Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19187
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Niech ci pani wet da przy okazji coś na uspokojenie, jakiś sedalin czy coś ... : )
  2. Wysłałam zdjęcia Lunki do znajomego, który szuka psiaka. Zobaczymy. Hmm, kiedyś też myślałam o trawie, a teraz to się cieszę, że te moje przestały kopać dziury jak lej po bombie.
  3. Rekord to ponad 8 i pół godziny
  4. Ja robię deskę 4 minuty, mam taki plan do 5 min, ale jeszcze trochę mi brakuje, ale dzisiejsze 4 min zaliczone : )
  5. A moje to leżą i śpią w ogródku
  6. To już lepiej niech się drze, niż miałaby być chora i smutna
  7. A w jakiej formie Gajulec, bo jeśli w dobrej tzn. wrzeszczy i nie ma "posmutnienia", to wyniki sobie, a pies sobie. Pamiętaj, że leczy się psa, a nie wyniki badań.
  8. W takich okolicznościach przyrody też miałabym uśmiechniętą mordę : )
  9. E tam, jeśli gustuje w smaczkach typu ucho wędzone wieprzowe, żwacze wołowe, łapki kurze wędzone, uszy królicze itp. , to i palec ludzki wędzony nie zrobi różnicy : )
  10. A jak się już odszuka pozoranta, to można go rozszarpać na strzępy ?
  11. A co tropiła i po co ?, bo chyba nie myśliwsko : (
×
×
  • Create New...