-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Piękne,śliczne są te z poziomu psa:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/172960/00000089.JPG[/url] No ładny ancymon z tej fretki, rozpijać Vegunię, a może chciał ja upić?:evil_lol::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Taaa nawet west, tylko trzeba nie być takim sztywniakiem jak Victor, on dopiero jak jest pomiędzy nogami to robi taki wiuuuu do tyłu, nie wślizguje się tak płynnie jak Deli:diabloti::diabloti::mad::cool1: Dziekuje Luiza i Ania,że się podoba:multi::multi: -
Ale słodziaczek Vega była:loveu::loveu::loveu:, trzmam kciuki za zabieg starszej suni!:p:p
-
Nie uczycie slalomu metodą tunelowa? Według mnie jest jaśniejsza, czytelniejsza dla psa. A i zapraszam do nas na filmik:cool3::cool3:
-
Znajomu beagle po zawodach w Płocku się gorzej poczuł, był osowiały, dali mu jakieś przeciwzapalne, a następnego dnia w Warszawie pies odszedł, wyniki badań potwierdziły babeszię, ja nie straszę po prostu dmucham na zimne!
-
Gdzie ten rysunek jest nieudany? Z której strony? Hę , piekny jest a co do Molli, jeśli mimo leku jest osowiała zmierz temperaturę, jeśli jeszcze ma gorączkę, w te pędy rób badania krwi na babesię, lepiej dmuchać na zimne!!!!!!Po 2 godzinach bedziesz mieć wynik!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
:lol::lol::lol::lol:Powodzenia! -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Super fotka! [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/bfe29c8b.jpg[/url] A co to za pieknośc tri cavisia/caviś?? Jak się nazywa?:loveu::loveu: -
[quote name='Aziza']Rozpiski godzinowej nie ma, ale: aussie - wchodzi po mudi (ring 24) mudi wchodzi jako 36 z kolei pies na ringu 24 a przed goldenami jest planowanych 14 psów. Może to coś pomoże.[/quote] Pewnie,że tak wielkie dzięki!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Bo on sie strasznie nakręca, wariuje i chce wszystko na raz zrobisz, wariat kochany:loveu::loveu: -
No tak patrzymy na co chcemy:roll:, dopiero Twój post zwrócił moją uwagę na poruszone liście:evil_lol::eviltong:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dziękuję przekażę Delikowi, kwiatkowi pozdrowienia też przekażę;) A ja jestem....chora:diabloti::diabloti::diabloti:, mam chyba gorączkę, mam nadzieję,ze więcej psów niż ten jeden maltańczyk na 12 nie będzie bo powinnam wyleżeć się . Teraz tylko pójdę odsikać i odkoopac psy:roll:;) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Filmik [url=http://pl.youtube.com/watch?v=BZMFw7eqOJs]YouTube - Deli sztuczka do freestyle;-)[/url] -
Gdzie one brzydkie,? Na wzrok padło? Piękne to jest!:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1070484.jpg[/url]
-
Nie można normalnie w html-u tylko znów ten cholerny pdf:diabloti: Możesz mi podać o której zaczynają: aussie, mudi i goldeny?
-
Pięknyyyy:loveu::loveu::loveu: [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dukes002.jpg[/url] A szczurek słodki, jak negatyw płaszczowego:evil_lol::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ależ one mają zupełnie inne głowy! Niektóre węgierskie to są dopiero podobne, jest takich 3 braci, za Chiny nie powiem , który który są jak klony:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Filmik się wgrywa na tubę:cool3::cool3: -
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
No świergoczesz jak ptaszyna:evil_lol::evil_lol:, żartuję, pierwszy filmik super!! zwłaszcza ostanie minuty te voulty SUPER! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tinka Vica ? Ostrzyc? Nie Żartuj!:-o:-o:-o Jak możesz je mylić, one są tak różne:roll::crazyeye: -
Bo piesy Od-Nowa są jak małe dzieci, muszą mieć swoje duperełki, zabawki, jedzonko... Miłego wypadu i super swiatła do ślicznych fotek cykania;):loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Oki, oki już u Molli widziałam,ze jedziesz;);) -
One są razem świetne!:loveu: A Milka coraz bardziej mi się podoba, ubóstwiam psy w tym typie:loveu::loveu::loveu: Prawie jak voulta;) [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/172960/00000050.JPG[/url]
-
[quote name='Asia & Ginger']O matko! :-o Ciekawa jestem z jakiej hodowli pochodzi ta sunia (tak z czystej ciekawości, bo ładną ma głowę :loveu:). Ma bardzo ładny włos jak na spanielkę po sterylce, ciekawe kiedy miała zabieg. :roll: Oby jej się nie zmienił gatunek sierści. :p[/quote] Nie wiadomo bo tatuaż nie czytelny:shake:, ma przepiękny odcień koloru taki prawdziwie złoty, tego zdjecie nie odda:roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Russellka'] Chciałaś owłosionego to dostałaś :evil_lol:[/quote] Jak dobra pamięć;):-o:p:eviltong:, tylko ona ma mocno zmniejszone objętości tych łap, bo trudno je utrzymać w czystości, i jest strzyżona, a ja bym chciała takiego co go wyprowadzę trymowaniem na twardy włos tam gdzie powinien być twardy, a łapki będą kolumienki,ale moze kiedyś się trafi. dziękuję za Gratulacje i Westa:loveu::loveu::multi: -
Chyba ma rodowód ale wykupiona jest z pseudohodowli, właściciele, próbują ja po sterylce odchudzić ,ale słabo im to idzie:shake::shake::shake::-(:diabloti: