-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Ale razem z pudliszonem?:cool3: miłego urlopu:lol::lol::lol:
-
No wiesz, mie powiedziałaś nic wcześniej bym prezencik we wtorek przyniosła, STO LAT, zdrówka, smaczków, świetnej zabawy i radości z Pańci:loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
zawsze sie zastanawialam, jakby wygladala ostrzyzona, a futra super to ona nigdy nie miala, zawsze na bokach prawie nic a na grzbiecie dluzej, teraz ma przy najmniej rowno:evil_lol::evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Na ten spacer musiałam dojechać metrem chłopcy maja zwykłe kagańce a Sikra taki. Ula dobre:evil_lol::evil_lol: Czemu wygolona? A tak mnie naszło, nawet mi się podoba, tylko następnym razem mniej zetne szyje . Reszta zdjęc jutro bo fotosik się zbuntował i późno już jest, Dobranoc! -
Ten któremu nie tak jak trzeba skróciłam pióro na łapach? Pewnie tak , ale nie kojarzę , szcerze żadko jamniki bywają i musiałabym szperać w zapisach by zobaczyć czy to ten sam.
-
Tajga w ogrodzie romantyczka :loveu::loveu: i jak tam pozowała. Pozazdrościc kolejnego wyjazdu, miłego pobytu:lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Rzucałam liście Delikowi;);), on się lubi nimi bawić:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/397/54db74d5a4c7b7c9.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/29/1d1e0f123aebb7fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/398/33ff7b60ba335fd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/293/51f08834165eaa1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/29/21ed888ae1918574.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Sikra ma 11 lat, tak to był kaganiec. Dzięki, no Delik skoczny psic jest! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Brudny kinol bo wcześniej, kopała w piasku:evil_lol::evil_lol: kolejne [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/29/046759d44b637054.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/30/509a8913932c050c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/398/80f74de2dfb2b158.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/30/903c3e9021937ae7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/30/bb8ab4f871e62761.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/398/19099973f02b4310.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/29/c178c7fe85792b73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/30/87ed3d7b53085683.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/29/68176b223b7ee0b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/293/65dc1352537cdc6b.jpg[/IMG][/URL] -
Dziś doszło potwierdzenie i numerek 36:multi::multi:
-
Ups, faktycznie, ale ja gupol jestem:oops::oops::oops:,zapomniałam:oops:
-
Jaka synchronizacja! BRAWO!!!! http://img373.imageshack.us/img373/1774/obraz3489po4.jpg , powodzenia w Łącku, szkoda,że nie zobaczę waszego debiutu:placz::placz:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
PRZESKOCZYłO!!!!!!:angryy::angryy::angryy: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Już bez tego gupiego kagańca:diabloti::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/29/b40b3f6b6712b799.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/29/3df4aa437616c786.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/294/fe10bbca2c3f5192.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/29/d8f8e9e6114c4db3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/294/06e67750ba81bee9.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[COLOR=Magenta][B]DESEREK!!! [/B][COLOR=Black][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/29/e9fac86c3db272a7.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][COLOR=Black][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/30/09301293a44d85e3.jpg[/IMG][/URL] jeszcze się taki Vic zaplątał:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/29/361d84605a02613d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/398/d92243929d1a8396.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/COLOR] -
Molli jest piękna:loveu::loveu:, sama jesteś paskuda:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
No ma rację,że oburzona, bo jak to tak brudną damę fotografować?:mad::evil_lol::lol::eviltong: [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_8505.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No Trzej pacerni i ogon super jest, fajowe miejsce na fotki Ula wypatrzyła, będą jeszcze, skończyłam prace i zabieram się za kolejne:-D :-D -
A kiedy ostatni chłopak? A ja i tak kocham Modesta!:loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/29/f6f7bdb635b4e267.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/398/63fbb5918f3c39d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/29/c038230763a0b3bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/397/76f8635d2a6ca63b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/29/10a85c6db894a339.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/29/99be5ab0150f6c99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/294/a4a5b0a4d64b8105.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/293/329c97c8a7d7b2b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/397/8d4b667ccdc68961.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
l[quote name='Od-Nowa']kolorystycznie rewelacyjnie się dobrali!! ale widoki :multi::multi::multi: A Deliś kulturalnie się bawi, czy brak mu ogłady? chociaż jak widzę, mały buldożerek dobrze sobie z nim radził :evil_lol:[/quote] Deilk sie pięknie bawi z każdym psem, to co w nim bardzo lubie to,ze dobiera styl , sposób zabawy do rozmiarów drugiego psa, potrafi być bardzo delikatny. Wyglada groźnie ale on ledwo muskał łapki tego szczeniaka ząbkami, nie zaciskał szczęk. Buldozio sam zaczepiał wszystkie "nasze piesy" nawet ciotkę Choco, która goni , burcząc takie maluchy, w ogóle się tym nie zrażał, tylko w podskokach zaczepiał kogo popadło, strasznie fajny był. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tak chcieliście zdjęc ,a teraz taka cisza, jak tak to dalej nie wstawiam. A na serio wstawię te co sie ładuja i jade z Viciem do veta na badanie krwi, tak coby sprawdzić,czy wsio w pariadku;);) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/29/85bdb6d7534d0114.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/29/cb3bb707fe5ddaf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/29/48f79f3d1260c2b7.jpg[/IMG][/URL]