-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Nie maruda, tylko ja muszę wszystko wiedzieć... a do mnie trzeba teraz po dwa razy... co najmniej ;) -
[quote name='Lili8522']Aaaaaaaaaa......... wbijajcie mi dalej klina To ja już nic nie wiem... :roll: Jutro wszystkie składy przeanalizuje i zobaczymy moje psy i Alf teraz jedzą Brit z kurczakiem... Jeszcze się okaże że zostaniemy przy tej karmie ;) No i gotuje im.[/QUOTE] Nie chcę Cię denerwować, ale uprzedzam, że mogą to też być wywalone pieniądze w błoto. A boscha moja suka nerwuska je i jej naprawdę służy, ona się cięła z wsiemi psami, teraz jest ok nawet z tymczasami nic nie niszczy itd.
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilo']kurde strasznie ciezka sytuacja... ja moge narazie 20 zl co miesiac zdeklarowac + czasem jak bede mogla to dorzuce cos wiecej[/QUOTE] Dziękuję kochana :Rose: [quote name='Agucha']Ja deklaruję wspomagać bazarkami w miarę moich możliwości :smile:[/QUOTE] I Tobie też :Rose: ale bardziej bym Cie fizycznie potrzebowała wykorzystać :evil_lol: Mam nadzieję, że da radę go czasem przetrzymac u Ciebie. Tylko ja musze przed 8 wyjechać, a dopiero po 16 jestem z powrotem. Jak się na to zapatrujesz? [quote name='WATACHA']Nie szkoda tym ludziom, że on wróci do schroniska, jak się nic nie znajdzie :(?[/QUOTE] Szkoda. Dlatego zadzwonili do mnie i dali mu tydzień. Ale przecież srakulca w domu nie mogę znosić. Jutro Damian po niego jedzie, ale jak to zażartował... niech go kobita wypuści, sam trafi do nas. Boję się tego co zobaczę. -
[quote name='pola53']A ja narzekałam, że mi Dizel obsikuje kanapę. Jednakże od 'Warszawiaka' oczekiwałam większej cooltury. Kupilam kropelki Bacha dla niego i znerwicowanej Misi, ale pomysłów mi brakuje jak im to przemycać, bo hrabia Dizel je jak myszka i niczym mu zaimponować nie można, a jak wczoraj chciałam mu podać dopyszcznie, to mnie pogryzł i podrapał. Misia w ogóle odmówiła jedzenia, a 120 zł wydane :(. Macie jakieś pomysły?[/QUOTE] Zależy ile masz zwierzaków, można spróbować do wody. Albo przed posiłkiem, dać do miski odrobinką czegoś super pachnącego - może być zmiksowane np.
-
Szybkiego powrotu do zdrówka :)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Został mu jeden dzień. -
Napisz do bluerat, wczoraj dostałam od niej info, że jest poszukiwana <na DS> kotka bura.
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Grunt się już bardzo pali. Jeśli do soboty się nic nie znajdzie, to Ryjec wraca do schroniska. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Jest miejsce w hotelu, 35 zł doba z wyżywieniem. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Nie ja mogę skorzystać, tylko Ryjec. Ja na razie nie szukam dt ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Bo ja najpierw pytałam czy jest, a potem na bazarek zerknęłam, więc zedytowałam. -
[quote name='sajlana']sadystka :diabloti:[/QUOTE] Znana z tego jestem.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Już widzę, że doszła, to Cię nie ścigam ;) -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie ma tego złego... -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Fajnie razem wyglądają, daj fotę 4 :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Jak tam z odjajcowieniem? ;)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Ja to wszystko wiem, tylko nie wyczaruję mu miejsca. W brodę już sobie pluję, że go w ogóle wzięłam, dwa że go tam wydałam. Mi się nie wolno denerwować, a przypominanie mi jaką traumą dla niego będzie powrót do schronu i co może się mu tam stać wcale mi nie pomaga w podchodzeniu do tego pozytywnie. Agucha o jakiej liczbie dni myślisz? Na razie nie dostałam żadnej odpowiedzi na tak, minęły 4 dni. Zostały 3 dni. Dostałam jakiś tel. do hotelu, ale nie znam miejsca, a wysłanie go byle gdzie byle mieć czyste sumienie nie jest wyjściem. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Za ogłoszenia się dziś biorę. Margi wykupiła na bazarku pakiet "70". Czekam jedynie na autoryzację tekstu.[/QUOTE] O super, dzięki. Jeśli chodzi o tekst to jak pisałam. [quote name='Agucha']Kontakt powinien być na Ciebie, bo Ty go znasz.[/QUOTE] Teoretycznie, a jak wyszło w praktyce widać. Poza tym nie zawsze mogę odbierać, a teraz jeszcze rzadziej niż zwykle. Jakby ktoś chciał konkretów, to mogę oddzwonić w wolnej chwili. [quote name='Pianka']Jak on ma wrócic do schronu to wydaje mi sie, że można by skorzystać z propozycji Aguchy i niech go weźmie alarmowo. Niby przerzucanie psa, ale jak pójdzie do schronu to też to będzie przerzucanie psa. Na dodatek schron moze nie wpłynąć na niego pozytywnie.[/QUOTE] Może i racja, tylko czy nie gorsze będzie kilka dni w nowym domu i schron? Na razie nie ma miejsca i ja nie wiem kiedy gdzieś się zwolni. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś mógłby pomóc w szukaniu deklaracji i ogłoszeniach? Ja się rozglądam za miejscem, a z przyczyn zdrowotnych nie mam tyle czasu co zwykle żeby siedzieć przy kompie i się tym zajmować. Przydałby się też ktoś, kto mógłby wziąć na siebie kontakt z potencjalnymi chętnymi na adopcję. Bardzo proszę, bo co Ryjcowi po miejscu, jak nie będzie miał za co tam zamieszkać. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Razem wzięte? :lol:[/QUOTE] We trzy to niestety mamy chyba więcej :/