-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Jakiej rasy jest Cid?? Zarąbisty torcik z czego? -
Bardzo mi przykro Ewo!:-(:-(:-(:-(:-( [`] [`] [`]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='M&T'][URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4239.jpg[/URL] czy to cudo z Delikiem to aussie? :loveu::loveu::loveu:[/quote] Tam na tej wspólnej focie psiaków są same aussiki. Wczoraj było 11 a popołudniu dojechały kolejne i maksymalna liczba to było...21!!!!:crazyeye::loveu::lol: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Szkoda, może innym razem jakoś na polach pocykacie mojego dyskowego świra:lol::cool3::evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzięki dziewczyny faktycznie przecież kiedy rozmawialiśmy o tym,że się po psach kojarzymy ,padło nie raz Magda od Mańka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, gapa ze mnie. [B]KaRa [/B]DZIĘKIIIII:loveu::loveu::loveu::lol: -
Błękitny psiak cudooooo:loveu::loveu::loveu:, super miejsce na wakacje! Gratulacje wczorajszego pudła na DCDC [COLOR=Silver]czemu się nie chwalisz?[/COLOR]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
My dziś nie braliśmy w niczym innym udziału, dziś były finały dla tych co wygrywali poprzednie eliminacje, ja jeszzcze nie umiem tak rzucać ,zeby myśleć o finałach. A inne wyniki pewnie niedługo będą na stronie discbustersów. Wiem ,że wczoraj chyba w klasie starters 3 miejsce zajęła Ola?:oops: z Mańkiem czyli sznaucerem mini bardzo podobnym do Hakera:lol::lol: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
A nie macie nic mojego(Beza cudna:loveu::loveu::loveu:, Baju tez jak zwykle,żeby się chłopiec nie poczuł nie doceniony;);)), bo widziałm,że coś tam Tz celował lufą w naszym kierunku;);):p:cool3: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
W telewizji mógł byc każdy , nawet jesli nie startował we freestyle. Vic o mały włos zaliczył by wysokośc 80 cm ,leciutko dotknąl tyczki i spadła jak już pies wylądował:placz:, ale jestem dumna z niego bo jak powiedział jacek Wszoła te psy i tak są super bo skaczą 2 razy lub więcej niż same mierzą wzrostu, to fakt. Trochę dopracowac technike i byłby w stanie spokojnie te 80 skoczyć, na niego to i tak dużo bo ma tylko 44 cm. Tylko kilka psów skoczyło 90, jeszcze mniej (2-3?:oops:) 100 a 110 tylko charcica borzojka Secilka mojej znajomej z klubu Agnieszki. 120 nie udało się nikomu, drugi był grenek Kłak z HoPsY,a 3, chyba ten on-ek? z Czech. 60 tyczek nie było a szkoda bo chciałam to zrobić z Sikrą:shake: [B]Gassira[/B] czekam na fotki ,nawet nie ostre, dzięki!:loveu::loveu::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Bzikowa']To nie startujecie już jutro w mini? Ale i tak gratki :loveu: To był jego debiut czy rok temu też startowaliście? No i chcemy fotek i filmików. A jak poszło reszcie naszych? Ela startowała z Hepką i z Deo, prawda? Wiesław i Lexus wygrali w czym?[/quote] Ela z Deo była jakiś czas na 2 pozycji, z Hepką podobnie jak ja z Vic-iem. Lexus wygrał Openy, a trenują od wiosny:crazyeye::crazyeye:. Ja żadnych fotek ani tym bardziej filmików nie mam, może jutro coś zrobię. Zdjęcia bedą jak fotografowie zaczną wklejac., może sie gdzieś załapiemy:roll::roll: W zeszłym roku był debiut,ale ja antytalent do rzutów z psem bo samej mi o niebo lepiej wychodzi(większośc rzutów za 3 linię albo między 2 a 3 cią a z psem:diabloti::placz::angryy: -
Cie choroba szkoda ,ze Cię nie będzie z małą błyskawicą Juną:-(:-(
-
