-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Ojojoj a na długo wybywasz?
-
A już myślałam,że będą fotki, no nic poczekam, a w między czasie filmik dla Wafelków:lol::lol: [url=http://pl.youtube.com/watch?v=VVKBIcATwN4]YouTube - Aries Jantarova Hviezda Kielce 16.11.2008[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Wszyscy wiemy,że u nas jest masa psów potrzebujących pomocy,ale tu też mozemy pomóc, każdy mail sie liczy,może to zwróci uwage,że nawet tu w Polsce ktos jest temu co robią przeciwny! Obejrzyj i wyśłij ten film zgodnie z instrukcja na stronie! [url]https://community.hsus.org/campaign/US_2008_petland_dogster?qp_source=gabhew[/url] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Się telepie, bo zamiast się skupic i łapać równowage to robi byle jak, byle szybko smaka dostać:diabloti::eviltong:, naprowadzałam i czekałam aż wstawi następne łapy, a tak szczerze, to jeszcze na ostatniej sesji z miską nie mógł załapać niczego innego niz dwie tylne lub dwie przednie, miałam przerwę w ćwiczeniu tego i zaraz na poczatku sesji sam wlazł 4 ma:p:p:multi::multi::multi::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[url=http://pl.youtube.com/watch?v=OjnnAIe8OD4&feature=channel]YouTube - Deli ćwiczenie z miską[/url] -
O wiele,wiele lepiej SUPER:multi:
-
Też bym wybrała z tą mniejszą ilościa bieli;), a czemu nie chciałaś merle czekolady:loveu::loveu::loveu:?
-
To ja mykam z psami i mam nadzieję,że jak wrócę to bedą zabawkowe fotki:razz: . BTW Jak Ty te kiciule rozpoznajesz? Dla mnie są identyczne:roll::eviltong:
-
Śliczności,słodkości GRATULACJE!!!!:loveu::loveu::loveu::multi:
-
To dobrze trzymam kciuki za resocjalizację, z doświadczenia wiem,że nawet pies nie przepadający za innymi potrafi je "olać" jeśli jest skupiony na tym co go kręci:lol::lol:
-
WOW Ale wieść, skad dokładnie powiedz PLEEESEEE!!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
W miarę regularnie wstawiam,zaglądaj co jakiś czas to będą na pewno, na razie czekam na fotki z wystawy Kielce i Delika, może jutro trochę zaległych letnich wstawię:razz:;):eviltong: -
Ale mi ogólnie chodziło o ustawiane na treningach u Was ćwiczenia, mogę na nie patrzeć godzinami:loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A przejrzałaś cały watek było mnóstwo fot, a ostatnio tez filmiki, nowych bna razie nie mam czasu wstawiać, zaraz dam filmik z Delikiem i przeszkadzającymi Sikrą i Viciem [url=http://pl.youtube.com/watch?v=GzThZE9JLUg]YouTube - P1060004[/url] -
Dzięki Twojemu filmikowi wyszukałam w necie tę piosenkę i tekst,właściwie ją ją znam na pamięc jest ZAJEEEEEEEBONGOOOOO!!!! Pozdrawiam Przeserdecznie! BTW Uwielbiam oglądać Twoje ćwiczenia,czemu nie mieszkam w Poznaniu:placz:
-
Co to za nowy czekoladowy podpalany psiak(gończak?) i nowy bc merle? A filmik z muzyką z Mistrzostw(z resztą genialną) ŚWIETNYYYYYYY!!!!! Gratulacje stronki zaraz zajrzę:multi:
-
Sportowo nie musi oznaczać golenia grzbietu prawie do zerta mogłaś go ściąc piątką, ale to moje zdanie ty pewnie czekasz na pozostałe:roll::cool1:
-
To dobrze ,że wiesz pewnie niechciałaś poprawiac coby nie przedłużac filmiku;), ale naprawdę warto małymi kroczkami uczyć, Carmen jest poj etna i widać ,że ja to kręci. A czemu dopiero w przyszłym roku,śnieg już macie czy jak?:roll::evil_lol::eviltong: Macie w pobliżu jakiś klub agility?
-
Lewitujące jabłuszko:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images45.fotosik.pl/32/28efb38d39cf2763.jpg[/url] ładnie tak pozwalać na gryzienie szczotki:diabloti::mad::evil_lol::evil_lol:;):eviltong:
-
Hejka! Filmik dam dzisiaj, ładowały się w nocy baterie. Filmiki i fotki ładuję bezpośrednio z aparatu więc to bardzo zużywa baterie.
-
Ścieki fuj! Bleee, Luiza ja tez nie mam fot z lustra, nie stać mnie na nie:eviltong::eviltong: Cudna fota z mchem. To może jak będzie wreszcie słońce(mam dość deszczu:diabloti::diabloti:) to pojadę rano na Młociny, jak od metra tam dojśc??? Mizianka dla piechów i dobrze ,że Masajos się lepiej czuje a jak Kajunia??? [SIZE=1][COLOR=Silver]wiem z doświadczenia,że taka pogoda bardzo niekorzystnie na starsze psy wpływa[/COLOR][/SIZE]
-
Mi sie podoba:loveu::loveu::loveu:,ciekawe czy Oldze też?:cool3::cool3::razz:
-
My szłyśmy z reymonta do trasy(tkimi ekranami osłonięte to jest, przeszłyśmy na druga strone i szłyśmy wąską dróżką najpierw wzdłuż działek doszłyśmy do ogrodzonego osiedla?, przez pasy, obok placu zabaw dla dzieci przy takim pomarańczowo beżowym bloku, obok ogrodzonego boiska, takiego nowego z ekranem wyświetlającym wynik meczu, potem dotarłam do fosy, tak spora skarpa w dół do wody jest i spory drewniany most. To jak powinnam iśc by dotrzec tam gdzie Ty?????
-
Przecież JIM napisała,że debiutuje z Daisy, Ema jest chyba jeszcze za młoda;)
-
Śliczna fotka na dobry dzień:loveu::loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/180791/00000086.JPG[/url] Tak dotarliśmy do fosy, przez most szliśmy:lol: