Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Niech spadają głąby. Może po ogonku przyjdzie pora na zwieracze : )
  2. Bez kółek ? Dzielna dziewczyna i dzielna Ty. Czucie w ogonie : )))))))))))
  3. No proszę, proszę. Szampan czy prosecco ?
  4. A nie mówiłam. One są dzielne i mądre : )
  5. Ja tylko się wkurzam jak mojej najmłodszej 50 kg włącza się stróżowanie o 2 w nocy i zaczyna drzeć ryja i domagać się, żeby ją wypuścić. I jak się zwlokę i otwieram drzwi to ona robi w tył zwrot i wraca do sypialni.
  6. O ile nie jest w fazie paszczenia
  7. Jest wystawiona od nowa https://allegro.pl/oferta/2j-mata-do-hydromasazu-medisana-mbh-88377-8933062875
  8. Tak. 10 obserwujących, ale nawet jakby kupić w kt za 209.00 to dobra cena. Produkt nowy tylko powystawowy.
  9. https://allegro.pl/oferta/2j-mata-do-hydromasazu-medisana-mbh-88377-8909333634?reco_id=035b59eb-49c3-11ea-b510-246e96321a40&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020
  10. Ja też taką przetrąconą miałam. One są dzielne i mądre. I kochają jak nikt. Absolutnie wyjątkowe. Można się od nich uczyć.
  11. Pikusia nie przestraszy się tych bąbli ?
  12. Ja nie, ale niech rozi bazarek wymyśli : ) trzy stówki to pikuś ;)
  13. Biedny Iguś. Dobrze, że żyje w nieświadomości, że jest żródłem wszystkich nieszczęść...
  14. Jeszcze trochę i sama się w nim zapnie : )
  15. Gajka się ze śniegiem komponuje. Kolorystycznie
×
×
  • Create New...