Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. nIE TRZEBA WCISKAć TRZEBA POCZYTAć:razz:, ups,nie wyłączyłam caps lock-a :oops::oops: Dzięki Paulina za wyręczenie mnie. Taki rozmiar klatki jest w Arze za 123 złote to nie tak dużo;);):lol:
  2. Przypominam o głosowaniu [URL]http://mudicalendar.extra.hu/results.htm[/URL] tylko do 12 go września do północy!
  3. Magda super fota Singa:multi::multi::multi::multi::multi::loveu:
  4. Tylko się wydaje, dla mnie jest w porządku, prosty jest:p:cool1:
  5. Nie marudź, zagapiła się :evil_lol::eviltong: Latająca Ariuta SUPER:multi::multi::multi::multi: [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/Aria35017.jpg[/url]
  6. Niom i drugą taką samą kupuję:cool3::multi::multi::razz:
  7. Fajnie się sznupek zapowiada:razz::razz:, to choć fotki wrzuć w net ja powklejam:p:p
  8. Mała aussiczka nazywa się Java czyta się Dżawa chyba;);)
  9. Ależ Juma jest piękny:loveu::loveu::loveu: GRATULACJEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  10. Nic tylko gadanie a foty gdzie??, hęęęę:mad::mad::mad::mad:
  11. [quote name='Magda.P']Gwoli ścisłości- aparat Marcina, Twoje fotki to druga i trzecia, pierwsza moja. Nie lustro, zwykła cyfra. Na lustro jeszcze brak umiejętności :roll:[/quote] Ostatnia mi się najbardziej podoba,super foty robi ten aparat:loveu::loveu::loveu: P.S będziesz towarzysko w Kozienicach?:razz:
  12. Moje wypociny Twoim aparatem dzięki:loveu::loveu::loveu::multi::multi:, to jest lustro,że tak spytam z ciekawości??
  13. [quote name='puchu']Trochę późno z imprezy wróciłam :oops: Po za tym Ariula źle znosi upały. Może się umówimy na spacer w przyszły weekend?[/quote] Niestety nie da rady. Ten weekend to zawody w Kozienicach, a w następna niedziele jadę z psami na wystawę klubową.
  14. Podoba mi się podejście tresera z tego co piszesz:multi::multi:
  15. Dwa dni wolnego to dasz resztę fot .prawda?:cool3::mad::mad::mad:
  16. [quote name='puchu']Głosy już wysłane :)[/quote] Jaka szybka:lol:;) ,szkoda że Cię dziś nie było na PM na DCDC. Ja jeszcze dziś lub jutro zagłosuję;)
  17. Piękności fotencje:loveu::loveu::loveu:. A to " Oj jooooj piłka:multi::multi: ,a ja nie mam już miejsca w paszczy:diabloti::placz::roll::evil_lol:) [url]http://images24.fotosik.pl/273/5ac4b195666fc1d4.jpg[/url]
  18. gratulujemy!!!!:multi::multi::multi::multi: (za co to zaraz doczytam;);)) A ja dziś spotkałam Sonika na PM mam dwie fotki ale z daleka (pzez stawik,jak podeszłam to już z bliska nie robiłam:oops:)
  19. Zapraszamy do głosowania, a na fotki gassira spoko poczekam:loveu::loveu:, dzięki!
  20. [quote name='Aussie']Mi też szybko :-) Numerki są następujące: Robione przeze mnie: 15 - Sikurka 112 - Victor i Sikra 121 - Victor 123 - Deli 128 i 129 - Deli 155 - Diri, mama Deliego 163 - Sikra i Vic Robione przez Magdę: 91 - Deli 146 - Deli 147 - Vic 158 - Deli 164 - Sikra Chyba nic nie przegapiłam ;-)[/quote] Ja już mam swoich faworytów, Ty pewnie też:cool3:, ja niektóre obstawiałam jak je widziałam na forum mudikowym, zanim na konkurs trafiły.
  21. Brawa dla wszystkich, zwłaszcza dla Wiesława i Luxusa i dla Aleny i Chipsi,powaliła mnie jej muzyka Gumisie po czesku to jest GIT!!! I dołączam do czekających na fotki:lol::cool3::cool3::loveu::loveu::loveu:
  22. No pewnie są (14 moje i Betty 6 i 8 od Uli), Sikra numery: 163,164,112, 015 Victor: 112,121,147,163 Deli: 158,146,129,128,123,091,
  23. Głosowanie na mudikowy kalendarz się zaczęło, macie czas do 12 do północy tu jest ta strona, zdjęc dużo to się wolno ładuje niestety ale warto [url]http://mudicalendar.extra.hu/results.htm[/url]
  24. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, to mi się taka odmiana baaardzo podoba:loveu::loveu::loveu:
  25. Jeszcze jedno by KaRa (ukradłam z łozikowego forum:oops::evil_lol:) [img]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4250.jpg[/img] Wiem AngelsDream fotki będą tylko muszę podładować baterie, bo są za słabe by zgrać fotki na dysk
×
×
  • Create New...