Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Może materac jest zły i nie wie biedak jak Ci to przekazać? ;)
  2. [quote name='mmd']Zerduszko, zła kobieto, gadaj co zrobiłaś z Ryjem :angryy:[/QUOTE] Kłamstwem i podstępem wcisnęłam go kobiecie na DS :P
  3. Ale się dzieje ostatnio. Przydałyby mi się wakacje, ban na miesiąc byłby jak znalazł ;)
  4. [quote name='mmd']A gdzie pozbyłas się Ryja? Nie widzę go w podpisie, a podglądałam ;)[/QUOTE] Czy się pozbyłam, to się jeszcze okaże... Chyba się przy okazji pozbyłam całego podpisu! :/
  5. Pozbyłam się już mebelków, można je wykreślić.
  6. A za co bana miałaś?
  7. Nie zapraszasz, to nas nie ma ;)
  8. Andzike chyba tęskni za naszymi dyskusjami, bo coś często o pudlach wspomina :lol:
  9. Idź Ty niemiła kobieto, żeby po imieniu nie nazwać... z panami wodociągowcami, to trzeba kulturnie, a nie awanturę!
  10. Ej, naganiaczki.... Dajcie link do wątku ogólnego. ;)
  11. [quote name='Lobaria']Myślę, że jeśli Pani do tej pory się nie odezwała, to znaczy, że jednak nie zakochała się w Maciusiu... Ja już nie mam nadziei...[/QUOTE] Obecni Państwo mojego ex tymczasa zastanawiali się miesiąc. Znaczy oni mi powiedzieli nawet, ze nie bardzo - a nagle po miesiącu się odezwali, że nie mogą zapomnieć o nim :D Naprawdę pies ma super, życzyłabym sobie i psiakom wszystkich takich adopcji. Adopcja młodego, zdrowego psa to co innego niż starszego psiaka - warto się długo i porządnie zastanowić. Także trzymamy kciuki :)
  12. [quote name='Tekla64']to wode powinni wam dowozic beczkowozami[/QUOTE] Gadam tak od początku :lol:
  13. [quote name='lilo']co za Ryjec mały z niego - żeby taki mały pies zaszargał nerwy Zerduszko . a Pani zła ale zakochana czy zła i nie wiadomo co ??[/QUOTE] Jest zła na mnie (może myśli, że ja okłamałam), lubi go i czuć uczucie :lol: ale czy to już miłość - nie wiem.
  14. Wiesz co, to że mu się polepszyło po tych lekach, to nic nie znaczy. Pytanie czy mu to pomoże na przyczynę? Jak ból jest znośny, to nie wolno brać nic p. bólowego, bo się wówczas nie oszczędza stawu i może stan się pogorszyć tu np. zerwanie tego więzadła. Piszę to po sobie, sama mam problemy z kolanami, kręgosłupem i najłatwiej jest się faszerować lekami p. bólowymi i zapalnymi, ale mi mądry lekarz zabronił, chyba żebym nie umiała chodzić. Tfu, tfu tfu - ostatni atak kęgosłupowy miałam w listopadzie 2010, a wcześniej co pół roku.
  15. [quote name='PaskudnaZłośnica']Z tego co wiem, to Ruda w DS już :)[/QUOTE] To w sumie z tego wątku wszystkie kotki mają DS. Została Mamba z innego wątku i Mija.
  16. On tu je koło lustra? [url]http://img526.imageshack.us/img526/1249/stp62781.jpg[/url] ;)
  17. A w ogóle to gadałam dziś z nim, znaczy do neigo. Podobno kręcił głową i oby dotarło! i było czuć grozę ;) Martwię się kurde, a powinnam cieszyć.
  18. [quote name='wilczy zew']może to stres nowego miejsca[/QUOTE] Nie wiem co to, ale radzę mu się ogarnąć, czas operacyjny 2 godziny ;) Mój poziom stresu w związku z tym psem sięgnął maximum, wiec ja mu zniszczę strukturę pośladków :diabloti:
  19. [quote name='Agucha']O kurna... może on nie może mieszkać BEZ psiego towarzystwa?[/QUOTE] On wielokrotnie zostawła sam w domu z Damianem i był grzeczny <poza pierwszymi dniami, bo wtedy piszczał i łaził>. Zostawał też sam-całkiem sam i tylko wył. Dla niego Liz byłą dodatkiem, ja najważniejsza. Ale w sumie, jak 8h dziennie wył, to potem był grzeczny :lol: [quote name='annika']zerduszko czy przypadkiem to nie TEGO wyjca;) chciałaś mi wcisnąc na utuczenie?:mad:[/QUOTE] Wcisnąć? A gdzieżbym śmiała ;)
  20. Ja zadzwoniłam dziś. Pani chyba zła na mnie, bo Ryjec niszczy trochę... nawet jak ona jest w domu, to mu dziób chodzi. Dziwne. A tak, to ok: ma zabawki, spacerki, tulenie itd.
  21. [quote name='malawaszka']ale przy zamarzniętych rurach też reagowali? bo właściwie to co oni mogą zrobić jak nie ma nigdzie pęknięcia, nigdzie woda się nie leje, tylko część wsi jej nie ma?[/QUOTE] To, że woda się nigdzie nie leje, nie znaczy że nie ma awarii :D U nas 2 tyg temu było wody, przyjechali, pokopali - woda jest.
×
×
  • Create New...