-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
nIE TRZEBA WCISKAć TRZEBA POCZYTAć:razz:, ups,nie wyłączyłam caps lock-a :oops::oops: Dzięki Paulina za wyręczenie mnie. Taki rozmiar klatki jest w Arze za 123 złote to nie tak dużo;);):lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Przypominam o głosowaniu [URL]http://mudicalendar.extra.hu/results.htm[/URL] tylko do 12 go września do północy! -
Magda super fota Singa:multi::multi::multi::multi::multi::loveu:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Tylko się wydaje, dla mnie jest w porządku, prosty jest:p:cool1: -
Nie marudź, zagapiła się :evil_lol::eviltong: Latająca Ariuta SUPER:multi::multi::multi::multi: [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/Aria35017.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Niom i drugą taką samą kupuję:cool3::multi::multi::razz: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Fajnie się sznupek zapowiada:razz::razz:, to choć fotki wrzuć w net ja powklejam:p:p -
Mała aussiczka nazywa się Java czyta się Dżawa chyba;);)
-
Ależ Juma jest piękny:loveu::loveu::loveu: GRATULACJEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Nic tylko gadanie a foty gdzie??, hęęęę:mad::mad::mad::mad: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Magda.P']Gwoli ścisłości- aparat Marcina, Twoje fotki to druga i trzecia, pierwsza moja. Nie lustro, zwykła cyfra. Na lustro jeszcze brak umiejętności :roll:[/quote] Ostatnia mi się najbardziej podoba,super foty robi ten aparat:loveu::loveu::loveu: P.S będziesz towarzysko w Kozienicach?:razz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Moje wypociny Twoim aparatem dzięki:loveu::loveu::loveu::multi::multi:, to jest lustro,że tak spytam z ciekawości?? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='puchu']Trochę późno z imprezy wróciłam :oops: Po za tym Ariula źle znosi upały. Może się umówimy na spacer w przyszły weekend?[/quote] Niestety nie da rady. Ten weekend to zawody w Kozienicach, a w następna niedziele jadę z psami na wystawę klubową. -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Podoba mi się podejście tresera z tego co piszesz:multi::multi: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Dwa dni wolnego to dasz resztę fot .prawda?:cool3::mad::mad::mad: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='puchu']Głosy już wysłane :)[/quote] Jaka szybka:lol:;) ,szkoda że Cię dziś nie było na PM na DCDC. Ja jeszcze dziś lub jutro zagłosuję;) -
Piękności fotencje:loveu::loveu::loveu:. A to " Oj jooooj piłka:multi::multi: ,a ja nie mam już miejsca w paszczy:diabloti::placz::roll::evil_lol:) [url]http://images24.fotosik.pl/273/5ac4b195666fc1d4.jpg[/url]
-
gratulujemy!!!!:multi::multi::multi::multi: (za co to zaraz doczytam;);)) A ja dziś spotkałam Sonika na PM mam dwie fotki ale z daleka (pzez stawik,jak podeszłam to już z bliska nie robiłam:oops:)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zapraszamy do głosowania, a na fotki gassira spoko poczekam:loveu::loveu:, dzięki! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Aussie']Mi też szybko :-) Numerki są następujące: Robione przeze mnie: 15 - Sikurka 112 - Victor i Sikra 121 - Victor 123 - Deli 128 i 129 - Deli 155 - Diri, mama Deliego 163 - Sikra i Vic Robione przez Magdę: 91 - Deli 146 - Deli 147 - Vic 158 - Deli 164 - Sikra Chyba nic nie przegapiłam ;-)[/quote] Ja już mam swoich faworytów, Ty pewnie też:cool3:, ja niektóre obstawiałam jak je widziałam na forum mudikowym, zanim na konkurs trafiły. -
Brawa dla wszystkich, zwłaszcza dla Wiesława i Luxusa i dla Aleny i Chipsi,powaliła mnie jej muzyka Gumisie po czesku to jest GIT!!! I dołączam do czekających na fotki:lol::cool3::cool3::loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No pewnie są (14 moje i Betty 6 i 8 od Uli), Sikra numery: 163,164,112, 015 Victor: 112,121,147,163 Deli: 158,146,129,128,123,091, -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Głosowanie na mudikowy kalendarz się zaczęło, macie czas do 12 do północy tu jest ta strona, zdjęc dużo to się wolno ładuje niestety ale warto [url]http://mudicalendar.extra.hu/results.htm[/url] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, to mi się taka odmiana baaardzo podoba:loveu::loveu::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jeszcze jedno by KaRa (ukradłam z łozikowego forum:oops::evil_lol:) [img]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4250.jpg[/img] Wiem AngelsDream fotki będą tylko muszę podładować baterie, bo są za słabe by zgrać fotki na dysk