-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Ka-Vanga']Heloł :cool3: jestem po dluzszej przerwie :p suuuper te wspolne fotki :loveu: a kiedy zawody "cavanowskie"?[/quote] 11-12 października, tu masz info , zakładka zawody [url]http://www.cavano.pl/[/url] Oczywiście będziesz? Prawda?:cool3::cool3::mad: -
[quote name='Czoko']Dziękuję Wam! Czyli większość jest sprawa całkowicie osobniczą niezaleznie od płci... ja znałam tylko baaardzo miziastego kocurka... [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Wierzę że kiedyś spotkam kicia, który będzie naprawdę już niewychodzący domowy, nie będzie uciekał przy każdej okazji, wisiał na klamce, wył i otwierał sobie drzwi. Tak samo jak M. pokocha podróże i będzie szczęśliwy wszędzie ale... z nami i sunią wychowaną przez kicia, nie wiedzącą że kot może podrapać i myślącą że z każdym kotem można się bawić... Mam nadzieję że poznam osoby, które potrafiły nauczyć swoje kotki niewychodzenia. uda mi się skorzystać z porad jak to podtrzymywać. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman] [SIZE=4]Narazie czytam różne wątki, porady, przeglądam ogłoszenia i zadaję Wam setki różnych pytań... [/SIZE] [/FONT][/quote] Gdyby czas się nie mijał to mój Dymek by idealnie do Twego opisu pasował:loveu:, a tak mieszka gdzie indziej:placz:, ale dobrze ,ze jest tam szczesliwy. jego wujek za to całymi dniami wisiałby na klamce:placz: To jest Dymek(baaardzo ciemna gorzka czekolada,zdjęcie niestety nie oddaje jego koloru:-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/364/fafd9e2f077dd219.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Ka-Vanga'] Elkost Head Hunter :loveu:[/quote] A tak teraz sobie przypominam Łowcę Głów:evil_lol::evil_lol::loveu::loveu: Pokaż go jeszcze raz prosze, miałas takie jego piekne fotki!:loveu:
-
[quote name='Od-Nowa']ok, nie ma problemu ;) też mam nadzieję,że pogoda dopisze :cool3:[/quote] jakby był zgłoszony mudi(pies klasa młodzieży) to postaraj sie proszę cyknąć mu fotkę, pleeeeaseee!:loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Olusia']W W-wie, raczej nie. A może Ty będziesz w Kozienicach 22-23.11? ;) Coś mam, ale rozmazane niestety :([/quote] Raczej nie wtedy są chyba Kielce,ja w tym roku cavanowskimi kończę sezon. [QUOTE] no i muszę Ci powiedzieć, że masz super gromadkę:loveu:[/QUOTE] Dziękuję!:lol::lol: -
[quote name='Olusia']Kawaler dla Bangi ;) [/quote] Tak myślałam , ale nie byłam pewna, a kawaler jak ma na imię???
-
U mnie ktoś pod samą moją praca tuz przy drzwiach wysadził dziecko, rozumiem,ze się żle poczuło ale kilka metrów dalej na górce są krzaczki,żeby tak komuś przy samych drzwiach:angryy::angryy::angryy:
-
Szympansik:loveu::loveu:, a co to za druga miniatura?? Ja nie w temacie chyba jestem:oops::oops: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_4676.jpg[/url] U nas też nowe fotki, a tu czekam na więcej, piękna ta zieleń, a za oknem zaczyna się robic szaro:-(:-(:placz:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Rybka_39'][URL]http://images47.fotosik.pl/11/47b8651a2f074de2.jpg[/URL] To jest boskie!!!! Te 2 ozziki to Uli? Super razem wyglądają!!!:loveu:[/quote] Witamy nowego(?:oops:) gościa:multi::multi::multi: Dzięki Olusia za odpowiedź za mnie;);), a nie masz więcej fotek Delika z zawodów? Będziesz w Warszawie na cavanowskich zawodach? -
[quote name='Vlk']ja też mam podobny dylemat a na obie rzeczy mnie nie stać ;) A nie chcę wywalać pieniędzy w błoto. Jeden mój pies to mix totalny, gdzieś się przewinął owczarek niemiecki, sierść średnia, dość sztywna i pełno podszerstka a drugi pies to owczarek niem. skrzyżowany z malamutem długowłosym :) i szukam czegoś, co u obydwóch się dobrze sprawdzi i czytam i czytam o tym a ciągle nie wiem :D[/quote] U mnie się na takich psach sprawdza, choć najlepiej gdybyś mógł gdzieś wypróbować go na swoich psach.
-
Ja powiedzmy,że sprzątam no nie zawsze(jak mi się pociemku gdzieś w krzaki załatwi, to nie będę z latarką szukać),ale wkurza mnie ,ze u mnie nawet jak pies narobi na chodnik czy jezdnię, to właściciel tego nie sprząta. A co do koszy u mnie ich w ogóle nie ma(takich małych jak np na przystankach autobusowych), są duże kontenery(bo w blokach nie ma zsypów), zawsze, no prawie zawsze, mam rano torbę z domowymi śmieciami, najpierw wykoopuje psy, dokładam to do domowych śmieci i wyrzucam do śmietnika, u mnie śmietnik jest codziennie opróżniany.
