Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Dzięki,:multi::multi::loveu: a co do transportu to moze ktoś z warszawiaków by mógł pomóc wracając z wystawy w Poznaniu,ale tu chyba chodzi o transport już prawda?:shake::roll: Właśnie się okazało ,że lista lecznic to plik załącznika,którego mój staruszek kopm nie odczyta, moge prosić o lecznicę odpowiedzialną za Ursynów, bo rozumiem jeśli kontynuacja to jak w zeszłym roku trzeba w swojej dzielnicy się zachipować?
  2. A gdzie można znaleźć listę lecznic które chipuja gratis?
  3. A czy ktoś z waszego kierunku nie jedzie przez Warszawę i nie wziąl by mnie do Kozienic???:loveu::roll:
  4. Tak ten aussie z fotki słupkowej to Astka;):lol:
  5. Ta na 200% [url]http://images49.fotosik.pl/6/7345688f257e2e17.jpg[/url]
  6. Będziesz w Kozienicach, gratulacje zafrizbowania, ja też może gdzieś w przyszłym roku wystartuję, tylko,żebym coraz lepiej rzucała :roll::roll::p
  7. Mudik

    bzik

    Pstro,poleciało ganiaj go! Nie znasz tej rymowanki?:evil_lol::eviltong::eviltong: Fotki chcą ludziska!
  8. Siedzą Aneta,siedzą . A filmy cóż to Mistrzostwa Czech, taka szkoda ,zę Safi(pierwszy filmik) załapała tak idiotycznie tego disa, miałaby kolejne Mistrzostwo Czech:shake::shake::placz::placz:
  9. Asia chyba teraz spacerkuje piesy, trzeba poczekać, spokojnie na pewno będą.:p:p
  10. Buhahahahahahaha, co to jest ?:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images36.fotosik.pl/9/9d6173a96e2ccef9.jpg[/url] Magri jest piękna:loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='*zaba*']no sorki,nie moglam sobie odmowic :D a oto delikatna i slodka Lirunia hehe [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/9/a8f4aa34f089e227.jpg[/IMG][/URL][/quote] Bo każdy z nas ma dwie twarze...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Świetnie oddaje nastrój tego miejsca:loveu::loveu::loveu: [url]http://images39.fotosik.pl/9/cee49ba96b14eae4.jpg[/url]
  13. No tak, no taka ja gupia :grab::splat::splat: Czemu dziś nie mogłam być? wrrrr...
  14. Swietne foty!!!!!:multi::multi::multi::multi::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ja też czekam,ze może ,gdzieś, komuś wpadł w obiektyw mój czarny diabełek
  15. Buuuu czemu wczoraj nie robiłaś fotek, buuuu:placz::placz::placz::placz: Super! http://img148.imageshack.us/img148/4894/obraz3003wo2.jpg
  16. Już pisałam,że nie , za daleko i za drogo, a wystawy to nie jest priorytet dla nas tylko dodatek:eviltong:
  17. [quote name='Kinga&Wenka'][URL]http://images41.fotosik.pl/9/f3ddfa9a18a9ec82.jpg[/URL] Superowe. Weniak chętnie by się dołączył do zdjęcia. [URL]http://img218.imageshack.us/img218/6386/beztytuu1pd7.jpg[/URL][/quote] Musimy kiedyś przy okazji zrobic taką łowczarkowo terierową fotke:lol::lol:
  18. Zmieniam zdanie Juma ładniejszy od Dżezia:loveu::loveu::loveu: A tak w ogóle to podziwiam wytrenowanie Twoich basków pańcia za ringiem a pies nawet nie zerka stoi jak posąg, cudooo:loveu::loveu: Asia nie odlicza to sama to zrobię [COLOR=Red][B]TRZY![/B][/COLOR]
  19. [quote name='Jupi'][URL]http://images30.fotosik.pl/274/d110fc9cc2e46647.jpg[/URL] genialne:loveu:Ty tez jesteś Czarodziejką?:cool3::lol::evil_lol:[/quote] Mój aparat ale fotkę robiła Aussie, jak będzie okazja (może w ten weekend ) to zrobimy fotkę 4 słupko misiów:evil_lol::evil_lol::lol:
  20. Co tam Dżezik zobaczył interesującego?:cool3::cool3: [URL]http://img365.imageshack.us/img365/4926/resizeofimg6606hr8.jpg[/URL] Chcę Erkę!!!!! :loveu::loveu::loveu: [COLOR=Red][B]CZTERY! [/B][COLOR=Black]EDIT: A Ty już Asiu zagłosowałaś na mudikowe fotki?[/COLOR][/COLOR]:cool3:
  21. Dobrze mi się widzialo,że to Klaudia a ona to co grupę zmieniła z jedynki na siódemkę?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i34.tinypic.com/5fgsu8.jpg[/url]
  22. Raczej jak lubelskie koziołki:evil_lol::evil_lol::eviltong: [url]http://i35.tinypic.com/23vdl5.jpg[/url]
  23. Ach jak dobrze tak poleżeć wygodne te poduszeczki , wygodne:loveu::lol: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2008_09_09%20Spioch/Resizeof080909_05.jpg
  24. Filmy z Mistrzostw Czech Mlada Boleslav 6-7 .09.2008 Safir [URL]http://www.youtube.com/watch?v=_cJ91q_ZXBk[/URL] Csoki [URL]http://www.youtube.com/watch?v=1UJ3GravVQM&[/URL];feature=user
  25. Shangri a masz jakieś fotki, jakiś mudik się nie zaplątał???:lol::lol::cool3:
×
×
  • Create New...