Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19187
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Myślę, że Pańcio jest w dużo gorszym stanie.
  2. No przecież pomogę
  3. Ja mam kontener od Hani. Przywiozę, jak będzie transport z Zamościa.
  4. Ja im zawsze tłumaczę, że to już ostatnia prosta i taki rytuał przejścia, ostatnia kilkugodzinna niewygoda. Póżniej to już inny wymiar, inne życie
  5. Trzymam mocno. Radek spokojnie, bo Twój niepokój się udzieli, a Gajce potrzebny niehisteryczny Pańcio. Wdech wydech.
  6. Gadać trzeba jak najbardziej. One rozumieją więcej niż się człowiekowi wydaje. Jak jeżdżę, to cały czas do nich gadam i tłumaczę co i jak.
  7. Tzn. ja też uważam, że czasami lepiej puścić wolno. W tak ekstremalnej sytuacji. Przecież tam są hodowlane, gospodarstwa, krowy, świnie, owce. I niestety szanse na przeżycie mają raczej wypuszczone
  8. Na drogach trwa exodus. Tłumy na MOPach dla tirów z prysznicami, kolejki do toalety i hotdogów na stacjach benzynowych. Jak jechałam 25.02. to na 10 samochodów to były jakieś 3 ukraińskie, przedwczoraj już jakieś 7 na 10. Dużo kobiet za kierownicą, wypakowane bambetlami po dach. To ci co mają gdzie i za co uciec.
  9. Zupełnie inny pies niż ten zabierany ze schronu
×
×
  • Create New...