Asiu świetne foty, zamawiam Vica z Kozienic!!!! A Bezik po trymowanku taki gładziutki ,śliczności!!!:loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Psu super mi kijowo. W pierwszej rannej rundzie nie wypalił mi sposób startowania z psem(zrywa się za wczesnie i nie widzi gdzie leci dysk), i się zdenerwowałam i wtedy źle rzucam. W drugiej było lepiej, a poza ringiem super łapał, zwłaszcza nowe dyski(hero) podpasowały nam obojgu. Jutro będę na 200 % ale tak po 12-13 bo chcę wystartowac w skoku wzwyż (o 14 planowane). Za to Vic załapał się na krótkie 2 minutowe wyjście na żywo dla TVN-u, poprosili o pokazanie z psem frizbowych sztuczek. Jak tylko Darek dostanie płytke każdemu kto pokazywał cos z psem wyśle kopię!!:multi::multi::multi: Ogólnie super strasznie mi sie podobała dziewczyna z posokiem(2-3 miejsce?:oops:) i zwycięzcy Wiesław&Lexus GENIALNI SĄ!!!:loveu::loveu::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4047.jpg[/IMG] Czym Betty czaszkami?:cool3::evil_lol: lecim dalej... [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4048.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4049.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4051.jpg[/IMG] Ale wgrałaś tylko część, a kiedy reszta???:cool3::diabloti::mad: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Chciałam delikatnie:roll::eviltong::lol::evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4039.jpg[/IMG] jeszcze czysty Gucio:evil_lol::evil_lol::cool3::lol: [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4041.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4042.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4043.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4045.jpg[/IMG] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nie miałam lenia tylko nie było mnie doma:evil_lol::evil_lol: [B]Betty[/B] Już wklejam. [B]M&T[/B] szkoda:-(:-(,[B] Olusia[/B] do zobaczenia w Kozienicach:lol:, [B]KaRa[/B] do jutra! [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4031.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4033.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4034.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4036.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4038.jpg[/IMG] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4022.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4023.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4025.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4026.jpg[/IMG] Ta fota się zakwalifikowała na konkurs:multi::multi: [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4029.jpg[/IMG] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jasne,że tak! Właśnie miałm napisać do zobaczenia jutro!:cool3::cool3: Sporo będzie tych aussików nie?;):cool3::cool3::eviltong::multi: -
Dołączam się do kciuków:lol::multi::multi:
-
Polecam sklep germapol maja niedrogo fajny sprzęt, w dobre nożyczki warto zainwestować. A suszyć i prostować włos jest trudno wię dlatego napisałm,że super, jeszcze raz brawa! Dla pieknej pudliszonki:loveu::loveu:
-
Jak na pierwszy raz super tylko jedno mam ale. Następnym razem dokładnie rozczesz i umyj, potem susz czesząc to rozprostujesz włos, będzie lepszy efekt i łatwiej bedzie ciąć i modelować. Brawo! EDIT: BTW Kimi jest śliczna!:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Za pierwszym wejściem szeskoczył mi z samej góry:diabloti::diabloti::crazyeye:, zawału kiedyś przez niego dostanę. EDIT: no podobna jest. Maja jest słodka:loveu::loveu::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Faktycznie Ula las bardzo podobny, strasznie go zazdroszczę Betty. Fajnie było na wakacjach nad morzem, tęskno mi do takich wyjazdów. Jak dobrze pójdzie to może pojadę na tydzień w październiku lub nawet listopadzie:roll::p -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Katar nie taki straszny bo lekki, ale kaszel gorzej jak złapie napad kaszlu to jest nieciekawie. A ja wstawiłam kilka zdjęć a teraz obserwuję jak chłopcy usilnie starają się pobawić, co im ciężkawo idzie bo jak tylko za mocno się pukną łapą czy złapią zębami to zaraz warkot i znów Deli próbuje się bawić i tak w koło Wojtek. Ciekawe kiedy się zgrają?:roll::roll::roll::roll::roll::shake: Dobranoc!