-
Cudooooo:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img220.imageshack.us/img220/1389/dscf3529rh6.jpg[/url] A ja kiedyś będę mieć devona:cool3:;):eviltong:
-
[quote name='Asiaczek']Kiedyś usłyszałam, że kastraty (szczególniekocurki) robia się takie przytulaśne, że wręcz namolne. Ponieważ wszystkie moje koty sa przytulaśne i uwielbiają pieszczoty, nie zwracałam uwagi na takie opinie. Ale od czasu, kiedy sama mam kastraty w domu - POTWIERDZAM! Takiego mruczanda-murmuranda nigdy i nigdzie nie usłyszysz, jak w wykonaniu kocurka-kastrata.:loveu: Pzdr.[/quote] Zgadzam sie z Asią w 200% !:lol::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']5 mudików na Klubowej, w tym 3 Twoje...?:lol: Pzdr.[/quote] No nie da się ukryć,zabraknie niestety w tym roku brata Deliego, czyli Sky-a z Wrocławia:-(:-( -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']O, jak ładnie! [URL]http://images44.fotosik.pl/11/2c7684b047dfa50c.jpg[/URL] A tutaj,to chyba 2 osoby dawały komendy... [URL]http://images25.fotosik.pl/275/8e66870714cdefab.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Nawet 3 osoby, szkoda tylko,że Vic był juz tak zmęczony,że nie mógł ustać w swoim słupku to by była fota!Spróbuję takie tylko mudikowe słupkowe zrobic na klubówce w niedzielę(5 mudi będzie) -
[quote name='Czoko'][FONT=Times New Roman]Jakie są Wasze doświadczenia jeśli chodzi o porównanie charakteru i wszystkiego miedzy kotkami i kocurkami po sterylizacjii – przytulastość, odporność, mruczenie, rozrabianie, niszczenie, drapanie, brudzenie poza kuwetką, niezależność i ucieczki, drapanie w drzwi żeby wyjść... i inne cechy + kontakt z innymi zwierzętami np. psem?[/FONT] [FONT=Times New Roman] „Katar Mruczusiowy” zamienił się w prawdziwe przeziębienie. Kaloryfery w pracy zaczęły grzać przedwczoraj a w domu wczoraj.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Nareszcie wyszłam z bunkra i odzyskałam okno na świat – rozebrano rusztowanie w moim pionie.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Chodzę z głową w chmurach i oglądam gdzie są kocie zabezpieczenia balkonów i okien i jak wyglądają – znalazłam tylko jeden balkon z siateczką przeplecioną przez barierki.[/FONT][/quote] Polecam gorąco zarejestrować się na miau.pl tam znajdziesz odpowiedzi na wszelkie kocie pytania.
-
[quote name='Ludek']Podobno:evil_lol:[/quote] To ja jeszcze tu najładniej jak umiem uśmiecham sie o filmiki:lol::lol::lol::loveu::loveu::loveu::lol::lol::loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/364/0ef1c7ba8e2208a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/275/8e66870714cdefab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/11/47b8651a2f074de2.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/11/ec53b21ef7bc8aea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/11/2c7684b047dfa50c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/275/a57052666509eb56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/11/2474470c29c16cb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/363/a789e3d884bcedae.jpg[/IMG][/URL] -
Kaukaz cudooo:loveu:, frizbowe fotki miodzio:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Poświata']Madzia, pracujesz w sobotę??? Jeśli tak to się zobaczymy, zapisałam Lalkę na full serwis :evil_lol:. [/quote] A to Ty jesteś zapisana na 12 tą, pewnie,że się zobaczymy tylko ja tam pracuję,szefowa rzadko. To do soboty!:lol::lol:;)
-
Mi sie najbardziej podobają pręguski i tri, ale i w rudzielcach mam ulubieńców. A na to bym za Chiny nie wsiadła:crazyeye::crazyeye::crazyeye::shake::shake::shake: [url]http://img502.imageshack.us/img502/693/resizeofimg7111zw1.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
To może zostaną wspólnikami , założą firmę Deo-Del rozdrabniarki do papieru:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Nie marudz , mi się właśnie to strasznie podoba super jest:multi::multi::loveu: [url]http://images25.fotosik.pl/275/ec96fe183dbb7dce.jpg[/url]
-
[quote name='Poświata'] Foty póki co na karcie w aparacie Wojtka, a aparat w Moskwie :evil_lol:. Ale jak Wojtecki nie zapomni to kartę do zgrania przywiezie w weekend, więc bedą po weekendzie :lol:. Cierpliwości......[/quote] To poczekam tym czasem to stwierdzenie przypomniało mi pewien dowcip. Kochanie mówi żona do męża, świece w samochodzie trzeba wymienić? Mąż: Czemu? Żona: Bo zamokły Mąż: :-o:roll: A samochód gdzie? Zona: na dnie jeziora. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: