Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Piękne,śliczne są te z poziomu psa:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/172960/00000089.JPG[/url] No ładny ancymon z tej fretki, rozpijać Vegunię, a może chciał ja upić?:evil_lol::evil_lol:
  2. Taaa nawet west, tylko trzeba nie być takim sztywniakiem jak Victor, on dopiero jak jest pomiędzy nogami to robi taki wiuuuu do tyłu, nie wślizguje się tak płynnie jak Deli:diabloti::diabloti::mad::cool1: Dziekuje Luiza i Ania,że się podoba:multi::multi:
  3. Ale słodziaczek Vega była:loveu::loveu::loveu:, trzmam kciuki za zabieg starszej suni!:p:p
  4. Nie uczycie slalomu metodą tunelowa? Według mnie jest jaśniejsza, czytelniejsza dla psa. A i zapraszam do nas na filmik:cool3::cool3:
  5. Znajomu beagle po zawodach w Płocku się gorzej poczuł, był osowiały, dali mu jakieś przeciwzapalne, a następnego dnia w Warszawie pies odszedł, wyniki badań potwierdziły babeszię, ja nie straszę po prostu dmucham na zimne!
  6. Gdzie ten rysunek jest nieudany? Z której strony? Hę , piekny jest a co do Molli, jeśli mimo leku jest osowiała zmierz temperaturę, jeśli jeszcze ma gorączkę, w te pędy rób badania krwi na babesię, lepiej dmuchać na zimne!!!!!!Po 2 godzinach bedziesz mieć wynik!
  7. Super fotka! [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/bfe29c8b.jpg[/url] A co to za pieknośc tri cavisia/caviś?? Jak się nazywa?:loveu::loveu:
  8. [quote name='Aziza']Rozpiski godzinowej nie ma, ale: aussie - wchodzi po mudi (ring 24) mudi wchodzi jako 36 z kolei pies na ringu 24 a przed goldenami jest planowanych 14 psów. Może to coś pomoże.[/quote] Pewnie,że tak wielkie dzięki!
  9. Bo on sie strasznie nakręca, wariuje i chce wszystko na raz zrobisz, wariat kochany:loveu::loveu:
  10. No tak patrzymy na co chcemy:roll:, dopiero Twój post zwrócił moją uwagę na poruszone liście:evil_lol::eviltong:
  11. Dziękuję przekażę Delikowi, kwiatkowi pozdrowienia też przekażę;) A ja jestem....chora:diabloti::diabloti::diabloti:, mam chyba gorączkę, mam nadzieję,ze więcej psów niż ten jeden maltańczyk na 12 nie będzie bo powinnam wyleżeć się . Teraz tylko pójdę odsikać i odkoopac psy:roll:;)
  12. Filmik [url=http://pl.youtube.com/watch?v=BZMFw7eqOJs]YouTube - Deli sztuczka do freestyle;-)[/url]
  13. Gdzie one brzydkie,? Na wzrok padło? Piękne to jest!:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1070484.jpg[/url]
  14. Nie można normalnie w html-u tylko znów ten cholerny pdf:diabloti: Możesz mi podać o której zaczynają: aussie, mudi i goldeny?
  15. Pięknyyyy:loveu::loveu::loveu: [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dukes002.jpg[/url] A szczurek słodki, jak negatyw płaszczowego:evil_lol::loveu:
  16. Ależ one mają zupełnie inne głowy! Niektóre węgierskie to są dopiero podobne, jest takich 3 braci, za Chiny nie powiem , który który są jak klony:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Filmik się wgrywa na tubę:cool3::cool3:
  17. No świergoczesz jak ptaszyna:evil_lol::evil_lol:, żartuję, pierwszy filmik super!! zwłaszcza ostanie minuty te voulty SUPER!
  18. Tinka Vica ? Ostrzyc? Nie Żartuj!:-o:-o:-o Jak możesz je mylić, one są tak różne:roll::crazyeye:
  19. Bo piesy Od-Nowa są jak małe dzieci, muszą mieć swoje duperełki, zabawki, jedzonko... Miłego wypadu i super swiatła do ślicznych fotek cykania;):loveu:
  20. Oki, oki już u Molli widziałam,ze jedziesz;);)
  21. One są razem świetne!:loveu: A Milka coraz bardziej mi się podoba, ubóstwiam psy w tym typie:loveu::loveu::loveu: Prawie jak voulta;) [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/172960/00000050.JPG[/url]
  22. [quote name='Asia & Ginger']O matko! :-o Ciekawa jestem z jakiej hodowli pochodzi ta sunia (tak z czystej ciekawości, bo ładną ma głowę :loveu:). Ma bardzo ładny włos jak na spanielkę po sterylce, ciekawe kiedy miała zabieg. :roll: Oby jej się nie zmienił gatunek sierści. :p[/quote] Nie wiadomo bo tatuaż nie czytelny:shake:, ma przepiękny odcień koloru taki prawdziwie złoty, tego zdjecie nie odda:roll:
  23. [quote name='Russellka'] Chciałaś owłosionego to dostałaś :evil_lol:[/quote] Jak dobra pamięć;):-o:p:eviltong:, tylko ona ma mocno zmniejszone objętości tych łap, bo trudno je utrzymać w czystości, i jest strzyżona, a ja bym chciała takiego co go wyprowadzę trymowaniem na twardy włos tam gdzie powinien być twardy, a łapki będą kolumienki,ale moze kiedyś się trafi. dziękuję za Gratulacje i Westa:loveu::loveu::multi:
  24. Chyba ma rodowód ale wykupiona jest z pseudohodowli, właściciele, próbują ja po sterylce odchudzić ,ale słabo im to idzie:shake::shake::shake::-(:diabloti:
×
×
  • Create New...