Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Czasem tak sie wygupia sam z siebie a czasem po jedzeniu:evil_lol::evil_lol: Zaczepiania babci ciag dalszy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/362/1b0a7de0a23fde0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/274/e3a323801308cca9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/274/1dac8e7d69905f84.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/11/ef81b89eba9f0597.jpg[/IMG][/URL] A to najlepsza zabawa:diabloti::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/362/def246162181f007.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/11/4d27d4e41c65b08e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/275/7fc4b9bf216d738f.jpg[/IMG][/URL] I zaczepianie babci...:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/362/7a5f5eebec699d65.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/275/bf678889d9579594.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/275/4c3308456e492e20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/275/3af35b4f17d327fb.jpg[/IMG][/URL] I po ogórku(a właściwie dwu;);)) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/274/3e09dcf98d9a0ea4.jpg[/IMG][/URL] Delikowe wygibasy:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/362/4fbd6476974f78ba.jpg[/IMG][/URL]
  4. Aaaa filmik z Gramem :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi: [COLOR=Silver]Tylko pazurki bym przycięła, za długie ma[/COLOR];):eviltong:
  5. Podobno to dobry sposób by nauczyć też przestania szczekania na komendę:roll::roll:
  6. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/11/3f4e465023451bc8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/362/ae5fe1c336c7a1ef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/11/c8ec96ce5623836d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/363/e5cc60d50e0953c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/275/64400a75c962e82b.jpg[/IMG][/URL]
  7. No to zaczynamy domowe: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/11/659f0e84376cf1de.jpg[/IMG][/URL] Kradzione nie tuczy czyli Delik i ukradziony ogórek;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/11/d5e0ca0460d857c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/362/e6eaf950378c6d57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/11/0fc024e429357267.jpg[/IMG][/URL] Ups, nakryła mnie...:evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/11/3160d003e7ca9605.jpg[/IMG][/URL]
  8. Nie gadać tyle tylko dawać foty!:mad::mad:
  9. Dziękuję wszystkim za gratulacje!:loveu::loveu: Tylko patrzyłam Ola kiedy się pojawisz,świetne foty Deo i Vica Justa, nanastępny DCDC uzbroisz się w lufe i będziesz wymiatać jak zwykle. Asiu a ja odpoczywam po cięzkim dniu pracy i zaraz zacznę obrabiać fotki,mam i domowe i wyjazdowe trochu sie ich zebrało:evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='hankag']Mudik nie bedzie płaczu ...bo to sekunda ....ja czipowalam podczas zeszlorocznej akcji wlaśnie na Potockich ...w bazie w Gdansku sprawdzalam byla odrazu zgłoszona[/quote] Je też chipowałam starsze psy w zeszłym roku i było ok ,ale z NIMI bo Deli jest histeryk i prawie każdy zastrzyk to tragedia:evil_lol::roll::eviltong:, chociaż zobaczymy;)
  11. Ja też widze tylko 3 fotki:roll::roll:
  12. pewnie,ze mozesz. A ja nawet wiem skad bedzie aussie:razz:;);):eviltong:
  13. Też lubie piosenki i głos Shanaii Twain;):loveu:
  14. Magda ćma genialna:multi::multi:, nietoperz :loveu::loveu::loveu: Pozdrawiamy!
  15. Olusia ten szpicek z którym się bawił Deli to kolega bo to chłopiec, po domowemu zwany Jankesem;);)
  16. Mam na razie tylko 3 ,wstaw prosze nawet te kiepskie do mojego FB pleeeeeease!!!:loveu::loveu::loveu:
  17. Gratki kropek, choć na razie sa białaski:lol::lol: :multi::multi:
  18. Piekne:loveu::loveu::loveu: [url]http://img140.imageshack.us/img140/1605/resizeofimg6542pl3.jpg[/url] Mam tez fotki poza ringowe, a co do tamtej fotki wiem Asiu,co miałas na myśli,ale z tym co napisałam TEŻ mi sie kojarzy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Gratki Bett!!!:multi::multi::multi: Ewa ,ponoć miałaś jakies fotki mojego mudika z DCDC?:cool3::cool3:
  20. Jedna ze smyczy moich psów tak wygląda po zawodach, związana węzłem żeglarskim przez Ule, po uprzednim przegryzieniu jej przez Vica:evil_lol::evil_lol::eviltong: [URL]http://img146.imageshack.us/img146/9480/resizeofimg6548xy5.jpg[/URL]
  21. Fotki świetne:multi::multi::loveu:,znacznie bardziej oddają klimaty danego miejsca niż te robione z samochodu, szkoda ,ze nie zawsze jest czas zwiedzic tez miasto:roll:
  22. Paulina dzięki za info o lecznicach to moze sie jutro z małym wybiorę, pewnie będzie straszliwy płacz bo to histeryk jest straszliwy:evil_lol::evil_lol::eviltong:
  23. Dziś gorzej dwa razy dis: na agility i jumping 2 .Jumping 1 na czysto, niestety ten czysty to ten liczony do łącznej z wczorajszym agility gdzie miałm 10 pkt karnych za odmowę i niezaliczoną(?) strefę:placz::placz::placz:. Mieliśmy tam pierwszy czas, ale te pkt zaważyły. Mielibyśmy pudło, a tak przepadło. W sumie w czasie zawodów było 6 biegów. Dwa czysto, dwa z 10 pkt karnymi i dwa DIS:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: Czyli 3 wyniki łączne agility + jumping. Wczoraj 7/13 ocena bdb, agility +jumping wczoraj/dziś DIS, i A+J dziś 4/14:multi::multi:także ocena bdb. Ale jak pisałam jestem zadowolona, nawet osoby z zewnątrz zauważyły,że Vic lepiej biega , nie trzyma się tak mnie zaczyna bardziej pracować na odległość. Ostatni Disowy jumping i tak byłam zadowolona, bo zrobił to na czym mi zależało. Torek był trudny dla szybkich i daleko lądujących pasów, takich jak Vic (wiele bc miało tam DIS) tor był b.ciasny , Vic pięknie na początku OD RAZU skręcił z tunelu po prostej(gdzie dobiegłam razem z nim , to dla mnie sukces:-D)na odpowiednią hopkę, zrobił pięknie:loveu::loveu: zmiane za psem(bez kółeczek i wahania),ale niestety nie wyrobił, miał za mało miejsca by wybić się do kolejnej hopki, stąd pierwsza odmowa . Musiałam cofnąć ciebie i psa, to nas wytrąca z rytmu i dlatego potem dwie odmowy na tunelu i wynik DIS,ale i tak jestem zadowolona. Agility ranne (drugie DIS dzisiaj), bo wleciał nie w tę dziurę tunelu,ale to był (co mnie bardzo cieszy) pierwszy DIS który mnie nie zdenerwował, wręcz byłam szczęśliwa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, z radością pobiegliśmy dalej i zrobił wszystko pieknie nawet trudniejsze miejsca. Ogólnie powtórzę się jestem bardzo zadowolona, widzę ,że robimy ciągle postępy, więc jeszcze przyjdzie czas naszych zwycięstw!:multi::lol:
  24. Sheltie to beza Wspólny Dom a kolejna fotka to AVA sunia malinoise(chyba nie tak się to pisze:oops:) super fotki, jeszcze jeszcze wiesz na co czekam, miło było poznać.
  25. [quote name='GameBoy']a kiedy ta wystawa? :oops: nie znam sie na tym[/quote] Jakoś w listopadzie ,popatrz w wątku wystaw.
×
×
  • Create New...