Dzięki,:multi::multi::loveu: a co do transportu to moze ktoś z warszawiaków by mógł pomóc wracając z wystawy w Poznaniu,ale tu chyba chodzi o transport już prawda?:shake::roll:
Właśnie się okazało ,że lista lecznic to plik załącznika,którego mój staruszek kopm nie odczyta, moge prosić o lecznicę odpowiedzialną za Ursynów, bo rozumiem jeśli kontynuacja to jak w zeszłym roku trzeba w swojej dzielnicy się zachipować?