-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Ale się dzieje ostatnio. Przydałyby mi się wakacje, ban na miesiąc byłby jak znalazł ;)
-
A za co bana miałaś?
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
zerduszko replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nie zapraszasz, to nas nie ma ;) -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
zerduszko replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Andzike chyba tęskni za naszymi dyskusjami, bo coś często o pudlach wspomina :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Idź Ty niemiła kobieto, żeby po imieniu nie nazwać... z panami wodociągowcami, to trzeba kulturnie, a nie awanturę!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Ej, naganiaczki.... Dajcie link do wątku ogólnego. ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Co mam zrobić? :lol: I juz zamilkam ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Lobaria']Myślę, że jeśli Pani do tej pory się nie odezwała, to znaczy, że jednak nie zakochała się w Maciusiu... Ja już nie mam nadziei...[/QUOTE] Obecni Państwo mojego ex tymczasa zastanawiali się miesiąc. Znaczy oni mi powiedzieli nawet, ze nie bardzo - a nagle po miesiącu się odezwali, że nie mogą zapomnieć o nim :D Naprawdę pies ma super, życzyłabym sobie i psiakom wszystkich takich adopcji. Adopcja młodego, zdrowego psa to co innego niż starszego psiaka - warto się długo i porządnie zastanowić. Także trzymamy kciuki :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']to wode powinni wam dowozic beczkowozami[/QUOTE] Gadam tak od początku :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilo']co za Ryjec mały z niego - żeby taki mały pies zaszargał nerwy Zerduszko . a Pani zła ale zakochana czy zła i nie wiadomo co ??[/QUOTE] Jest zła na mnie (może myśli, że ja okłamałam), lubi go i czuć uczucie :lol: ale czy to już miłość - nie wiem. -
Wiesz co, to że mu się polepszyło po tych lekach, to nic nie znaczy. Pytanie czy mu to pomoże na przyczynę? Jak ból jest znośny, to nie wolno brać nic p. bólowego, bo się wówczas nie oszczędza stawu i może stan się pogorszyć tu np. zerwanie tego więzadła. Piszę to po sobie, sama mam problemy z kolanami, kręgosłupem i najłatwiej jest się faszerować lekami p. bólowymi i zapalnymi, ale mi mądry lekarz zabronił, chyba żebym nie umiała chodzić. Tfu, tfu tfu - ostatni atak kęgosłupowy miałam w listopadzie 2010, a wcześniej co pół roku.
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
zerduszko replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
On tu je koło lustra? [url]http://img526.imageshack.us/img526/1249/stp62781.jpg[/url] ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Fotasy jak zwykle ach :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
A w ogóle to gadałam dziś z nim, znaczy do neigo. Podobno kręcił głową i oby dotarło! i było czuć grozę ;) Martwię się kurde, a powinnam cieszyć. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']może to stres nowego miejsca[/QUOTE] Nie wiem co to, ale radzę mu się ogarnąć, czas operacyjny 2 godziny ;) Mój poziom stresu w związku z tym psem sięgnął maximum, wiec ja mu zniszczę strukturę pośladków :diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zawsze musisz wbić szpilkę :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']O kurna... może on nie może mieszkać BEZ psiego towarzystwa?[/QUOTE] On wielokrotnie zostawła sam w domu z Damianem i był grzeczny <poza pierwszymi dniami, bo wtedy piszczał i łaził>. Zostawał też sam-całkiem sam i tylko wył. Dla niego Liz byłą dodatkiem, ja najważniejsza. Ale w sumie, jak 8h dziennie wył, to potem był grzeczny :lol: [quote name='annika']zerduszko czy przypadkiem to nie TEGO wyjca;) chciałaś mi wcisnąc na utuczenie?:mad:[/QUOTE] Wcisnąć? A gdzieżbym śmiała ;) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Ja zadzwoniłam dziś. Pani chyba zła na mnie, bo Ryjec niszczy trochę... nawet jak ona jest w domu, to mu dziób chodzi. Dziwne. A tak, to ok: ma zabawki, spacerki, tulenie itd. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ale przy zamarzniętych rurach też reagowali? bo właściwie to co oni mogą zrobić jak nie ma nigdzie pęknięcia, nigdzie woda się nie leje, tylko część wsi jej nie ma?[/QUOTE] To, że woda się nigdzie nie leje, nie znaczy że nie ma awarii :D U nas 2 tyg temu było wody, przyjechali, pokopali - woda jest.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)