-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ani mi się nie chce gadać, bo w sobotę rano dostałam tel. że mój ostatni tymczas wylatuje z DS jak wiecie... i się posypałam strasznie :( [quote name='WATACHA']ja nie będę trzymać bo Was nie lubię :eviltong:[/QUOTE] A za co? -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Mamy tydzień :( Ja jestem przerażona, bo się jeszcze dowiedziałam, że on się boi odgłosów - ciągle się wyrywa i próbuje uciekać na spacerach :( U mnie chodził na smyczy spokojnie, na taśmie 5m puszczonej luzem, a czasem i luzem całkiem bez ucieczek. Ciekawski i towarzyski :( Chodziliśmy też tylko we dwójkę, bez Liz. Zostawał sam z Liz na 9h, czasem sam na kilkanaście-kilkadziesiąt minut i jedynie podgryzł drzwi w pierwszych dniach w miejscu gdzie moja eks tymczaska je napoczęła, raz siknął na drugi dzień po przybyciu, jak to zwykle. Chyba go trzeba zabrać jak najszybciej. Na pewno z nim nie będą pracować, nie chca go i tyle. Gdzie go umieścić? Ja się boje mu szukać domu prosto z tego domu... -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Każda padlina śmierdzi tak samo, wiec dla mnie to jedno co się gotuje i co jej daje. Dobrze, że mi przypomniałaś o chusteczkach do paluchów :lol: Fot nie będzie, bo to na hali miejscowość Syców. Ty sie szykuj lepiej na wystawę w Katowicach. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapamiętałam sobie ostatni, bo ciągle ich spotykam... ale zapomniałam :lol: Nie znoszę tego psa, jest bardziej upierdliwy niż stado labradorów! I jeszcze te głupie komentarze :/ Ostatnio inny kloleś mnie powalił komentarzem "Patrz idzie śnaidanie"do swojego szczeniaka onka.... Tylko ni wiem czy ja, czy Liz :lol: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aaaaale mniejsza o to. Wątróbka ugotowana, a żołądki też.... pakujemy się, bo jutro wyruszamy i w sobote mamy debiucik w openach :D Trzymać kciuki :D -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Masz wodę? Masze PWiK dało w radio komunikat, ze będzie upust robić tym co zamarzło :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie nadrobiłam :eviltong: -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
zerduszko replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Niemożliwe! Ale i tak krótko :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
zerduszko replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Cześć - krótka ta przerwa była ;) -
Korekta powinna być taka, żeby pies zaprzestał - jak się da z kilkudziesięciokilowymi psami, to i z takim małym da się. Ja z moją suką to wypracowałam pozytywnie, ale można zmienić obroże na coś mniej miękkiego. I.... to ze on Cie nie słucha, choć umie w obliczu innych psów, to może być kwestia Waszych relacji. Czy on nie ma czasem nadwagi? Co robisz jak nie reaguje na komendę? Gdzie śpi, czy oddaje ważne rzeczy itd.
-
A w szkole co powiedzieli? Jak umie komendy, to powinien je wykonywać nawet jak są psy. Komenda równaj/noga (czy jaka tam macie) i mijacie obce psy. A jak się wyłamie, to fe (ma być takie, żeby przestał, jak trzeba poparte czym trzeba) i szybko komenda równaj i zaraz nagroda. To tak w mega skrócie. Jak atakuje wsio, to może agresja smyczowa?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Она еще может не иметь - Ana jeśćje możjet nje imjet Albo coś w ten deseń? Jak to już? Mnie jeszcze coś tam naumieli, ale zapomniałam przez tyle lat. A szkoda!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ejże, napisałam przecież wyjaśnienie nt. płotu :P Ps. Jak się piszę cyrylicą? :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Napisałam np. :P Poza tym Twoja zasuwa nie musi być oznakowana na Twoim płocie ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no z tymi rurami to ja się przestanę wypowiadać chyba lepiej bo tak się znam na tym, że lepiej nie gadać :lol: wiedzą jak idą rury, ale nie każdy wie w którym dokładnie miejscu mają przyłącza :niewiem: jak to możliwe, ale tak twierdzą [/QUOTE] Yeeee, zapomniałam Ci wczoraj napisać, ze zasuwy są znakowane [url=http://www.instalator.bytom.pl/allegro/oznaczenia/z.jpg]tabliczkami[/url] na obiektach stałych typu płot, na których pisze odległość od tabliczki do zasuwy... to jak oni nie potrafią przyłączy zlokalizować? :P- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Też bym pisała mix terier w tytule :) -
[quote name='Gosiapk']to znaczy ludzie sobie żarty robią? czy przesyłają spamowe reklamy?[/QUOTE] Nie żarty. Ale niektóre treści maili nie brzmią zachęcająco, wręcz jak żarty. Oczywiście ja je przesyłam missieek, ona odpowiada - ale jak widać nie są to dobre domy. Szczególne zainteresowanie jest Bianko - jak to łaciatymi.
-
[quote name='missiaa']To rozmawiaj z mamą.[/QUOTE] A Ty nie możesz.. pogadać tudzież zrobić zdjęć i coś napisać? [quote name='Gosiapk']Jakie gnioty? :hmmmm: Nie kumam :)[/QUOTE] Na portalach, gdzie nie można podawać maila w treści ogłoszenia i jest opcja automatycznej odpowiedzi, wiadomości przychodzą do mnie i sporo to gnioty... tragedia jednym słowem. :shake: