Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='Tekla64']Zerduszko mysle ze samochodami to jest tak jak sie ma egzempalrz co nie szwankuje a zdaje wszytskie egzaminy mu stawiane to jest oki, kiedys tyz sceptycznie bylam nastawiona do paru marek ale w tarkcie eksploatacji mnie sie nastawienia pozmienialy, teraz samochod ma pomiescic wsio co chce i dojechac bez awaryjnie tam gdzie chce. do tej pory nie narzekam na mego forda i tak ma byc jeszcze jaaakis czas hihihi jaaa ludziska se na nartach pomykaja a ja nie buuuuuu[/QUOTE] Tak właśnie jest i nam się fordziki nie sprawdziły niestety. A renówka jak najbardziej i jednak, mimo wszystko mnie ciągnie do tej marki ;) Mojemu bratu strasznie felerny golf się trafił i teraz sobie kupił też golfa :lol: Ten to się nie przejmuje ;)
  2. Nauczy się jeszcze załatwiać gdzie trzeba, a psy to raczej wola prawdziwe mięso, a nie suche ciasteczka :D A może zabawka?
  3. [quote name='missieek']no wlasnie, ostatnio lawina zlych wiesci ale ta bylaby dobra, jutro sie upewnie i napisze[/QUOTE] No to trzymam za dobre. A Bonanza to czasem nie ma domu? Inne kociaki, psiaki?
  4. [quote name='sylwija'][B]zerduszko [/B]- bardzo dziękuję, idealnie napisane :) cała Ninka 'moja' :)[/QUOTE] Cieszę się bardzo. Kociak ma być uciekający oczywiście, nie ociekający :lol: [quote name='sylwija']jutro 'mój' Asik ma operację - trzymajcie proszę kciuki..[/QUOTE] Będę trzymać :)
  5. [B]A tymczasem, zapraszam na bazarek na Ryjka, proszę o podnoszenie [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/221280-Ciuchowisko-dla-dziewczyn-i-kobiet-na-mojego-tymczasa-do-29.01.2012-g.22[/url]
  6. [B]A tymczasem, zapraszam na bazarek na Ryjka, proszę o podnoszenie [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/221280-Ciuchowisko-dla-dziewczyn-i-kobiet-na-mojego-tymczasa-do-29.01.2012-g.22[/url]
  7. [B]A tymczasem, zapraszam na bazarek na Ryjka, proszę o podnoszenie [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/221280-Ciuchowisko-dla-dziewczyn-i-kobiet-na-mojego-tymczasa-do-29.01.2012-g.22[/url]
  8. Ryjek potrafi już 1-2h wytrzymać w ciszy. A może więcej? Mądry chłopak :) [B]A tymczasem, zapraszam na bazarek na Ryjka, proszę o podnoszenie [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/221280-Ciuchowisko-dla-dziewczyn-i-kobiet-na-mojego-tymczasa-do-29.01.2012-g.22[/url]
  9. Missieek nie rób nam tego, dobre czy złe wieści?
  10. No jak ford, to zmieniam zdanie - nie fajny ;)
  11. Co to za psio-wóz fajny :D ?
  12. [quote name='malagos']U na sna wsi ludzie znają 3 rasy: "z tych dużych ras", "ze średnich psów" i "te małe".[/QUOTE] A nie z tych mądrych i głupich? :lol:
  13. Przepraszam za opóźnianie, ale nie wyrabiam. Mojemu tymczasowi nawet nie mam kiedy tekstu napisać :( Ninka jest młodą sunią - ma około roku i ciągle zachowuje się jak rozbrykany szczeniak. Jest bardzo energiczną suczką, wszędzie jej pełno. Jest wesoła i ciekawska, ciężko jej usiedzieć chwilkę w jednym miejscu. Potrzebuje aktywnego przewodnika, który zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu, pobawi się z nią lub zabierze do parku gdzie będzie mogła pohasać z innymi psiakami. Jest towarzyskim i przyjacielskim, przymilnym psiakiem, lubi bawić się z innymi psami, które często zaczepia do zabawy. Ninka interesuje się kotami, ale nie ma w niej w ogóle nie ma agresji, chociaż pewnie chętnie pogoniłaby uciekającego kociaka ;) Jest mądra i rezolutną suczką, zna podstawowe komendy i chodzi na smyczy. Niestety zaznała w swym życiu wiele złego. Początkowo jadła bardzo łapczywie, powoli przyzwyczaja się, ze jedzenia jej nie zabraknie. Boi się podniesionego głosu, początkowo jest bardzo ostrożna i podchodzi z dystansem do obcych ludzi. Jest suczką średniej wielkości (waży ok.....). Zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Na nowy dom czeka w okolicach ....... Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami - tel. - e-mail.
