Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Leni, ale zadje się, że raporujac zły post, można komus bana załawic? ;) Zapraszam na bazarek dla kudłacza - sznaucera [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175738-Czapka-MikoA-aja-albo-A-licznej-Pani-MikoA-ajowej-Do-20-12-KUP-TERAZ?p=13703742#post13703742[/URL]
  2. Bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175738-Czapka-MikoA-aja-albo-A-licznej-Pani-MikoA-ajowej-Do-20-12-KUP-TERAZ?p=13703742#post13703742[/url]
  3. Oby szybko domek się znalazł :)
  4. Świetne wieści, ja niestety z powodów zdrowotnych nie dam rady pomóc z transportem :(
  5. [quote name='malawaszka']można by taki szybki bo po świętach to nikt już nie będzie chciał czapki takiej - z opcją kup teraz i wysyłką priorytetem powinno dac radę dobrze, że jesteś :)[/QUOTE] Własnie wiem :/ Teraz na poczcie będą zastoje.... Myslisz, ze do piątku rana wystarczy?
  6. Jestem, jestem, tylko specjalnie siedzę cicho :eviltong: 30 + bazarki jak będe miała z czego. [SIZE=1]Ps. Mam czapę mikołajkową, może by zrobić już szybki bazarek na chłopaka?[/SIZE]
  7. Ech :( A to Olkusz jeszcze przyjmuje psiaki?
  8. Ale piekny ten czarnuszek :) A co jest dziewuszkom?
  9. Zdrowie... a psychika?? ;(
  10. Pozmieniałam dane kontaktowe w ogłoszeniach, przydało by sie jeszcze [B]allegro[/B].
  11. A ona do bloku się nie nadaje?
  12. [quote name='Therion']A my dojechalismy, bylo mile spotkanie "obzeralismy "sie pizza i pilismy dla zdrowia zielona herbate, i bylo jeszcze ciasto , ktore sie rozplaskalo w samochodzie, no i kolejna sunia niedaleko Missieek koczuje w lesie na tym mrozie, ma podejrzanie duzy brzuch..., u missieek jak zwykle tłok psio-koci, tylko domow brak, i pomocy z zewnatrz tez niebardzo. Jest 5 nowych szczeniakow i 6 nowych malych suczek tak do 6-8 kg.[/QUOTE] O pomoc z zewnątrz to trzeba prosić niestety. Tematów na dogo tyle tematów, że Missieekowe psy z rzadka podrzucane giną z tłumie.
  13. Monia - mam to samo :) Lizkoswira u rodziców. Pilnie musimy gdzieś wyjechac, bo ona się nie nauczy, że cos poza domeckiem istnieje.
  14. Fantastyczna ta Napoleonka, wyładniała. Jutro zabieram sie za ogłoszonka.
  15. Może ktoś szuka psa do agility skoro taka skoczna ;)
  16. Ależ ona piękna, Waszka szukaj domku dla mix sznupki, ja sobie Hessi wezmę ;)
  17. Dotiś ma odnowione ogłoszenia :kciuki: Oprócz allegro oczywiście :) Chciałam czekać na nowe zdjecia, ale czułam, że Dotiś się nie załapie na żadne fajne :eviltong: Pokazałam mojej mamie jej ogłoszenie i mówię "Ładnie Lizka wyszła".... w pierwszym momencie się nabrała, a potem patrzy jakim cudem jej sie ogon zakręcił :lol:
  18. [quote name='betty_labrador']A Wy latac juz umiecie pewnie :D[/QUOTE] Tak, nauczyłam się latać za Kluską na tyle szybko, żeby mi nie powiała nikaj :D Saduszek na początku też uwielbiał pracować za nagródki... bo była zachudzona ;) A jak w końcu z tym obozem?
  19. Weźcie tak nawet nie gadajcie. Za dobrze im, proszę ukrócić rarytaski :P
  20. Szukamy dalej! Tak bym chciała żeby ktoś się zakochał i dał jej szanse, sama się nie otworzy :(
  21. Trzymam kciuki żeby suńce się udało :)
  22. [quote name='betty_labrador'];>no co TY. Ty tez masz wspaniale dogi :loveu: [/QUOTE] Ale old dogi :P Ja odkąd mam 2 psy klikam z Klusią zdecydowanie wiecej :) Niedługo ją sprzedam do cyrku ;) Także prosze się nei lenić, ino pracować - sprawdzimy efekty w maju? Teraz to koniecznie obóz musi być :)
×
×
  • Create New...