Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Jakiej rasy jest Cid?? Zarąbisty torcik z czego?
  2. Bardzo mi przykro Ewo!:-(:-(:-(:-(:-( [`] [`] [`]
  3. [quote name='M&T'][URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4239.jpg[/URL] czy to cudo z Delikiem to aussie? :loveu::loveu::loveu:[/quote] Tam na tej wspólnej focie psiaków są same aussiki. Wczoraj było 11 a popołudniu dojechały kolejne i maksymalna liczba to było...21!!!!:crazyeye::loveu::lol:
  4. Szkoda, może innym razem jakoś na polach pocykacie mojego dyskowego świra:lol::cool3::evil_lol:
  5. Dzięki dziewczyny faktycznie przecież kiedy rozmawialiśmy o tym,że się po psach kojarzymy ,padło nie raz Magda od Mańka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, gapa ze mnie. [B]KaRa [/B]DZIĘKIIIII:loveu::loveu::loveu::lol:
  6. Błękitny psiak cudooooo:loveu::loveu::loveu:, super miejsce na wakacje! Gratulacje wczorajszego pudła na DCDC [COLOR=Silver]czemu się nie chwalisz?[/COLOR]
  7. My dziś nie braliśmy w niczym innym udziału, dziś były finały dla tych co wygrywali poprzednie eliminacje, ja jeszzcze nie umiem tak rzucać ,zeby myśleć o finałach. A inne wyniki pewnie niedługo będą na stronie discbustersów. Wiem ,że wczoraj chyba w klasie starters 3 miejsce zajęła Ola?:oops: z Mańkiem czyli sznaucerem mini bardzo podobnym do Hakera:lol::lol:
  8. A nie macie nic mojego(Beza cudna:loveu::loveu::loveu:, Baju tez jak zwykle,żeby się chłopiec nie poczuł nie doceniony;);)), bo widziałm,że coś tam Tz celował lufą w naszym kierunku;);):p:cool3:
  9. W telewizji mógł byc każdy , nawet jesli nie startował we freestyle. Vic o mały włos zaliczył by wysokośc 80 cm ,leciutko dotknąl tyczki i spadła jak już pies wylądował:placz:, ale jestem dumna z niego bo jak powiedział jacek Wszoła te psy i tak są super bo skaczą 2 razy lub więcej niż same mierzą wzrostu, to fakt. Trochę dopracowac technike i byłby w stanie spokojnie te 80 skoczyć, na niego to i tak dużo bo ma tylko 44 cm. Tylko kilka psów skoczyło 90, jeszcze mniej (2-3?:oops:) 100 a 110 tylko charcica borzojka Secilka mojej znajomej z klubu Agnieszki. 120 nie udało się nikomu, drugi był grenek Kłak z HoPsY,a 3, chyba ten on-ek? z Czech. 60 tyczek nie było a szkoda bo chciałam to zrobić z Sikrą:shake: [B]Gassira[/B] czekam na fotki ,nawet nie ostre, dzięki!:loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='Bzikowa']To nie startujecie już jutro w mini? Ale i tak gratki :loveu: To był jego debiut czy rok temu też startowaliście? No i chcemy fotek i filmików. A jak poszło reszcie naszych? Ela startowała z Hepką i z Deo, prawda? Wiesław i Lexus wygrali w czym?[/quote] Ela z Deo była jakiś czas na 2 pozycji, z Hepką podobnie jak ja z Vic-iem. Lexus wygrał Openy, a trenują od wiosny:crazyeye::crazyeye:. Ja żadnych fotek ani tym bardziej filmików nie mam, może jutro coś zrobię. Zdjęcia bedą jak fotografowie zaczną wklejac., może sie gdzieś załapiemy:roll::roll: W zeszłym roku był debiut,ale ja antytalent do rzutów z psem bo samej mi o niebo lepiej wychodzi(większośc rzutów za 3 linię albo między 2 a 3 cią a z psem:diabloti::placz::angryy:
  11. Mudik

