Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19187
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Możemy sobie z Gajką podać łapę ...
  2. Pożegnałam w tym miesiącu Twoje dwie siostry, otocz je opieką, tak mi źle ...
  3. Słodka, dropiata paszcza : )
  4. To super : ) czyli dobry humor i darcie japy już jest : )
  5. O, kapcie takie zwyczajne, a myślałam, że z typu tych "śmiesznych" czyli pazury tygrysa, głowa nosorożca i takie tam.
  6. Przemyca czy Gajka łyka bez problemu ?
  7. Niech Grześ nie fika, bo na razie trafia na pierdoły, a jak trafi na macho to bęcki dostanie, niestety ...
  8. I jak Gajulec ? Jak zacznie dziamać to znaczy, że idzie ku dobremu.
  9. Biedny Gajulec : ( Zdrówka mała mordko
  10. Wszystkiego najlepszego i jeszcze wielu lat razem : )
  11. Fajnie mieć ulubione miejsca : )
  12. E...tam, przeczytałam na stronie i zastanawiam się nad... cytat : "Sport ten łączy ćwiczenia posłuszeństwa z agility. " To jak się ma do tego prucie mordy i włażenie Pańciowi na głowę ?
  13. Gwiazdę i szpagat ? : )
  14. No pukają się w głowę, bo kto to widział spacery z psem, to takie miastowe fanaberie
  15. Uroczy z Niej futrzak : )
×
×
  • Create New...