Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Brawo : ), trzymam kciuki : )
  2. Zamęczycie to biedne zwierzę : )
  3. A ja ją wolę krótką, widać fałdki i wygląda kluskowato : ) z lekka obła : )
  4. Czyli jednak wyłazi Hyde : )
  5. To i paszczenia pewnie mniej : )
  6. Ok, dzięki : )
  7. Zwłaszcza jak śpi : )
  8. Mam trochę fajnych markowych ciuchów i jeszcze trochę innych fantów. Czy mogłabym to komuś wysłać na bazarek ?
  9. Podpierniczyła pierniczek : )
  10. U nas mróz i ślizgawica. Psy ganiając się ciągle się przewracają.
  11. Przylazłam tu po Lisi i powiem jedno. Dobre zdjęcia to co najmniej połowa sukcesu. No też cudna jest jak nie wiem co. Domek znajdzie się szybko : ) Może nie jak u Lisi w sekundę : ), ale w pięć już tak : )
  12. Bo z gronkowcem tak jest, nie do wyleczenia, tylko do zaleczenia i wystarczy byle co i wznowa : (
  13. W mieście to jeszcze sól : (
  14. U nas na szczęście odległość od ziemi do brzucha to jakieś minimum pół metra, więc kulki tylko między paluchami : )
  15. Asia ma bardzo ładne oczy
×
×
  • Create New...