    bzik

    Cie choroba szkoda ,ze Cię nie będzie z małą błyskawicą Juną:-(:-(
  12. Mudik

    bzik

    Asiu świetne foty, zamawiam Vica z Kozienic!!!! A Bezik po trymowanku taki gładziutki ,śliczności!!!:loveu::loveu::loveu:
  13. Psu super mi kijowo. W pierwszej rannej rundzie nie wypalił mi sposób startowania z psem(zrywa się za wczesnie i nie widzi gdzie leci dysk), i się zdenerwowałam i wtedy źle rzucam. W drugiej było lepiej, a poza ringiem super łapał, zwłaszcza nowe dyski(hero) podpasowały nam obojgu. Jutro będę na 200 % ale tak po 12-13 bo chcę wystartowac w skoku wzwyż (o 14 planowane). Za to Vic załapał się na krótkie 2 minutowe wyjście na żywo dla TVN-u, poprosili o pokazanie z psem frizbowych sztuczek. Jak tylko Darek dostanie płytke każdemu kto pokazywał cos z psem wyśle kopię!!:multi::multi::multi: Ogólnie super strasznie mi sie podobała dziewczyna z posokiem(2-3 miejsce?:oops:) i zwycięzcy Wiesław&Lexus GENIALNI SĄ!!!:loveu::loveu::loveu:
  14. [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4047.jpg[/IMG] Czym Betty czaszkami?:cool3::evil_lol: lecim dalej... [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4048.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4049.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4051.jpg[/IMG] Ale wgrałaś tylko część, a kiedy reszta???:cool3::diabloti::mad:
  15. Chciałam delikatnie:roll::eviltong::lol::evil_lol:
  16. [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4039.jpg[/IMG] jeszcze czysty Gucio:evil_lol::evil_lol::cool3::lol: [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4041.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4042.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4043.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4045.jpg[/IMG]
  17. Nie miałam lenia tylko nie było mnie doma:evil_lol::evil_lol: [B]Betty[/B] Już wklejam. [B]M&T[/B] szkoda:-(:-(,[B] Olusia[/B] do zobaczenia w Kozienicach:lol:, [B]KaRa[/B] do jutra! [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4031.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4033.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4034.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4036.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4038.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4022.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4023.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4025.jpg[/IMG] [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4026.jpg[/IMG] Ta fota się zakwalifikowała na konkurs:multi::multi: [IMG]http://gi57.photobucket.com/groups/g217/7V4DYU2DHM/DSCF4029.jpg[/IMG]
  19. Jasne,że tak! Właśnie miałm napisać do zobaczenia jutro!:cool3::cool3: Sporo będzie tych aussików nie?;):cool3::cool3::eviltong::multi:
  20. Dołączam się do kciuków:lol::multi::multi:
  21. Polecam sklep germapol maja niedrogo fajny sprzęt, w dobre nożyczki warto zainwestować. A suszyć i prostować włos jest trudno wię dlatego napisałm,że super, jeszcze raz brawa! Dla pieknej pudliszonki:loveu::loveu:
  22. Jak na pierwszy raz super tylko jedno mam ale. Następnym razem dokładnie rozczesz i umyj, potem susz czesząc to rozprostujesz włos, będzie lepszy efekt i łatwiej bedzie ciąć i modelować. Brawo! EDIT: BTW Kimi jest śliczna!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. Za pierwszym wejściem szeskoczył mi z samej góry:diabloti::diabloti::crazyeye:, zawału kiedyś przez niego dostanę. EDIT: no podobna jest. Maja jest słodka:loveu::loveu::loveu:
  24. Faktycznie Ula las bardzo podobny, strasznie go zazdroszczę Betty. Fajnie było na wakacjach nad morzem, tęskno mi do takich wyjazdów. Jak dobrze pójdzie to może pojadę na tydzień w październiku lub nawet listopadzie:roll::p
  25. Katar nie taki straszny bo lekki, ale kaszel gorzej jak złapie napad kaszlu to jest nieciekawie. A ja wstawiłam kilka zdjęć a teraz obserwuję jak chłopcy usilnie starają się pobawić, co im ciężkawo idzie bo jak tylko za mocno się pukną łapą czy złapią zębami to zaraz warkot i znów Deli próbuje się bawić i tak w koło Wojtek. Ciekawe kiedy się zgrają?:roll::roll::roll::roll::roll::shake: Dobranoc!
×
×
  • Create New...