderką i kundelką. Tak mi świta , że to ona bo coś opowiadała o tej borderce ale głowy nie dam.[/quote] Z Milki mała błękitno biała borderką od Ewy z NNL??? Jeśli tak to Aga była wtedy z płową sunią Figą(załatwioną przez "wetów"). To to jest Gafi sunia z Palucha,ale to nie szczenię. Mówiła czy jeszcze przyjdzie???
  23. co to za czekoladka??? http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/DSC_4350.jpg
  24. Będziemy trzymać,gratulacje!:multi::multi::multi:
  25. Tyż pytanie,dawaj fotki Beatko!!!!:multi::multi::multi::loveu:
×
×
  • Create New...