-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
A one ciągle gadają i gadają,ale nuuuuudyyyy:evil_lol::evil_lol: [url]http://img503.imageshack.us/img503/1677/resizeofimg5575af0.jpg[/url]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Pijący wąż wymiata!!!!:multi::multi::multi::multi: -
O Bożżę Klaudia jestem z Tobą i Miką całym sercem,trzymaj się,bądźcie dzielne:calus::calus::calus:
-
Dzięki za rady, pierwszy raz robiłam kerry. Wcześniej szukałam w necie na ten temat. to co znalazłam po angielsku nie do końca udało mi sie zrozumiec, było cos o kącikach warg i oczu, ale tyle tych kącików było,że sie pogubic można:evil_lol::evil_lol: Jeszcze raz dzięki:loveu::loveu: A pies tyle wiem,że z Torunia(dopytam więcej jak sie ponownie zapisze).
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Delik kocha strefówki, a zwłaszcza kładkę(sam się na nią bywa,że właduje:diabloti:) -
[quote name='Ilka21']no to widzisz,każdy mówi co innego...mnie uczono co by kilka razy przeciagnąć coat'em:roll: a jak z innymi rasami do trymowania?Nie używasz wogóle czy tylko do westów nie uzywasz?[/quote] Użyłam go raz kiedy trymowałam sznaucerkę mini do golasa. Miała zbyt dużo podszerstka. Przeczesałam kingiem a potem skubałam palcami + puder.
-
[quote name='Ilka21']no ale przecież coat kinga też używasz przed trymowaniem "nożykiem" czy tym czysto ręcznym, i wtedy z grubsza też wychodzi martwy wos - no mnie bynajmniej tak uczono[/quote] Ja go nie używam ,rozczesuję kołtuny i skubię ręcznie lub z nożykiem jak juz mi palce siądą, dodatkowo używam nożyczek i degażowek , no i p;odgalam gdzie trzeba ale trymera hakowego czy coat kinga nie używam
-
[url]http://www.allegro.pl/item401963764_mastino_neapolitano_obejrzyj_tanio.html[/url] jak wyniszczona suka:shake::shake::shake::angryy::angryy::angryy::angryy:
-
[quote name='kaskaSz']ooo, a może u westa to się sprawdzi? Choć chyba lepiej kupić coat king :roll:[/quote] Żartujesz,Twój pies ma narastac podszerstkiem,a nie ma go miec usuwany a coat kingiem i tą "pilą" właśnie usuwa się podszerstek
-
Zdjęcia AAAAACH brak słów:loveu::loveu::loveu: wodna Lirka:loveu::loveu::loveu: Wymiana zdan o której pisałaś?:cool3::cool3: [url]http://images31.fotosik.pl/335/d80db25877376211.jpg[/url]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Pass bo w końcu sie nie wyśpie ,a jutro zaczynam prace godzine wcześniej Dobranoc! -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Dziś teraz czy dziś później?:cool3: Też miałam szczurzycę ,była przekochana i wyjątkowa, od maleńkości się nią zajmowałam na uczelni a po skończeniu doświadczenia wzięłam ją do domu,niestety nowotwór... a miała tylko 1,5 roku:placz::placz::placz: [`] Ogryzka -
Ty tam bywasz??? Może się tam umłówimy kiedyś, odwiedziłabym stare śmieci:eviltong::eviltong::cool3::evil_lol:
-
Te 3 mi się bardzo podobają:loveu::loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/255/4b74fbf52e82d17c.jpg[/url] [url]http://images34.fotosik.pl/327/ea50306f5e0b4f54.jpg[/url] [url]http://images28.fotosik.pl/256/3987febe1162dd68.jpg[/url]
-
Co za inteligent ło matkoooo:shake::shake::shake: to teraz musi mu nowy podszerstek wyrosnąć i chyba też bym okrywówki do końca nie ruszała . Musisz poczekać aż odbuduje włos.
