-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
[quote name='Lenusicka']Wybieram się z moją seterką pociągiem do Radomia. Czy ktoś wie jak można stamtąd do Kozienic dojechac? Albo może ktoś się wybiera przez Radom i mógłby nas zgarnąć :eviltong:?[/quote] Ja się chętnie zabiorę z kimś z Warszawy(jedna osoba + dwa mało średnie psy:eviltong:), dokładam się do paliwka ,Pilneee! A co do Radomia, spod samego dworca powinny jeździć busy, jak nie stamtąd(dawno nie byłam ,nie pamietam) to spod Biedronki (jest tuż obok dworca pks-z którego jeżdżą pks-y do Kozienic),to zaraz obok dworca, zapytaj kogoś to Ci pokażą skąd.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='M&T']Ahaaa :) ale piękne są, naprawdę :loveu::loveu:[/quote] Na DCDC się zebrało 10 aussie a w porywach prawie 20 cia!:-o:-o:multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[B]Asiu [/B]to dwie doopki Sikrowa i Delikowa, [B]Od-Nowa[/B], [B]Marysia[/B], [B]M&T[/B] dzięli :lol::loveu::lol::loveu: [B]M&T[/B] nie te wszystkie piesy to tej osoby w tle o której pisze [B]Asiaczek[/B]:lol::evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/9/cf5418d305e0c1cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/274/d110fc9cc2e46647.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/9/f3ddfa9a18a9ec82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/274/42e932c4e7a3922c.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc! -
Wklejam jak prosiłaś choc Sonika prawie nie widać:oops::oops::oops:, mówiono mi ,że to tata Felki i Farika i dziadek Żelki więc i Jumy bo to jje brat tak??? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/274/d97c5b25fc8d80b2.jpg[/IMG][/URL]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
:loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/358/5e8512438a56f9d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/9/b8d6c0f56498e2f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/9/9cb030ccd53f82e0.jpg[/IMG][/URL] wiem,że nieostre,ale... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/358/9f252fdc2ccf5c5a.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/9/6b077de8958c40f9.jpg[/IMG][/URL] -
Przesłodkie:loveu::loveu::loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/272/228fd8cd0da68944.jpg[/url] Lira wchodziła do koni?:crazyeye: nie bałaś sie,że ją któryś kopytem poczęstuje?:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Betty oglądaj dalej:lol::lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/9/19d1ffb04eea6dab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/9/8074a4d6a962e43b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/30857b9a4c3c6328.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/9/5ffbd24e1dd6c272.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/9/20f5d2abe92f6ebd.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='ewka i haker']wybralam zdjecia i okaldke cos jeszcze mam tam napisac[/quote] Nie poprostu 12 zdjęc plus 13-te na okładkę wysyłasz na podany w informacji na górze powyżej zdjęc mail i tyle. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jeszcze jedno z Juną z treningu i zaczynamy wodne DCDCowe fotki:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/9/a1c3b3b68dad4ec0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/273/9cd80fe77ef8062e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/9/f660ca04079da89d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/359/c6270ca53b37f849.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/274/c9c97b8ad67b3fbe.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
:lol::lol::evil_lol:[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/9/9336b3d265a6247b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/9/a6858531c2d6d6cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/9/caed663753145323.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/9/6d1524387ba2f042.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/359/a462e2d4977583fd.jpg[/IMG][/URL] Muszę się pochwalić,że moje wszystkie 3 piesy dziś pięknie biegały a chłopcy wspaniale wysyłali do tuneli i obaj zmianę za psem w tunelu zrobili, ,jestem z nich baaardzo dumna:loveu::multi::multi: -
Dog Master aussikowe forum jest na phorum i też wyskakuje link z gwiazdkami:placz:
-
Sama słodycz, przecudna fotka:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img66.imageshack.us/img66/3808/miotd9ch6.jpg[/url] Gratulacje!:multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/9/cbfa6eec4b0af037.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/358/2fc8568876e957d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/9/120d3e6bade2241b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/9/3f7f1aff0ae81806.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/359/54fd4b2b5b96906c.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='dog_master']To od autora zalezy ;) Coz, jezeli jego strona jest zbanowana na Dogo, to coz zrobic ;][/quote] Czemu forum nie konkurencyjne(nie ogólne o psach,ale forum miłośników danej rasy w tym wypadku aussie), jest zbanowane czy zabronione na dogo?????
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Fotosik znów współpracuje więc daję, najpierw z treningu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/273/ed961e58f8d31ce9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/359/cf6e0f6ffd5e8bc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/359/eb806ac5b57e718a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/273/d9890ef63b3137ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/359/aa7db275f8bbb5c7.jpg[/IMG][/URL] -
To zdjęcie już widziałam , szkoda,że tych z borderowego nie mogę zobaczyć bo mam problem z zalogowaniem się tam:placz::placz::placz:
-
podaję za wikipedią [B]Spam[/B] – [COLOR=Red][B]niechciane[/B][/COLOR] wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Poczta_elektroniczna"]poczty elektronicznej[/URL] oraz w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Usenet"]Usenecie[/URL]. Część użytkowników doświadcza także spamu w komunikatorach (np. [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/ICQ"]ICQ[/URL] czy [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Gadu-Gadu"]Gadu-Gadu[/URL]). Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo. Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji komercyjnej o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. [B]Nie ma znaczenia[/B], jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie: [LIST=1] [*]Treść wiadomości jest [B][COLOR=Red]niezależna od tożsamości odbiorcy.[/COLOR][/B] [*][COLOR=Red][B]Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.[/B][/COLOR] [*]Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania [B][COLOR=Red]może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy[/COLOR][/B][/LIST]Moim zdaniem podanie linku do zdjęć których TU WSZYSCY OCZEKUJĄ I NA KTÓRE CZEKAJĄ tych założeń nie spełnia, więc sorry ale nijak to spamem nie jest
-
Witajcie,tęskniliśmy za Wami!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi:, śliczne fotki i jak dużo,super będzie co oglądać. A u nas zaczęlo się głosowanie na foty do mudikowego kalendarza, czas jest tylko do 12 go do północy, link u mnie na FB, Zapraszam!!:lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tola chyba też skoczyła setkę. Vic o mały włos skoczył by 80 cm:crazyeye::crazyeye:, leciutko musnął9troche techniki i dał by radę) i spadła jak już pies wylądował:placz::placz::placz: ale i tak super wynik, wszystkie inne psy były większe belgi ,aussiki,bc czy tym bardziej Sesil, on Vic ma tylko 44 cm, więc prawie dwukrotnie siebie przeskoczył, na zawodach ma 65 zazwyczaj więc to i tak więcej. -
Na aussie forum jest link do zdjęc. Wpiszcie w wyszukiwarkę aussie forum i tam szukajcie w watku frisbee&flyball strona 20 chyba.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ja tez mam fotki z wodowania Delika,zaraz wrzucę na fotosik. A na Gassowe też niecierpliwie czekam:lol::lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Magda szkoda:-(,Betty nie no co Ty na mudika, najmniejszy?:roll: M-ka 65 x 46 x 56 jakoś tak:roll::p:eviltong: -
ŚlicznA bo to dziewczynka:loveu:;)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Dzięki Ci dobra kobieto:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi: