Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Wszystkiego naj i wielu jeszcze wspólnych lat : )
  2. O nie, nie do zakładu : ( To tak, jakby pokazać mu wała. Z ledwo odzyskanej wolności do kojca : (
  3. Wiem, kaukazy też tego nie lubią.Zawsze pytam o odpowiednik w maści, bo to trochę na palec, maźnięcie po oku i już.
  4. Będzie dobrze : ) Nie martw się : )
  5. Moje też dostają smaczki za "dzielność", Gajka już pewnie przyzwyczajona do serwisu medycznego.
  6. A Gajka ma to w nosie : )
  7. Będzie dobrze, kciuki trzymane : )
  8. Jak królewnie minął weekend ? Iguś dał w kość ?
  9. Z łapkami to nie żarty, moja pierwsza ukochana Dianka też była wielka i kudłata, ale jak było zimno to marzły jej łapy i podnosiła co chwilę którąś do góry. O soli nie wspomnę.
  10. Dobrze mieć kaukazy : ), można zaoszczędzić na płaszczykach : )
×
×
  • Create New...