Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Wątek Zewa Uprzejmie proszę przypomnieć, kto deklarował jakieś wpłaty, bo to się chyba rozeszło na zamojskim i na wątku Andżeli. Skarbnikiem zgodziła się zostać Asia Alaskan, dziekuję : )
  2. SALDO U ASI ALASKAN NA 09.05.24 - ( -10,00 zł.) Wpłaty : 29.07.24 425,00– rozliczenia (przelane od Alaskan Malamutte) 10.10.24 - 300,00 - teresaa118 31.10.24 – 10,00 – Nesiowata 04.11.24 – 10,00 – Nesiowata 17.01.25 - 237,01 - mój bazarek 04.03.25 – 10,00 – Nesiowata – marzec 03.04.25 – 10,00 – Nesiowata - kwiecień 02.07.25 - 20,00 - Nesiowata - maj, czerwiec 04.08.25 – 10,00 – Nesiowata - sierpień 22.08.25 - 30,00 - Nesiowata - bonus 02.09.25 - 10,00 - Nesiowata 03.10.25 - 10,00 - Nesiowata 03.11.25 - 10,00 - Nesiowata 05.11.25 – 125,00 - Nadziejka 01.12.25 - 10,00 - Nesiowata 07.01.26 - 10,00 - Nesiowata 02.02.26 - 10,00 - Nesiowata 02.03.26 - 10,00 - Nesiowata 07.04.26 - 10,00 - Nesiowata 04.05.26 - 10,00 - Nesiowata 01.06.26 - 10,00 - Nesiowata WPŁATY - 1257,01 Wydatki : 16.02.24 – 337,80 – karma Josera 01.04.24 – 410,00 – dopłata do hotelowania (wpłata na ZEA) 13.04.24 – 125,79 – obroża Foresto 15.04.24 – 158,99 – karma Josera 22.05.24 – 295,64 – karma Josera 05.06.24 – 130,00 – dopłata do hotelowania (wpłata na ZEA) 05.06.24 – 28,00 – szczepienie 10.07.24 – 337,80 – karma Josera 01.08.24 - 400,00 - groomer 22.08.24 - 304,00 karma 07.10.24 - 490,00 - hotel wrzesień 20.10.24 - 310,36 - karma 04.12.24 - 490,00 - hotel listopad 17.01.25 - 311,92 - karma 03.02.25 - 118,94 - Foresto 03.02.25 - 490,00 - hotel styczeń 27.02.25 - 221,96 - karma 04.03.25 - 490,00 - hotel - luty 20.03.25 - 50,00 - szczepienie 17.04.25 - 413,16 - karma 04.05.25 - 525,00 - hotel kwiecień 05.06.25 - 298,20 - karma 24.07.25 - 210,68 - karma 03.08.25 - 525,00 - hotel za lipiec 22.08.25 - 550,00 - leczenie WYDATKI - 8023,24 Saldo - - 6 766,23 zł.
  3. One naprawdę się poznały. Andżela wystartowała do niego, ale zaczęła go obwąchwiwać z takim jakimś niedowierzaniem. Pewnie, że nie szlochały ze wzruszenia rzucając się sobie w objęcia, ale było widać, że miały frajdę z tego spotkania.
  4. Tak naprawdę nie znamy jego przeszłości, po za tym, że trafił do więzienia. Nie wierzę, że pies, który tak się tuli do człowieka mógł zrobić to co"niby" zrobił. Nieważne. Został upodłony i złamany tak jak nikt nie powinien, tym bardziej, że nie rozumiał co zrobił źle i dlaczego spotkała go taka krzywda i kara. Bolało mnie serce za każdym razem, gdy widziałam go za tymi kratami. No i dzięki Jagnie dostał chłopak szansę : )
  5. Ja bym ogoliła. To trzeba było widzieć i od razy pomyślałam o tym. Idzie lato, nic mu nie będzie, a do jesieni odrośnie. Szarpanie i rozczesywanie to dla niego dużo większy dyskomfort niż przelecenie maszynką.
  6. Pewnie, że się nie obrażam , bo ja nie jestem szalona. Jestem chodzącym rozsądkiem. Przeważnie
  7. Zawsze mnie zdumiewa jak one szybko się zmieniają. Jak "rozkwitają", gdy są kochane i zaopiekowane.
  8. Ona mnie zawsze zachwyca pogodą ducha. I baleron też : )
  9. Był bardzo grzeczny, słodziak. Najważniejsze to mieć w życiu farta : )
  10. Fałdy ma na karku : )
×
×
  • Create New...