-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Mam jeszcze lepszy zaraz zgram na komp:lol::lol::lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Aniu już widziałaś czy jestem szybsza??:cool3::cool3: [url]http://pl.youtube.com/watch?v=PvVBa77A8uY[/url] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
No spory chłopak i śliczny :loveu::loveu::loveu: i mądry:lol::lol: -
[quote name='grrrond']super! zaraz tam zajrzę! Witam Cię Mudiku! Cieszę się z odwiedzin i mam nadzieję na następne! Kefirek jest z Nes Gwadiany (Olsztyn) ;)[/quote] Będziemy wpadać, a może się kiedyś nawet na treningu spotkamy:cool3:;):lol:
-
Swietne:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: biedny Gram,zabrali jego smrodek:placz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Brawo Tajdzioorek:multi::multi::multi::multi: Śliczne portreciki:loveu::loveu::loveu::loveu:, szkoda tylko ,ze Liruni nie ma:-(
-
Super,:multi:że z dziewczynkami lepiej, trzymam kciuki za badania i za biedną Naf coby wytrzymała to głodzenie do badania:lol::lol::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Bzikowa']Fajne filmiki ze świadomością zadu (widziałam oba bo mam Cię jako subskrypcję na jutubie) :razz: Tylko... jeśli on dopiero zaczyna się tego uczyć to wg mnie powinnaś klikać dużo częściej i mniej wymagać - klikać każde podniesienie tylnej łapy - jest kumaty więc szybciutko będzie robił postępy. I się na niego nie wkurzać! :eviltong: Moja krótkonożna kupa futra zaczynała od wchodzenia na książki, potem niskie pudełka aż w końcu doszliśmy do ściany ;) Może postaw Delimu na razie coś w tym guście a potem podnoś poprzeczkę ? ale i tak jest super , ćwiczenia na zad są bardzo przydatne![/quote] Wgrywa się 3 ostatni najlepszy(cwaniaro;-) ) My zaczynaliśmy od stponia na schodach. Nie moge klikać tylko jednej łapy bo takie wejście(na gzymsik-patrz pierwszy film to on świetnie umie) klikając teraz tylko jedną nogę kiedy umie wejść pokazuję mu ,że tyle wystarczy. jak mu za entuzjastycznie pochwalę jedna nogę to odpuszcza i złazi. A juz próbuje celowac łapami. Wydaje mi sie,że zaczyna za wcześnie tylna łapą szukać oparcia i jak nie znajduje to rezygnuje. A ja się nie wkurzam na niego mówiłam obojętnym tonem ,że ioszukuje i żeby się postarał bo umie. A ostro to goniłam Sikrę i Vica wpychające mi się w kadr:evil_lol::evil_lol: A ze strefek i rękawa tyż się bardzo cieszę, co tu kryć dumna z malca jestem ,dzięki Alesja:loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Od-Nowa']a czemu ma służyć włażenie na ściany? :hmmmm: ja tam się cieszę,że moje tego nie robią :evil_lol: jeszcze tam ich brakowało :diabloti:[/quote] to są tzw ćwiczenia na świadomosc zadu,psy często nie bardzo kumja ,że maja tylne łapy wiem brzmi głupio, ale te ćwiczenia pomagaja psu kontrolowac tylną częśc ciała. Są też świetne do rozciągnięcia psa przed biegiem. A my zrobiliśmy postępy i to jakie, za godzinkę wkleje filmik:cool3::cool3::cool3: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dobranoc![COLOR=White] + 10 znaków[/COLOR] -
To dorzuć jedno tulu ,tulu od ciotki Mudik a Sikurka śle całus w nochalek:loveu::loveu:
-
[quote name='Ewa3']hehe z Azuni jest taka mamuska;) zawsze wymyje Gina;) Ale Fama jest jeszcze lepsza bo wylize mu tyleczek, dzieki czemu maly sie załatwia:p kochane dziewczyny:loveu: a kiedy maluszek je, to wszystkie czekaja prz nim, bo na koniec tez dostaja troszke melczka:evil_lol:[/quote] Należy im się za pomoc:lol::lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']noo fajna z tego sztuczka :D tez musze zaczac :> a Vic lezy bez szyi nadal :)[/quote] Ale groźny avek, :look3::smhair2::nerwy::nerwy::scared: -
Kefir jest ślicznyyyy:loveu::loveu::loveu: To i my się meldujemy. A z jakiej hodowli jest Kefirek??:lol::lol:
-
Hej Bziki,gdzie foty z wakacyjnych wojaży, [COLOR=Silver]a do nas to się nie wpada,ł[/COLOR][COLOR=Silver]adnie,ładnie[/COLOR]:mad:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Russellka']Ale fajnie chodzi po ścianie! :loveu: Ja jestem parsonowa, ale jacki też lubię :evil_lol:Śliczniuchowy ten kolega :loveu:[/quote] Dzięki,to dopiero początki, ale cieszę się ,że zaczyna łapać;):multi: -
[quote name='Asiaczek']Hohoh, ile tu informacji! Wiedziałam, że Mudik ma dużo wiedzy na ten temat.:loveu: Pzdr.[/quote] :oops::oops: oj po prostu się orientuję w temacie ,dobrze?;)
-
Taaaaakie słodkie ,że zpadłam zemdlona, CUUUUUUDNEEEEE:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/Obraz494.jpg[/url]
-
Super filmik tylko wygląda jakby obiegał Cię z drugiej strony bo wybiega zamiast z lewej to z prawej. Ale fajnie łapie!:lol::lol: Kfiatek śłiczności:loveu::loveu:
-
Nie kuło w łapki?? [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0417.jpg[/url]
-
[quote name='Matusz']Węgrzy mieli swojego czasu w kadrze na m świata agility wyżła węgierskiego. ;)[/quote] I z tego co wiem nadal maja. A z "nie agilitowych ras" bardzo fajnie biegają: Jamnik Franc, rodezjan,goldeny (litwa i cavanowa KOka), wyżlica forumowej Renfri,gończa słowacka BIRA, gończa polska Una(te dwie ostatnie są super). a na pucharze ras na Węgrzech biegał nie jeden vizsla.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A ja już wiem o co chodzi, mudi ma głowę klinowatą prawie bez wcięcia między okiem a nosem na pysku. Między lewym okiem a nosem zrobiła się taka pół okrągła linia wypełnij ja tak by nie był to kąt a płynny lekki łuk, teraz jest prawie L a ma być lekki łuk taka parabola płaska, a co do zawodów myślę,że tak na stronie Darka(disc busters wszystko jest podane) Dobranoc! [url]http://pl.youtube.com/watch?v=pHjZXlQ9PAk[/url] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tak jakoś jego lewe wystaje na bok jakby łuk brwiowy mocno wystawał,trudno mi inaczej określić -
Super foty ,nie wiedziałam,że Loki tez po drzewach łazi:evil_lol::evil_lol:
-
Tiu [url]http://img381.imageshack.us/img381/1343/dscf2320ok5.jpg[/url] Buba czyli BELLA BLACK Sortis