-
Pełnia szczęścia:loveu::loveu::loveu: [url]http://images31.fotosik.pl/334/1a213f1dc56e03admed.jpg[/url]
-
[quote name='*hania']W przyszłości jeśli kerry miałby byc robiony na krótko to lepiej wychdzi w stylu airdalea niz ruska bo w tej chwili troszkę brak mu proporcji i w typie terriera nie przypomina. Pies ma przyzwoity kłak więc wróżę mu dobrą przyszłość :) Mudik skąd ty żeś kerraka wytrzasnęła przecież to rasa na wymarciu :crazyeye:[/quote] Wiesz Naniu ja mu naprawdę niewiele ścięłam,skupiłam się na szyii , głowie i poprawieniu nóg , futro miał tylko trochu odrośnięte, narośnie więcej to się pobawię w rzeźbienie:cool3::cool3:, a skąd no...:roll::roll:zadzwonił po prostu. Tyle wiem,że z hodowli w Toruniu.
-
Seminarium agility/clicker traning Trzyniec(granica czeska)
Mudik replied to Mudik's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
[quote name='Wafelek']Co do paszportów - nie sądzę, żeby coś specjalnego było wymagane, pewnie po prostu zwykłe aktualne szczepienia. Ja przyznaję że przez ten brak granic o tym nieszczęsnym paszporcie po prostu zapominam (żeby go wziąć) :oops: No bo mnie niepotrzebny, a o psie pamiętać - ot, przecież to wycieczka do sąsiedniego miasta... ;-) Od nas to ok.80 km, jedzie się z godzinę do półtorej, + czas na znalezienie tego na miejscu.[/quote] HmmDeli ma wsio aktualne,ale ja nie jestem za szczepieniem reszty poza wścieklizną co roku, więc Vic ma aktualną wściekliznę ale reszta minęła mu w lutym i nie zamierzam go faszerować w tym roku. Myślę,że się nie doczepią o ile będą sprawdzać cokolwiek( jak znam życie;)) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Russellka']Ale piękne foteczki! :loveu: A jakie piesy agilitowe! :evil_lol:[/quote] Witany dziewczyny! Paula zarazzajrzę:cool3: -
Seminarium agility/clicker traning Trzyniec(granica czeska)
Mudik replied to Mudik's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
[quote name='Wafelek']Well... Aries się jeszcze na kolanach zmieści, więc myślę że damy radę - będzie ciasno, ale jakoś się zmieścimy :-)[/quote] JUUUUPIIIII:multi::multi::multi::multi::multi::multi: już sie nie mogę doczekać,jutro załatwiam piesom paszporty(czy coś prócz wścieklizny potrzebne do Czech i ile się od Was jedzie na miejsce???? -
NIe ochowałam,bo byłam zaniata,a szczerze wolałam te bardziej klimatyczne ale fontanny sa gites dzięki:loveu::loveu::loveu:
-
Hmmm,zastanawiałam się czy wstawić,ale co tam wstawię i od razu kilka słów wyjaśnienia,nie wygląda jeszcze jak powinien bo mu odrasta futro po ścięciu na gładko na sznaucera(grzywa jeszcze trochę potrwa nim urośnie:shake:) [IMG]http://images30.fotosik.pl/254/30bd7efff5bd4f29.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/331/7e22485912f59aa9.jpg[/IMG] i jeszcze rudzielec:loveu::loveu: [IMG]http://images33.fotosik.pl/331/d44ccc63ea9e3a10.jpg[/IMG] [img]http://images31.fotosik.pl/330/97685d3ab415046b.jpg/[/img]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
By Magda P. [img]http://img182.imageshack.us/img182/6494/obraz1550by1.jpg[/img] [img]http://img178.imageshack.us/img178/2435/obraz1553ji3.jpg[/img] [img]http://img178.imageshack.us/img178/3590/obraz1561me2.jpg[/img] [img]http://img530.imageshack.us/img530/9467/obraz1578yx1.jpg[/img] [img]http://img530.imageshack.us/img530/9852/obraz1601vb4.jpg[/img] Dzięki Magda:lol::loveu::loveu::loveu: -
Seminarium agility/clicker traning Trzyniec(granica czeska)
Mudik replied to Mudik's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
[quote name='Wafelek']Pewnie - jak dojedziesz do Katowic, to na pewno w punto jakies miejsce sie znajdzie (choc to zalezy, na ile psow.... :))[/quote] One oba mogą siedziec w nogach, bylebym miała gdzie wcisnąć Vicową klatkę(jest płaska materiałowa) i mój plecak z namiotem. Już nawet znalazłam pks do Katowic i DOSTAŁAM WOLNE!!!!! JEeeeee:multi::multi::multi: To jak jedziemy????:loveu::loveu::loveu: