Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Ciekawa jestem czy Iguś też ma swoje alter ego w postaci jakiegoś Hyde'a ? : )))
  2. Był zaspany Gajulec, ale w innym ujęciu : ) Zaspanych Gajulców nigdy dosyć : )
  3. No i oby to nie było nic poważnego : )
  4. I jak tam po konsultacjach ?
  5. To nie chodzą na spacer razem ?
  6. Czyli nie sprawia wrażenia chorującego psa
  7. A jak Gajkowy nastrój i apetyt ?
  8. To prawda. Urody nie można Jej odmówić : )
  9. Jak tam dropiata paszcza ?
  10. Najważniejsze, że idzie ku lepszemu
  11. Teraz jak chora to jeszcze bardziej : )
  12. Trzeba Ją porozpieszczać. Biedulka
  13. Będzie dobrze. Nie martw się
  14. Uwielbiam "na żabę" : )
×
×
  • Create New...