  14. A może państwu doradzić inną rasę/mixa tak na pierwszy raz przy takim dziecku? Albo niech się uzbroją w cierpliwość, może się taka ciapa trafi.
  15. To jest pozytywna wiadomość :D
  16. Zgłaszacie naruszenie zasad? Niech *&^%$ oddają za darmo....
  17. Ten pies, niby spaniel? :D [url]http://img812.imageshack.us/img812/6538/arields.jpg[/url] Mix golden zdecydowanie :p
  18. [quote name='annika']... i co z Platą?[/QUOTE] Pewnie siedzi tam dalej.
  19. Tamta rozdarta nie jest słodka, a to miszczunio normalnie :lol: [url]http://img542.imageshack.us/img542/9429/dsc0140s.jpg[/url]
  20. O masakra... Luna ma takie szpony? I włochy? Słodka mordka Dżordżowa :) [url]http://img80.imageshack.us/img80/1631/dsc0064qj.jpg[/url]
  21. [quote name='malawaszka']a kto lubi :( ale czego ryczysz już? są chętni?[/QUOTE] Nie ma :D Ale czuję, że mi będzie b.b.b.b. ciężko. Z dnia na dzień jest coraz gorzej, więc mogliby już być. To powinno być tak, że ktoś mi powinien zasponsorować dom, utrzymywać nas i nie musiałabym się rozstawać z żadnym :lol: Z tych najukochańszych oczywiście ;)
  22. Swoją zjada lub psów domowych? Ananasa im dać ;)
  23. [quote name='malawaszka']15 to nie tak strasznie dużo :D moja jetka kochana miała 25 lat i dalej jeździ :loveu: żałowałam milion razy, że ją sprzedałam :D a corsina miała 18 - no już jeździć nie będzie :lol: ale teraz juz nie robią takich samochodów :shock: [/QUOTE] 20 pare na chodzie to raczej wyjątki. Mój czarnuch taki nie jest, więc długo to o n jeszcze nie pojeździ. No i strach tym w dalszą trasę już jechać. [quote name='malawaszka']o to to! ciązko jest jak się nie ma żadnych oszczędności bo w razie W jest mega problem :shake: [/QUOTE] Jak masz oszczędności, to rozkmniniasz co tu z nimi zrobić: może kupić coś, może na lokatę wpłacić, a może przetracić na przyjemności. I już masz zagwozdkę :lol: Jak się już zdecyduje, to się rozmyśla czy dobre decyzja, pilnuje/dba.... a jak się popsuje czy ukradną, to dopiero człowiek zły. Poza tym sumka, to pojęcie względne, rośnie stale ;)
  24. [quote name='necianeta89']Mam gównojada w domu. Jakieś pomysły jak to zwalczyć? Żwacze dziś będzie miała, ale czy pomoże dostatecznie?[/QUOTE] Polecam akceptację :lol: Jeśli to maluch, to może przejść, ważna jest prawidłowa dieta. Może jakieś jogurciki, mięsko wczorajsze? U malucha trzeba uważać ze żwaczami. Dorosłemu psu można podać rumen tabsy. A jak nic nie pomaga, to trzeba nauczyć reakcji na "fe" oraz odwołania od qpy. Dziś wieczorem napiszę ten tekst do ogłoszeń.
×
×
  • Create New...